Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ccecy
Gerçek Ad 
Konumİstanbul, Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017 HYUNDAİ İ30 (ANA KONU) [75.950 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İnceledim, iyi ancak net bir şekilde pahalı. Eski kasayı aldım severek kullandım ve sattım. Bunu bu fiyatla alırmıyım? Almam.... Mesaja git »
NATO'NUN Türkiye'ye müdahalesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
NATO'nun savaşacak askeri olsa 1dk durmaz Türkiye'ye saldırmak için. Ne diye PKK kullanır 40 yıldır. NATO'nun da destekçisinin de çanına ot tıkar bu m... Mesaja git »
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kovsunlar. Neyi bekliyorlar. Gitsin Afrika'ya BBC hayvan belgeseli çeksin.... Mesaja git »
Rte'nin karşısına çıkabilecek 2019 Başkan Adayı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Alex DESOUZA olabilir. Adam boşta seveni çok her partiden taraftarı var. Hem heykeli de var. Tam sizlik. Hadi HAYIR'lı işler.... Mesaja git »
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bizim sorumlu olsuğumuz alanda mühürlenmeyen oy pusulası işinin muhatabı olan sandık başkanları tutanakla hatalarını oy birliği ile tüm müşahitlerin k... Mesaja git »
Nasıl olsa sonuç Hayır çıkmayacak mı? Mühürsüz pusulaların sayılmasında ne sakınca var. Sandık kurulu karar almışsa oy pusulaları incelenir dışarıdan ... Mesaja git »
YARIN HAYIR CIKACAK ILLER LISTESI ASLA ŞAŞMAZ ( HARİTALI ) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Akşam olsa da biraz gülsem.... Mesaja git »
Nissan Pulsar_Ana Konu_Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu aracı serviste inceledim. Motor ve şanzıman kesinlikle accent'tan çok çok daha iyi. İçi geniş ve benzinde az yakar. İç tasarımı biraz kötü (bence).... Mesaja git »
BÜTÇEMİZ 85 BİN TL YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
QQ alıp geçin. Sizin duruma göre en net araba.... Mesaja git »
Demek ki foruma bakıp insanlar böyle gaza geliyor. Ya bir tane yerine 10 tane hesap açan paralelciler varsa. Bu anketin neresi sağlıklı? Pazartesi han... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078