Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
varanus gouldi
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, 10.3.1 JB Güncel Haberler.... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
10.2 jb li durumdayım yeni sürümlere geçmeli miyim pangunun 10.3 sürümlerine çıkarma söylentileri dolanıyor ortalıkta ne yapayım bi fikir verin ?... Mesaja git »
Dambıl + Gainer ile evde Spor yaparak kilo almak başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Spor salonuna yazılacaktım fakat çalışma saatlerim uymadı bende son çare bu yönteme başvuracağım. Yaş: 23 Boy: 171-174 arası Kilo: 58-60 arası Cicib... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
player unknown battleground en yakın ne zaman indirime girer beyler yada girer mi ?... Mesaja git »
Çözülememiş Olaylar Hakkında Beyin Fırtınası başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Dyatlov vakasıyla ilgili son noktayı koyuyorum. Grup geceleyin içeriyi artık sinir gazı mıdır yoksa denenen bir silah mıydı neydiyse çadırı yır... Mesaja git »
BEYİNSİZ REİS AKIMI :D [ SSLİ ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Moruq kırmızı tuborgun icinde vodga var ... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, 10.3.1 JB Güncel Haberler.... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cihazımda OpenNotifier10 yüklü kendi normal iconlarından birini seçtiğimde whatsapp için telefon kilitli iken kilitli ekranda bildirim simgesi görünüy... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, 10.3.1 JB Güncel Haberler.... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Iphone 6s öncesi için CCTButtonActions gibi önerebileceğiniz program varmı? Control center'da basılı tutunca wifi menüsüne girmek gibi.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Elimde çok sayıda kart var bunların hepsini satmak için teker teker uğraşacak mıyım kısa yolu var mı ?... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum. ... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, 10.3.1 JB Güncel Haberler.... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Beyler yardım edebilecek ?... Mesaja git »
Arkadaşları

Waterfallll

Qanzen

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.110