Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ccecy
Gerçek Ad 
Konumİstanbul, Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mhp nasıl %12 ??? başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Nasıl mı geçti? HDP'yi barajın üstüne taşıyıp sol direkt yumruk gösterenlere... Millette kaşının üstüne sağ kroşe çaktı.... Mesaja git »
Darbe yapmaya kalkan vatan hainleri.... Mesaja git »
Oyumu Muharrem İnce'ye Atmaya Karar Verdim başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Muhtemelen CB Recep Tayyip Erdoğan. Dün de söylediğim gibi. Pazartesi damdan düşerken Selooo diye bağırırsınız. Allah akil fikir versin la bu millet ... Mesaja git »
Kime verdiniz oyu?(Aileler ile birlikte) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Babam bana bile kime oy verdiğini söylemezken neden internette kime oy verdiğimi söyleyeyim? Eskiden "oy"unda bir namusu vardı.... Mesaja git »
Pazartesi yakıta gelecek zamlara hazır mısınız ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu ne saçma bir öngörü? Seçimi kim kazanacak da yakıta zam gelecek. Eğer mevcut hükümet içinse nereden belli kazanacağı. Yok başka bir oluşum seçimi k... Mesaja git »
Bu milletin büyük kısmı, kafasına silah dayasan Selahattin Demirtaş'ı Başkan Yardımcisi yapacam diyen adama oy vermez. Pazartesi damdan düşerken Seloo... Mesaja git »
Muharrem İnce'nin Büyük İzmir Mitingi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ben yanlış mı anladım yoksa Cumhurbaşkanı seçilince muhalefet partisi liderlerini Cumhurbaşkanı yardımcısı yapacağım mı dedi. Selahattin Demirtaş Cumh... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition Forumuna Hoş Geldiniz ! Bu sayfanın güncelleme tarihi 06 Mart 2018 SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition ... Mesaja git »
RTE:UBER İŞİ BİTMİŞTİR başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
İyi demiş.... Mesaja git »
.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ben kontrol ettiğimde eksilme görmüyorum. 2015 1.2 xtronic... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133