Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ts2000
Gerçek AdTaner Kutlu
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hayırlı olsun güle güle kullanın .Asus servise +1 puan o zaman :)... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
7 saati buluyorsa tamamdır :) herşey normal.Geçmiş olsun ;) .Bir daha ki sefere sıvı teması olur olmaz cihazı kapatmak gerekir kısa devre yapma ihtima... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu fiyat bandında F/P olarak en iyisi şuan (Resmi TR garantili olarak) Şubattan beri kullnıyorum batarya,performans ve kamera kesinlikle pişman etmez.... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu iş tamamen şans sıvı temasından sonra hemen cihazı kapatıp pirinç in içinde 2-3 gün beklemesi lazım ki nemi tamamen çeksin pirinç.Eğer bir arıza va... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Kişileri neden google hesabınıza aktarmıyorsunuz ?... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
O paketten çıkan mavi kağıda baktım baktım bunu napıcaz diye düşündüm bulamadım bezle temizleyip hizaladım bıraktım :D tozu almak içinmiymiş o... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bahsettiğiniz şu kılıf https://tr.aliexpress.com/item/For-Asus-ZenFone-3-ZE552KL-Case-5-5-Heyqie-TPU-PC-Acrylic-Clear-Air-Hybrid-Phone/32787990954.htm... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
simge pakedi : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.themezilla.pixelui hava durumu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.de... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
@GRETACASH Bu teknojileri gerçekten desteklemese desteklemiyor deyip konuyu kapatırız ama operetörlerin desteklemiyor dediği herşeyi kullanıyor cihaz... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
@Karlof muhtemelen sim kart,telefon ve google hesabınız aktif durumdadır.Görüntülenecek kişiler kısmından gereksiz hesapların tikini kaldırıp deneyini... Mesaja git »
Arkadaşları

gksl35

DoDoking
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [ACİL SATILIK !!!!] Asus DSL-N14U sorunsuz tam paket 90 TL ye dsl14u ŞOK ŞOK !!
Alıcı: DrOzanB
Tarih: 4 Temmuz 2016; 2:09:07
Yorum
alakadar bi kardeşimiz
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
ASUS
Mobil cihaz
Asus
Operatör
Vodafone
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.113