Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
rza_35
Gerçek AdRıza Can TİRE
Doğum Tarihi17 Kasım 1987
İlgi AlanlarıMüzik Sinema Futbol
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LG 32Ln575S ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Geçen güncelleme yaptım internete girmiyor. Ger açılışta kanallar sıfırlanıyor. Eski firmware leri bulamadım. Var mı böyle sıkıntısı olan?... Mesaja git »
LG 32ln575 s internet sorunu. konusunu başlattı (5 ay önce)
Biraz eski cihaz fakat halen kullanan varsa internet sorunu yaşayan var mı? Son güncellemeyi yaptıktan sonra internete bağlanmaz oldu. Eski firmware b... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Konu başlangıcı 2009 muş. İlk mesajlara bakıyorum 19 39 tl arası dedim noluyoz. İlk sayfanın sonuna gelince farkettim olayı :D :D... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Adamlar istediği gibi at koşturuyor. Tüketim toplumu olduk. Satıcı alıcıya değil, alıcı satıcıya muhtaç. Her şeye zam gelsede kullanmaktan vazgeçemedi... Mesaja git »
70 Bin'e Sıfır Dizel Ne Alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hyundai i20 alırsın. Senin ihtiyaçlarını karşılarsa.... Mesaja git »
Kullanamak isteyenler arasın bende istiyorum şartlar uymuyor diye. Olmaz derlerse tamam kapatıyorum ozaman diyin hallederler. :D Cepteteb hala en iyis... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
3 çıktı hepsi başka yerdeydi. 5 i bulamadım.... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bu 1 2 3 4 diye bi madalya çıkıyodu 5 i bulan var mı ? :D... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Yukardaki eklentiyi kur firefox'da. Yeniden başlat ondan sonra bütün yıldızları görebilirsin :D Üzerine gelip 1-2 saniye bekleyince aktifleşir.... Mesaja git »
Bu elit kupon nedir kuponlarımda görünmüyor hiç? Nerde nasıl kullanıcaz.... Mesaja git »
Arkadaşları

AthenaPB
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bir gün o güneş Karşıyaka'dan doğacak.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125