Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jr1907
Gerçek AdGüner DEVLET
Doğum Tarihi8 Ekim 1982
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 13 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi mijia 720P IP Kamera 25,99'a düşüyor. 25 Usd yazmışsınız hata mı var acaba?... Mesaja git »
1V1Y Hotiç 99,99 TL Altı Yeniden! (Yanan Botlar ve Ayakkabılar!) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
40 numarasını aldım ben de, bakalım kalıbı vs. nasıl...... Mesaja git »
Puan aktarımı için evlilik cüzdanı görüntülerini ve dilekçe istiyorlar. "Bana ait şu karttaki şu kadar puanın eşime ait şu numaralı karta aktarılması... Mesaja git »
Rüzgar gibi geçti... Mesaja git »
Eşimin kartı için puanlarla ödeme teklif ettiler, ya da ortalama aylık harcamamızın 3-4 katı kadar bir harcama hedefini 2 ay içinde tutturmamızı isted... Mesaja git »
Öyle dandun bir ülkede yaşıyoruz ki, sanal alışverişin en güvenilir olan firması bile maillere aramalara mesajlara geri dönüş yapmıyor! Ne yapıyorsun... Mesaja git »
Yapı Kredi World TOTAL'de 50 TL indirim! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bostancı E-5 köprüsündeki Total'de 100 TL yakıt aldığında anında 5 TL yakıp puan veriyor. Bunun için Total Card'ın olması lazım. Puan bu karta yüklen... Mesaja git »
Yapı Kredi World TOTAL'de 50 TL indirim! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Total'in kendi kartı olan Total Club kart'a yüklediği yakıt puan. 100 TL ve üzerine %5 yakıt puan yükleniyor. Ama bu her istasyonda var mı yoksa ist... Mesaja git »
Yapı Kredi World TOTAL'de 50 TL indirim! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Her istasyonda geçerli mi bilmiyorum. Yakıt almadan önce tüm detayları sormak lazım.... Mesaja git »
Benim Total Kartım var. Ancak cüzdanda yer kaplıyor diye taşımıyorum. Sabah kartımın yanımda olmadığını söyledim. Gişedeki eleman "mobil yükleme sis... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir. M. Kemal ATATÜRK
Hakkında
3b8cde66c5d6384fee0fd35fdba3dff06.jpg3b8cde66c5d6384fee0fd35fdba3dff06.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.160