Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ts2000
Gerçek AdTaner Kutlu
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
SSD nin ölüsü bile iyidir.Ama ben samsung kullanıyorum gayet güzel 1,5-2 seneye yakın zaman oldu performans ta düşme yok hiç.Tavsiye ederim.Temizlik o... Mesaja git »
||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
CS go yu oynuyorum .Gayet güzel haritaya göre değişiyor ama ortalama 50-60 fps alıyorum. GT 550 m i7 2630qm li model.Bir ram ve ssd terfisi yaptım ama... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
son sürüm sonu 75-20171115 nerdeyse bir ay oldu böyle bir sorun yaşamadım... Mesaja git »
Bende dsl n17u kullanıyorum modem değilde senin hat değerleri çok düşük sanki... Mesaja git »
N14u da adsl adsl2 adsl2+ fiber var bi vdsl desteklemiyor :) Ttnet hipernet (vdsl2) ye geçince o modemi sattım mecburen onun yerine n17u aldım.Gayet m... Mesaja git »
||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu :)... Mesaja git »
||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bu programı kurun (sonic focus) .Kurduktan sonra programın ayarlamanız gerek.Dahili hoparlör de hepsini 100 yapın.diğerlerinde benim ayarlar bu şekild... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Zen 4 güzel cihazda hocam bu kurla bu aralar en fazla 1800-1900 civarında takılır.Kur düşmeden yada yeni model çıkmadan ondan daha aşası biraz zor ben... Mesaja git »
Asus DSL-N17U 1.1.2.3_438 güncellemesi geldi.Anladığım kadarıyla daha çok güvenlik ağırlıklı bir güncelleme. expeditious- Güzel bir seçim yapmışsınız ... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Nano olanları hiç kullanmadım bilemiyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

gksl35

DoDoking
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] MASAÜSTÜ bilgisayar [Kasa] ŞOK FİYATA !!
Alıcı: ekiz
Tarih: 16 Ekim 2017; 19:27:46
Yorum
İlgili satıcı. Her zaman alışveriş yapılabilecek güvenilir arkadaş Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: [ACİL SATILIK !!!!] Asus DSL-N14U sorunsuz tam paket 90 TL ye dsl14u ŞOK ŞOK !!
Alıcı: DrOzanB
Tarih: 4 Temmuz 2016; 2:09:07
Yorum
alakadar bi kardeşimiz
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
ASUS
Mobil cihaz
Asus
Operatör
Vodafone
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078