Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
varanus gouldi
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Iphone 6s öncesi için CCTButtonActions gibi önerebileceğiniz program varmı? Control center'da basılı tutunca wifi menüsüne girmek gibi.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Elimde çok sayıda kart var bunların hepsini satmak için teker teker uğraşacak mıyım kısa yolu var mı ?... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum. ... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Beyler yardım edebilecek ?... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Whatsapp'ın kilitli ekran bildirimlerini kapattım mesaj geldiğinde sadece ses geliyor ama androidde yukarda bildirim veriyor ya kilitli ekranda bile o... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Beyler çok geyiği yapılır dünya düzdür diye ama ben cidden iddia ediyorum dünya yuvarlak değildir düzdür. Ben teleskop ile ilgilenen biriyim, kendimce... Mesaja git »
Komsunun wifi sifresini buldum kullaniyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam nasıl kırdın pm atarmısın ... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Steamdb üzerinden baktığımda "Rust" en son 22 aralık 2015'de %50 indirime girmiş.Bu oyun bidaha böyle indirime görmez mi indirim görür mü düşüncelerin... Mesaja git »
DrOyun İndirimleri Çok Yakında! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Her türlü desteği yardımı esirgemeyen site yönetimine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Oyun almadan önce bu siteyi bir ziyaret etmenizi öneririm... Mesaja git »
Arkadaşları

Waterfallll

Qanzen

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.203