Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ccecy
Gerçek Ad 
Konumİstanbul, Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Haftalar önce Galatasaray'ın fikstürünün Kayserispor ile aynı gittiğini iki takımında çok iyi puanda olduğunu ancak önlerindeki maçlarda değerlendirme... Mesaja git »
Tucson Vs qashqai başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Size önerilen model style olmasın? İki aracı da biliyorum hiç değerlendirme yapmadan elite+plus eğer 121 ise yakıt filan demeyip alın.... Mesaja git »
Tucson Vs qashqai başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ben yorum yapacağım yapmasına da elit plus dct yi nasıl 121 bine alabiliyorsun?... Mesaja git »
Qashqai'ye rakip Opel Grandland X ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Başlığı değiştirin bence de. Bu fiyatlarla QQ'i ye destek olur.... Mesaja git »
Sözde Yerli otomobil 2007 yılı incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bu araba kullanılmayacak. Zaten aylardır garajda yatıyordu. Kimsenin ellediği yok. Önce alektrikli bir otomobil, sonra şarj istasyonları, en sonunda f... Mesaja git »
Tucson aldım, 4x4 sistemini anlamadım başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Kar yağınca kış lastiği alıp 2 video atarsın havan olur başka bir işe yaramaz. Boşuna ağırlık yakıt tüketimi. İsteyen istediği kadar anlatsın bu haliy... Mesaja git »
Yerli Otoda isimler belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
2019'da prototip yapılacmış,2021'de üretim olacakmış. Her sene 2 yıl zam geliyor yerli otoya o da yapılmadan zam modasına uydu. 2017-2019-2021-2023-20... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bu akşam haltı yiyen Kayseri değildi sanki. Valbuena-Ozan-Dirar'a karşılık Topal-Alper-İsmail. Çok garip bir halt oldu :)... Mesaja git »
Yalnız sadece ikisi kaldı gibi ha. Sonra ne ile dalga geçilecek. Uzay gemisi filan soran olur mu acep?... Mesaja git »
Vakum gücü Yakit tasarruf sistemi?(%25) ?? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Bütün numarası oksijeni depolayıp motora basması mı? Yakıt+oksijen karışımı ile mi alakalı? Fazla teknik bilgim yok ama pek mantıklı değil :) Bu firma... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.156