Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hastahalil
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gearbest Alışveriş Yapmanızı Tavsiye Etmem... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bana aynısı oldu. "Hayır kabul etmiyorum tam iade istiyorum" diye ısrar ettim ve sonuçta tam miktarda GB wallet puanı aldım, yani yine para iadesi yap... Mesaja git »
Güç kaynağı tek kanaldan düşük amper veriyorsa ekran kartına yetmemiş olabilir.... Mesaja git »
İşlemci süper. Bu fiyata bu performans yok. Anakart için Allah kolaylık versin. Resmen ben o anakart fiyatına lol-cs:go filan oynatan pc toplarım. Ed... Mesaja git »
@@@@ PENTAX DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Çok teşekkürler!... Mesaja git »
@@@@ PENTAX DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Pentaxçılar, ikinci el pentax makineleri nereden bulabiliriz? Uzun zamandır ilişiğim yoktu şimdi tekrar makine gerekli oldu ama k-5'den yeni makine yo... Mesaja git »
E-sigara olabilir, likit de olabilir zira nikotinli likit de vardı. Aliexpress de yasaklanmalı bu mantıkla.... Mesaja git »
Kulaklık geldi şu an deniyorum çok hoşuma gitti bu fiyata olamayacak kadar iyi diyebilirim. Konuyu açanlara teşekkürler.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ryzen destekli, AM4 socket.... Mesaja git »
Alabiliyor ben aldım. Telefon hattım pttcell.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kulaklıktan söyledim, yorumları fena değil, 40 liraya bedava. Teşekkürler. Ayrıca Steam Link de sipariş geçtim. Bekliyorum, güzel fiyat.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: STLK/TKSLK 160TL Sorunsuz i3-2100 işlemci + stock fan
Alıcı: Tari_34
Tarih: 16 Ekim 2016; 21:25:44
Yorum
Te4sekkurler
Genel Puan

Ürün: Satılık/Takaslık 800TL ASUS Metal Kasa İ3-3217U // 8GB RAM // GT 740M // 500GB // FİYAT REVİZE!!
Alıcı: Vincent Janssen
Tarih: 8 Eylül 2016; 19:53:06
Yorum
Her şey ilanda belirtildiği gibiydi, teşekkürler.
İmza
@Pentax k-7@

Lensler:Tamron 28-75 2.8>>Smc Pentax-F 50 1.7>>Smc Pentax-F 70-210 4-5.6>>Smc Pentax-F 35-70 3.5-4.5 (Hepsi alın teri!! :D )
FlickR
Hakkında
flickr fotolarım: http://www.flickr.com/photos/33061068@N08/

Pentax K100D Super-with:Pentax 50mm Smc-A f/1.7/Pentax 80-200 Smc-M f/4.5/Pentax DA 18-55 Al/Pentax 35-70 Smc-A f/4E0B89501D07B4E1F897F5F7248220252.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125