Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jr1907
Gerçek AdGüner DEVLET
Doğum Tarihi8 Ekim 1982
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sinemia üçkağıtçığı başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Bana da aynısı olmuştu, kafalarına göre yenilemişlerdi. Sorunca "sözleşme" şartları dediler. Ben üyeliğin 1 ay uzadığını 28. gün farkettim ve hi... Mesaja git »
Apartman Kapısı Otomatiği Hakkında Yardım... başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
İşaretlediğim metal yuvarlak kısmın karşı tarafa değmesi lazım. (Çok mesafe yoksa araya bir kağıt, karton vs. koyarak bu değme işlemini deneyin, 1 ... Mesaja git »
A•101 - ALDIN ALDIN! - 27 NİSAN 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bir keresinde haşlarken iç yumuşak kısmı ile dış sert kısmı birbirinden ayılmıştı, o görüntüden sonra hiç yemedim :D 500gr olanı 3,95 TL, kilo olanı... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Biz doğduğundan beri bebeğimize Multi-tabs damla kullanıyoruz. Her gece yatmadan önce 1mg sütüne ekliyoruz. A-C-D vitaminleri var içinde..... Mesaja git »
İnternet şubesindeki puan işlemleri kısmında kredi kartını ve banka kartını ayrı ayrı görüp puanlarına bakabiliyorsunuz...... Mesaja git »
SAHİBİNDEN SAHTE KİMLİK İLE KARGO DA DOLANDIRICILIK İZMİR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güzel söylüyorsunuz da bu şekilde de hiç bir şeyi ispat edemezsiniz. Siz evde kargo paketini yapıp şubeye gidiyorsunuz. Şubedeki görevli size "sözl... Mesaja git »
Paramara uygulamasına TL Card'ı tanımlayıp İninal karta para yüklesek sizde e-ticaret sayılır mı? ... Mesaja git »
Kamp koltuğu-metro market başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben 2 tane BİM'den 2 tane de Migros'tan almıştım. Bunlardan aynı olan 2 tanesinin de ayakları kırıldı. Ama hangisini hangisinden aldığımmı bilmi... Mesaja git »
Apartman Kapısı Otomatiği Hakkında Yardım... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konu ara ara hortladığı için sorunu nasıl çözdüğümü söyleyeyim; Trafodur, elektriktir, kablodur hiç biri ile alakası yok. Aşağıdaki fotoğrafta 1... Mesaja git »
Opet anında 10 lira yakıt puan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Adamlar kendi sistemlerinde bir açığı gidermek için adam başı 10 TL vermeyi gözden çıkartmışlar. Bu sayede hem kendileri hem de biz "hatalı yakıt d... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir. M. Kemal ATATÜRK
Hakkında
3b8cde66c5d6384fee0fd35fdba3dff06.jpg3b8cde66c5d6384fee0fd35fdba3dff06.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.072