Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jr1907
Gerçek AdGüner DEVLET
Doğum Tarihi8 Ekim 1982
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
21 Haziran en uzun günde internet alışverişine 21 TL Worldpuan! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bez hariç diyor ama benim sepetimde ıslak mendil de var. Dolayısıyla indirimi ıslak mendilden düştü...... Mesaja git »
21 Haziran en uzun günde internet alışverişine 21 TL Worldpuan! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben cocukmarket.com dan şöyle bir combo yaptım. 2 Adet 174'lü 4 numara Prima bez 79,90 X 2 = 159,80 TL 1 Adet 12'li Uni Baby ıslak mendil 64,9... Mesaja git »
Motorcuya bilerek çarpan taksici başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ne motorcu ne de taksici haklıdır... Biz bu görüntünün öncesini bilemiyoruz. "Normal koşullarda" hiç kimse bir başkasının aynasını kırmaz... Belli k... Mesaja git »
Lava ahşap standlı döküm tava 59.90 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yaklaşık 2 yıldır bu ürünü (26X32 cm ve tamamı çizgili) kullanıyorum. Tavuk olsun, köfte olsun, et olsun çok güzel işler çıkartıyor. Ahşap standını ... Mesaja git »
Loft 2 Pantolon 100tl başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mankenin kolundaki dövmeden ne istediniz :)... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
8 Gb Yaz Fırsat tarifesini kullanıyordum. (29 TL) Geçen gün aradılar, bu tarifenin "yanılmıyorsam" taahhüt bitince 39 TL olacağını ve 41 TL'ye 10 GB ... Mesaja git »
Xiaomi YI aksiyon kamerası 299tl (morhipo) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Alacak mısın görücez https://www.morhipo.com/kampanya/detay/17863867/58298/xiaomi-yi-aksiyon-kamera-beyaz Morhipo'nun Özel İndirim bölümünde... Mesaja git »
HB gunes gozluklerinde (saticisi baonline) indirimlere ek sepette %40 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu satıcının daha önce de konusu vardı, belki referans olur kafası karışanlara... https://forum.donanimhaber.com/hepsiburada-baonline-optik-gunes-g... Mesaja git »
Sinemia üçkağıtçığı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bana da aynısı olmuştu, kafalarına göre yenilemişlerdi. Sorunca "sözleşme" şartları dediler. Ben üyeliğin 1 ay uzadığını 28. gün farkettim ve hi... Mesaja git »
Apartman Kapısı Otomatiği Hakkında Yardım... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İşaretlediğim metal yuvarlak kısmın karşı tarafa değmesi lazım. (Çok mesafe yoksa araya bir kağıt, karton vs. koyarak bu değme işlemini deneyin, 1 ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir. M. Kemal ATATÜRK
Hakkında
3b8cde66c5d6384fee0fd35fdba3dff06.jpg3b8cde66c5d6384fee0fd35fdba3dff06.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063