Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tecrübe_53
Gerçek Admehmetcik
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
KYK(geri ödemeli) almalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Faiz derken mevduat faizinden bahsetmedim kyk borcuna uygulanan faizden bahsettim. Bu faizin enflasyondan düşük olduğunu açıklamaya çalıştım. Parayı d... Mesaja git »
KYK(geri ödemeli) almalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bu paranın veriliş amacı yatırım yapmak değil tabi. Öğrenciler genelde çalışmaz ve aile eline bakar bu parayı alıp yatırım yapmak kolay değil bu yüzde... Mesaja git »
KYK(geri ödemeli) almalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Faiz var ama çok düşük enflasyondan da düşük kaldı ki türkiyede enflasyon rakamları bile olduğundan düşük açıklanıyor. Yeri geliyor türkiyenin en zeng... Mesaja git »
TIP MEZUNU BİRİ MEZUNIYETTE KYK KREDİSİNİ KARŞILAYABILIR MI? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Eğer bir doktor kykden aldığı krediyi ödeyemiyorsa bu ülke kepenkleri kapatsın. Bu kadar sıkıntı olacak bir durum yok zaten okul bittikten sonra 2 sen... Mesaja git »
KYK(geri ödemeli) almalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Burada bence yanlış düşünüyorsunuz. Kredide olsa sadece öğrencilere tanınan bir hak herkese verilen bir şey değil. Yani faizler enflasyondan düşük old... Mesaja git »
KYK Bursu kime çıkıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Mesajlarını okudum zamanında kyk bursu ve bir kaç burs almış biri olarak düşüncelerimi yazayım. Bu burs geliri cok düşük olan ailelerin çocuklarına ve... Mesaja git »
n11 << Avis >> Kredi kartı puanlarınız alınır >> Pasaport hakkı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
n11 6500/500 indirim yüklü hesap 25 TL n11 4500/350 indirim yüklü hesap 30 tl n11 3500/275 indirim yüklü hesap 30 TL n11 1500/120 indirim yüklü hesa... Mesaja git »
Benim philips kargolanmış. 1 tanesini kt ile değişmek isteyen varsa mesaj atabilir.... Mesaja git »
Beni de arayıp philips kulaklık verelim dediler kabul ettim. Farklı kulaklık kullanmak isteyen varsa 1 tanesini manhattan kulaklıkla değiştirebilirim ... Mesaja git »
Beşiktaşa yazık oldu. ilk yarı net pozisyonları vardı beşiktaşın atsa farklı olabilirdi. Lyon pres yaptı ama kendi varyasyonlarıyla pozisyona giremedi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.102