Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Endoplazmik Retikulum
Gerçek AdCanberk
Doğum Tarihi14 Ocak ****
KonumManisa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Karnımı doyuracak olan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Don't feed the troll .... Mesaja git »
Araç Kiralamada Açık Senet Sıkıntısı başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Malesef hocam , İzmir .... Mesaja git »
Araç Kiralamada Açık Senet Sıkıntısı başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
3-4 kere böyle kurumsal olmayan şirketlerden kiralamışlığım var , ehliyetimi yeni aldığım zamanlarda . Sadece bir kere tekerleği patlatmıştım sadece y... Mesaja git »
EN ÇOK HANGİ TV KANALI İZLİYORSUNUZ ? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Sadece haberler için açıyorum , FOX ve Ntv .... Mesaja git »
Piglet in Mid Lane ye geçmesi LCS deki Maçı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Vakti zamanında SKT'de şampiyon olan bir adc'nin bu durumlara gelmesi bana garip geliyor . TL'ye geldiğinde bildiğim kadarıyla iletişim sıkıntıları yü... Mesaja git »
Akali ne durumda ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Değiştikten sonra uzun süre deneme fırsatım olmamıştı , 2 gündür oynuyorum . İlk izlenim olarak yeni pasifi çok hoşuma gitti . Eskiden Voyboy'un yaptı... Mesaja git »
Kadınlardan intikamımı alana kadar son nefesimi vermeyeceğim. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Pay the bill değil de , pay the price .... Mesaja git »
Satılık Orjinal Rammus Şapkası ve Teemo Şapkası başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Rammus şapkası için aklında bir fiyat var mı hocam ?... Mesaja git »
stormriders keystone'unun aslında çok op olması. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ryze içinde core kabiliyet diyebilirim , aşırı uyumlu .... Mesaja git »
Ailemden Nefret Ediyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Beynini de orada bırakmış gibisin .... Mesaja git »
Arkadaşları

Isbara ALP

ALi

Fornicras

Jami
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Lover's Grief ..
Öyle bir hayat yaşıyorum ki, cenneti de gördüm cehennemi de öyle bir aşk yaşadım ki tutkuyu da gördüm, pes etmeyi de. Bazıları seyrederken hayatı en önden, kendime bir sahne buldum oynadım. Öyle bir rol vermişler ki, okudum okudum anlamadım. Kendi kendime konuştum bazen evimde, hem kızdım hem güldüm halime, sonra dedimki "söz ver kendine" denizleri seviyorsan, dalgaları da seveceksin, sevilmek istiyorsan, önce sevmeyi bileceksin, uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin. Öyle bir hayat yaşadım ki, son yolculukları erken tanıdım öyle çok değerliymişki zaman, hep acele etmem bundan, anladım...
Friedrich Nietzsche
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test, test
Hakkında

...O sahneyi çok iyi somutladım.Bir mitinge gider gibi gideceğim meydana.Asılma günü gelip çatınca o sevdiğim giysilerimi giyeceğim; postallarımı,parkamı.. Beyaz ölüm gömleği giydirmek isteyecekler,giymeyeceğim.Traş falan da olmayacağım ..Önce gidip orada oturacak bir sigara yakacağım sonra demli güzel bir çay içeceğim.He bak Rodrigo'nun o ünlü gitar konçertosunu dinlemek isterim orda. Sanırım asılacak bir insanın son isteğini geri çevirmezler. Sonra urganı kendim geçireceğim boynuma. Ve dönüp orda asılmamı seyredenlere " Burda ölen,yalnızca bedenimdir diyeceğim.Ama düşüncemi öldüremeyeceksiniz,düşüncem yaşayacak !.. "

Deniz Gezmiş ...
Kirk Hammett ...

Kirk Lee Hammett, (18 Kasım 1962) Thrash metal gruplarından Metallica'nın gitaristidir. Joe Satriani'nin en ünlü öğrencilerinden biri olan Hammett El Sobrante, Kaliforniya, ABD doğumludur, fakat Filipin kökenlidir..Kirk Hammett Rolling Stone dergisinin "Gelmiş Geçmiş En İyi 100 Gitarist" listesinde 11. sırada yer almıştır. Diğer bir araştırmada ise James Hetfield ile birlikte gelmiş geçmiş en iyi 100 gitarist listesinde Tony lommi nin ardından 2. sıradadır.Vücudundaki dövmelerden en dikkat çekeni tam göbeğinin üzerindeki "Made in SF 11-18-62" dir. Doğum tarihini simgeler. Hammett, grubun en sakin ve sorun çıkarmayan üyesi olarak dikkat çeker ...
39FD9AAF7E0C43C39ABDD8CD50DAC267.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.484