Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jr1907
Gerçek AdGüner DEVLET
Doğum Tarihi8 Ekim 1982
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 53 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yapı Kredi Mobil ÖDEME ARALIK başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Cüzdana girip mobil ödeme menüsüne girdiğinizde kredi kartınızın altında Mobil Ödeme seçeneği mavi tıklı yani aktif geliyorsa bu seçeneği pasif yapın.... Mesaja git »
WORLDCARDDAN HAFTASONU 45 TL PUAN başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Migros'ta temassız ile bu kampanya birleşti arkadaşlar...... Mesaja git »
YKB World Kart ile her 50 TL Mobil ödemeye(NFC) 10 TL WP, toplam 50 WP başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Adios kartınız varsa süre bitiminde "süresiz" olarak görünecektir...... Mesaja git »
YKB World Kart ile her 50 TL Mobil ödemeye(NFC) 10 TL WP, toplam 50 WP başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bana geçen ayın 50 TL NFC puanı yatmış. Ancak Total'in 25 TL lik eksik kısmından haber yok... Mesaja git »
DH ÖZEL KARADUTLU VE SADE BOZAAAA (HEDİYELİ) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Sipariş Numaram : 203638336894 2 adet karadutlu istiyorum. Tadını çok merak ediyorum, umarım memnun kalırım. Size bol kazançlar diliyorum..... Mesaja git »
YKB World Kart ile her 50 TL Mobil ödemeye(NFC) 10 TL WP, toplam 50 WP başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
İstasyonda kasiyere temassız ödeyeceğim diyorum. Sonra da telefonu posa yaklaştırarak ödemeyi yapıyorum. Ekstra bir işlem yok. Ama daha önce aynı i... Mesaja git »
YKB World Kart ile her 50 TL Mobil ödemeye(NFC) 10 TL WP, toplam 50 WP başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Ben dün akşam sorunsuz bir benzin alımı yaptım. Cüzdandan "Mobil Ödeme" kısmına girdim. Şifremi girdim. ***Gelen ekranda Adios kartımın altında "Mo... Mesaja git »
Yapıkredi Play karta Mavi'de 150 liraya 50 lira hediye başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oran çok iyi bilgi için teşekkürler..... Mesaja git »
31 ekim benzine 12, motorine 17kuruş zam!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eskiden "en güzel tekne arkadaşının teknesi" diye bir laf vardı. Şimdi "en güzel araba şirket arabası" oldu. Seat Leon FR sahibiyim, yeri geliyor "c... Mesaja git »
İlk 50 TL'lik harcamamı yaptım, direk 10 TL kazandınız diye slipte çıktı. Herhangi bir katılım istemedi. Ama şu "sadece ilk harcama dahildir" kuralı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir. M. Kemal ATATÜRK
Hakkında
3b8cde66c5d6384fee0fd35fdba3dff06.jpg3b8cde66c5d6384fee0fd35fdba3dff06.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094