Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
varanus gouldi
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 45 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Metin2 Global Ana Konu - Yeni Server Zaria başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Beyler 105 oldum exp gelmiyor para kasamıyorum büyülü ormana gittiğimde slotlar bana tek atıyor güçlü beden savaşçıyım bütün itemlerim +9 güçlü bedeni... Mesaja git »
Mikrofondan Ses İletilmiyor konusunu başlattı (17 gün önce)
Beyler iyi günler. Laptopuma ekran görüntüsü gelmiyordu bir süre boyunca bende tamire yollamıştım düzeldi ve geldi.Tamire gitmeden önce hiçbir sıkıntı... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
cdkeyste çok sık indirim görüyor skyrim le ben daha geçenlerde 33 liraya aldım... Mesaja git »
CINEMAXIMUM Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
3D filme gideceğim. Uygun bir kampanya var mıdır?... Mesaja git »
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Kazanan Video eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sanal kart kullanarak alsan hiçbir sıkıntı olmaz ulaşılamaz kart bilgilerine. Ama yine de ikna olmazsan migroslarda steam cüzdan kodu satılıyor gidip ... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Sony PlayStation kampanyalarına ait ana başlıktır.... Mesaja git »
CINEMAXIMUM Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Opetin sitesinde kampanya hala görünüyor fakat devam edip etmediğini bilen varmı ?... Mesaja git »
CINEMAXIMUM Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Sizler de uygun kampanya gördüğünüz de katkı yaparsanız kampanyalardan daha hızlı faydalanabiliriz. Lütfen tartışma ortamı oluşturacak yorumla... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
iOs 11 Developer Beta 1 çıktı. (5 Temmuz 2017) iOS 11 Developer Beta Link Arkadaşlar Merhaba. Telefonuma iOS 11'i yükledim. Merak edenler için k... Mesaja git »
Arkadaşları

Waterfallll

Qanzen

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.095