Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Greggs
Gerçek AdBilly The Kid
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 99
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 11 [ANA KONU] (11.3 Geldi!) başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Market kalitesi konusuna katılıyorum. Çer çöp uygulama yok, özenle değerlendiriyorlar bir uygulamayı markete sunmadan önce. Uygulama zenginliği olarak... Mesaja git »
Samsung son reklam filmiyle iPhone'u tiye almaya devam ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Arkadaşım ona kalırsa renault da parasının hakkına mercedese göre daha fazla veriyor, ya da toyota. Paranı ona harcayıp memnun kalmışsın bitti gitti.... Mesaja git »
Arkadas umarim itici oldugunuzun farkindasinizdir Sahsen zamaninda huawei alasim vardi ama bu çin fanboylari yuzunden markadan sogudum. Marketten s... Mesaja git »
iOS 11 [ANA KONU] (11.3 Geldi!) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hata yaptiginizi nasil anladiniz Sahsen geceli 1 sene olacak ama hala andoidin ozledigim taraflari var. Aslinda tek ozledigim tarafi var o da iosda... Mesaja git »
::: JAMES DONKEY 120GB ssd Kullanıcı İncelemesi TR'de İlk ::: başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ürün tükenmiş. Siz ne kadara aldınız? Sistemi topladığım zaman ssd alayım diyordum 3 sene oldu sistem eskidi hala alamadım. Dolar da sürekli artıyor... Mesaja git »
Gece 2'de dolaşmaya başlayan davulcu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Semte bagli olarak bicaklamaya bile inebilirlerdi Her bok pusur inanlara gore oluyor zaten. Davul sesi de ancak ramazanda tolere ediliyor. İki yuzl... Mesaja git »
İnsanlar neden iPhone'u bırakmaya başladı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yalniz ilk cikan 11.0li surumler bile sarj konusunda 11.3den iyiydi. Bari imzalari acsalar da ios 10a donebilsek. Bir ara bosluklarina geldi de ac... Mesaja git »
18 YASINDA GREENCARD'A HAK KAZANDIM başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Suriyeliler mülteci yalnız. Bir de bizim gibi bir ülke değil. Asyalısı hispaniği bilmem nesi bir sürü ırktan insan var. Yurt dışına çıkmak da acayi... Mesaja git »
Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
7nin fazla pil kapasitesinin bir etkisini ben hiç bir videoda görmedim, hatta 6sden hızlı bitiyor şarjı. Bana göre 7nin artıları kamera, suya toza da... Mesaja git »
Bunlari hatirlayan var mi(Eski Ares icerir) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben +9 dex iron bowu gm diye hatırlıyorum. +8leri de yunanlılardan almıştı sanırım. Tabi birebir tanımadığım için kesin bir şey diyemem.... Mesaja git »
Arkadaşları

Buzmavili

fatihanilerdivanli

boss06

shameonme

diyecekmisin34

rodney29

FRKN_01

Meh.Kip.

Nexus6a

Sinann7

adnansetek

Heutros

ReBeater

Trigeminus06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Lg G2 16gb 250 TL
Alıcı: evlibarkli
Tarih: 9 Aralık 2017; 21:22:49
Yorum
Ürün aynen bahsedildiği gibiydi hatta beklediğimden de temiz telefon. Mert arkadaşıma indirimi için ayrıca teşekkür ediyorum tavsiye ediyorum güvenle alışveriş yapabilirsiniz:)
Genel Puan

Ürün: Cooler Master Elite rc-430 500w satılık
Alıcı: umutfff
Tarih: 25 Ekim 2016; 20:59:45
Yorum
sağolsun her konuda maddi manevi desteğini verdş. ürün geldiğinde gözleime inanamadım harbi sıfır ayarındaydı.ne kadar teşekkür etsem azdır.
Genel Puan

Ürün: Satılık Amd Athlon II x4 640
Alıcı: mecdal
Tarih: 11 Aralık 2015; 19:26:32
Yorum
Teşekkür ederim ürün için. Sorunsuz bir alışveriş
Genel Puan

Ürün: Sapphire HD5770 REFERANS İLANI
Alıcı: leonas5541
Tarih: 31 Ekim 2015; 14:52:56
Yorum
temiz ürün iyi satıcı teşekkür ederim kendisine
Genel Puan

Ürün: Ps3 320gb slim GTA5, UC3, PES2013(satıldı)
Alıcı: karakartal3535
Tarih: 15 Mart 2014; 15:19:23
Yorum
Alışveriş hızlı bir şekilde oldu teşekkür ederim
Genel Puan

Ürün: Xperia Sola(referans ilanı)
Alıcı: jointofjah
Tarih: 23 Kasım 2013; 14:29:19
Yorum
Sorunsuz bir alışverişti
İmza
Society invents a spurious convoluted logic tae absorb and change people whae's behaviour is outside its mainstream.
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
TV
LG
Dünyadan Futbol
Chelsea FC
Basketbol
Detroit Pistons
İşlemci
Intel
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.328