Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hastahalil
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ürünüm gerimi gitmiş(yardım) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hayır. Türkçe yazan kısım çince yazan kısmın tercümesi sadece. Çinden daha yeni çıkmış sen onu ay sonu gibi en erken alırsın.... Mesaja git »
Gearbest elektronik sigara hk başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Mod olarak almak mantıklı olmuş o şekilde geçebilir. Powerbank vs yazdılarsa yüksek ihtimal. Ato biraz şans, ama takılanı görmedim ben de Ali-x den ka... Mesaja git »
Gearbest elektronik sigara hk başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben ısrarla tam para iadesi istemiştim, gearbest kuponu olarak tam para iadesi yaptılar başka birşeyler aldım onunla.... Mesaja git »
Ak partili arkadaşlara bir sorum var. Neden evet? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Doğru değil. Keza Venezüella'nın çektikleri dediğiniz mevzunun tamamı batı liberal sistemini benimsememelerinden kaynaklıdır. Yine bile gayet iyi dur... Mesaja git »
Ak partili arkadaşlara bir sorum var. Neden evet? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Gelişmekte olan devletlerde yürütmenin hızlı işlemesi şarttır. Bundan 50 yıl sonra geldiğimiz yerde hem barajın aşağı çekilmesi, hem de başkanlık sist... Mesaja git »
GTX 1080 MSI GAMING X - 1967 TL VATAN BİLGİSAYAR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1080ti çıkınca fiyat baya düştü, Nvidia kendi düşürdü.... Mesaja git »
22 Şubat sipariş, beklemeye devam. İki haftayı geçti Malezyayı terkedeli.... Mesaja git »
Valla hak vereyim diyorum ama Pazar günü ülkeye girdi, bugün elimdeydi. Gümrükte sıkıntı çıkması ürünün şüphe oluşturacak bir ürün olmasından kaynakla... Mesaja git »
Gearbest gümrük hk başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Gearbest sipariş sırasında ürünün "Gift" olarak ve düşük fiyatlı gösterilip paketlenmesini isteyin, yapıyorlar. (CK108 klavyeyi 30 dolar göstermişler,... Mesaja git »
Nintendo 2ds kargo dahil 67 euro başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Benim siparişim bir hafta hazırlanıyor diyordu. 18'inde sipariş geçtim, 26'sında kargoya verdiler. 28'inde elime ulaştı, yani ii günde! Oyunlar konusu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: STLK/TKSLK 160TL Sorunsuz i3-2100 işlemci + stock fan
Alıcı: Tari_34
Tarih: 16 Ekim 2016; 21:25:44
Yorum
Te4sekkurler
Genel Puan

Ürün: Satılık/Takaslık 800TL ASUS Metal Kasa İ3-3217U // 8GB RAM // GT 740M // 500GB // FİYAT REVİZE!!
Alıcı: Simon Kjaer
Tarih: 8 Eylül 2016; 19:53:06
Yorum
Her şey ilanda belirtildiği gibiydi, teşekkürler.
İmza
@Pentax k-7@

Lensler:Tamron 28-75 2.8>>Smc Pentax-F 50 1.7>>Smc Pentax-F 70-210 4-5.6>>Smc Pentax-F 35-70 3.5-4.5 (Hepsi alın teri!! :D )
FlickR
Hakkında
flickr fotolarım: http://www.flickr.com/photos/33061068@N08/

Pentax K100D Super-with:Pentax 50mm Smc-A f/1.7/Pentax 80-200 Smc-M f/4.5/Pentax DA 18-55 Al/Pentax 35-70 Smc-A f/4E0B89501D07B4E1F897F5F7248220252.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.348