Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ccecy
Gerçek Ad 
Konumİstanbul, Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SON DAKİKA Teog Kaldırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Teog'u kaldırmak ülkeye Proletarya sistemini getirmek, merkezi sınav yapmadan öğrenci belirlemek fırsat eşitliğini yok etmek demektir. Öyle öğrenciler... Mesaja git »
SON DAKİKA Teog Kaldırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Eğer kaldırırken haberleri varsa ya da yerine ne getirecekleri hakkında planlamaları varsa ne olayım.... Mesaja git »
Honda TR benim için bitmiştir başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yıllar önce Cem Honda'da bende arka cam resistansı için benzer bir sorun yaşadım. Bence servisi değiştirin. Honda yapar bunu garantiden... Mesaja git »
Kasırgadan kaçarken emniyet şeridi kullanmayan abdliler başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Emniyet şeridi=Kul Hakkı... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Maça gidicem bakıyorum kadroda Josef-Ozan ikilisi muhtemel görünüyor. Otur adamım evde gidip akşam akşam sıkıntıdan çatlayacan,sinir olup gelecen deyi... Mesaja git »
Bayram Vakti Ne Olur Araba İstemeyin .. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ne araba istemesi. Araba filan vermem kimseye. Köydemiyiz,dağ başı mı burası,30 yıl önce idi o işler. Her yer kiralık araç dolu. İster arkadaş,ister a... Mesaja git »
Sen Bi daha 45 bin Taraftarı Rüyanda Görürsün başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aykut kocaman gençliğimin futbolcusu. Fenerbahçeli olduğuna eminim ve hep destekledim. Evet dün maçtaydım ancak gerçekten yetti artık. Topal-Baroni, T... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
İnşallah hem avrupada başarılı, hem sezon sonunda 4. yıldızı takacağımız bir sezon olacak. Yeni sezonun tüm Fenerbahçelilere kupalarla dolu ve hayırlı... Mesaja git »
carrefour taze fındık kg 7.90 tl başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu fındık çerezlik değil. Biz bunu yemiyoruz (Ordu-Giresun).... Mesaja git »
Elantra'da kullanılan çeliğin, Cerato'da kullanılmaması! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ama bu forumda ısrarla Kia daha kaliteli diyorlarrrr.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109