Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
varanus gouldi
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Favori ilk 3 yabancı dizileriniz? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 sa. önce)
En kaliteli bulduğunuzu daha üste yazın.Benim : 1-Prison Break 2-Fringe 3-Game of Thrones... Mesaja git »
Steam-Origin-Uplay Hediye Oyun Çekilişleri [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
- Satış yapmak - Ücretsiz oyun istemek - Konu ile alakasız şeyler yazmak, trollemek YASAKTIR! Kurallara uymayan arkadaşlara gerekli işlemler ... Mesaja git »
YouTube Takip Edilesi Kanallar Listesi. - Mega liste başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Keni Takip ettiğim ve önerdiğim kanalların listesi You Suck At Cooking ( şiddetle tavsiye edilir) Carry Potter Yorekok Cody's Lab Pintipanda Ca... Mesaja git »
İş arkadaşım kazık atmaya kalktı :D başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
PowerBank Dolmuyor başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Hocam öncelikle cevapların için teşekkür ederim. Şuan kullandığım adaptör 1A fakat önceden kullandığım adaptör de 1A idi. 1A ile şarj ediyordum. 1.5... Mesaja git »
PowerBank Dolmuyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Beyler yarımcı olabilecek yokmu ?... Mesaja git »
PowerBank Dolmuyor konusunu başlattı (bir ay önce)
Beyler ttec 5000mah'lık powerbankim var. Ben bunun kutusundan çıkan kabloyu kaybettim. Elimde samsung orjinal kablosu var. Bu kabloyla şarj etmeye çal... Mesaja git »
Haftalık kilit ekranı SS'leriniz konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Atabilir misiniz arka planı... Mesaja git »
İki Bilgisayar Arası Dosya Paylaşımı Yapmak (Resimli Anlatım) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Biri laptop biri masaüstü ise ve kablosuz bir modemin varsa çok basit: (Veya iki masaüstü pc bir kablolu modeme bağlı ise) Ben: Bir laptop bir masaü... Mesaja git »
ARKADASLAR 1000 TL LAZİM, YARDİM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yaklaşık 1 sene içinde internet üzerinden toplam 4000TL kazandım. İsteyene yardımcı olup sistemi anlatabilirim.... Mesaja git »
Arkadaşları

Waterfallll

Qanzen

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094