Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ts2000
Gerçek AdTaner Kutlu
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu bağlantıdan da kaynaklanabilir kararsız bağlıntıda bazen yaşıyorum bu sorunu.Kararsız bağlantıdan kastım wifi de az çeken bir yerde bağlantının gid... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
32likler teksim , 64 ler Çift (dual) sim diye satılıyor simkart yeri.Video da görüldüğü gibi hafıza kartı yeri daha geniş siz öyle deyince kendi cihaz... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
3 fark var .O model 4gb ram 64gb hafıza ve çift hat kullanılabiliyor.Geriye kalan tüm özellikler aynı 32 lik ile.... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
4x64 olan model için 1500 civarı çok iyi kurunda yüksek olması sebebiyle bence şuan resmi garantili olan alınabilcek en iyi cihaz 1500 civarına 4x64 o... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam aliexpres olmasa yanmışız :D o fiyat nedir tam kaplayanın :) buyrun takipli kargo ile alsanız bile yaklaşık 11 tl ye geliyor.20 günde gelmişti ... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
benim o konudan anladığım kadarıyla tasarrufa alınca whatsapp,messenger gibi bilinen programlara sürekli değilde belli zaman aralığı içinde bağlantısı... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
ilk yapılacaklar ; :) 1)ZenUI yi zevkinize göre ikonları,kilit ekranı,menü görünümü ve bildrim alanını birbirinden bağımsız olarak istediğiniz gibi dü... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
bende öyle bir sorun yok ilk taktığımdaki gibi duruyor.Takarken ortadan 1-2 dk bastırmadıysanız belki tam yapışmamıştır.... Mesaja git »
||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Mesajın üstünden biraz zaman geçmiş ama :) Anakart bozuldu ise servis işi zor ben yaklaşık 2 yıl önce batarya değişim fiyatı istedim 250 tl fiyat verd... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
https://tr.aliexpress.com/item/Full-Cover-Tempered-Glass-for-Asus-Zenfone-3-Max-ZC520TL-for-Asus-Zenfone-3-ZE520KL-Screen/32797796770.html... Mesaja git »
Arkadaşları

gksl35

DoDoking
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [ACİL SATILIK !!!!] Asus DSL-N14U sorunsuz tam paket 90 TL ye dsl14u ŞOK ŞOK !!
Alıcı: DrOzanB
Tarih: 4 Temmuz 2016; 2:09:07
Yorum
alakadar bi kardeşimiz
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
ASUS
Mobil cihaz
Asus
Operatör
Vodafone
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.050