Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hastahalil
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kulaklık geldi şu an deniyorum çok hoşuma gitti bu fiyata olamayacak kadar iyi diyebilirim. Konuyu açanlara teşekkürler.... Mesaja git »
Ryzen destekli, AM4 socket.... Mesaja git »
Alabiliyor ben aldım. Telefon hattım pttcell.... Mesaja git »
Kulaklıktan söyledim, yorumları fena değil, 40 liraya bedava. Teşekkürler. Ayrıca Steam Link de sipariş geçtim. Bekliyorum, güzel fiyat.... Mesaja git »
N11 de xbox 360 oyunları 20tl başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Destiny oyununu aldım, kargoya verildi teşekkürler başlık için.... Mesaja git »
Haklısınız ama ben asıl ülkenin bir kotası var mı onu merak ediyorum. Yani internet hub'larından aylık çektikleri zilyonbyte başına ücrette bir artış... Mesaja git »
Bir kişi çıkmalı ve "Ülkemize giren toplan bandwith şu kadar, internet kullanıcısı bu kadar, şu an verilebilecek mantıklı hızlar şunlar" diye açıklama... Mesaja git »
Ürünüm gerimi gitmiş(yardım) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hayır. Türkçe yazan kısım çince yazan kısmın tercümesi sadece. Çinden daha yeni çıkmış sen onu ay sonu gibi en erken alırsın.... Mesaja git »
Gearbest elektronik sigara hk (Konu Güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mod olarak almak mantıklı olmuş o şekilde geçebilir. Powerbank vs yazdılarsa yüksek ihtimal. Ato biraz şans, ama takılanı görmedim ben de Ali-x den ka... Mesaja git »
Gearbest elektronik sigara hk (Konu Güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben ısrarla tam para iadesi istemiştim, gearbest kuponu olarak tam para iadesi yaptılar başka birşeyler aldım onunla.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: STLK/TKSLK 160TL Sorunsuz i3-2100 işlemci + stock fan
Alıcı: Tari_34
Tarih: 16 Ekim 2016; 21:25:44
Yorum
Te4sekkurler
Genel Puan

Ürün: Satılık/Takaslık 800TL ASUS Metal Kasa İ3-3217U // 8GB RAM // GT 740M // 500GB // FİYAT REVİZE!!
Alıcı: Simon Kjaer
Tarih: 8 Eylül 2016; 19:53:06
Yorum
Her şey ilanda belirtildiği gibiydi, teşekkürler.
İmza
@Pentax k-7@

Lensler:Tamron 28-75 2.8>>Smc Pentax-F 50 1.7>>Smc Pentax-F 70-210 4-5.6>>Smc Pentax-F 35-70 3.5-4.5 (Hepsi alın teri!! :D )
FlickR
Hakkında
flickr fotolarım: http://www.flickr.com/photos/33061068@N08/

Pentax K100D Super-with:Pentax 50mm Smc-A f/1.7/Pentax 80-200 Smc-M f/4.5/Pentax DA 18-55 Al/Pentax 35-70 Smc-A f/4E0B89501D07B4E1F897F5F7248220252.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141