Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Profesör Extreme
Gerçek AdM S
MeslekProfesör
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 36 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
24 Haziran'da yapılacak seçimde partilerin alacağı yardım miktarı belli oldu. Ocak ayında 273 milyon lira yardım alan partilere, ek olarak 547 milyon ... Mesaja git »
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrin ziyaretine ilişkin, "CHP'nin başındaki bu zat, 'parkayı ve postalı öğrenciliğimden beri giyiyorum' demişti. Siz teröristl... Mesaja git »
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi kırsalında çıkan çatışmada 1 asker şehit oldu, 5 asker yaralandı, 1 terörist de etkisiz hale getirildi. Güvenlik kaynakl... Mesaja git »
Suudi Arabistanlı müşteriyi, yolları bilmemesinden faydalanıp İstanbul’u dolaştırarak Sabiha Gökçen Havalimanı’na götürdüğü iddiasıyla hakkında 10 yıl... Mesaja git »
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya, "Son 15 yılda, yoksulluğu en fazla azaltan ülke, Türkiye oldu. Biz sadece yardım yapmıyoruz, yaptığımız sosyal... Mesaja git »
İstanbul'da yaşanan olay herkesi hayrete düşürdü. Kayınpeder, damada aşık oldu, hatta iddiaya göre bunun için 3 yaşındaki torununu bile kullandı. M.... Mesaja git »
ABD Başkanı Donald Trump, "Suriye'den çıkma planı üzerinde çalışıyoruz. Suudi Arabistan bizim Suriye'de kalmamızı istiyorsa parasını ödemesi gerekecek... Mesaja git »
Damat-kaynana aşkı ifşa oldu sonrası facia konusunu başlattı (26 gün önce)
ANKARA'da kaynana damat ilişkisi kanlı bitti ve dava konusu oldu. Eşi 2 ay önce ölen kaynana damadının cinsel ilişki teklifini kabul etti. Ertesi gün ... Mesaja git »
Türkiye'de yaşayan 4200'den fazla Suriyeli genç, 9 aylık yoğun Türkçe programını tamamlayarak üniversitelere giriş için gerekli dil yeterliliğ... Mesaja git »
Eskişehir’de bir müşterisine götürdüğü pizzaya apartman içinde tüküren ve bunu telefonuna kaydeden kurye anbean güvenlik kamerasına yansıdı. Video ... Mesaja git »
Arkadaşları

webmaster-mt

Fleetwood Mac

Autopilot

Circassian81

DarkCack

Lelouch V

Peregrino

Sonneferler

Pc_Modding34

Zodiac Killer

boğucu

UçamayanZüperGahraman

Bayterek

-AeD

TeknolojiyeAtarlananAdam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Copyright © 2011-2018
Ajans© ®
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Hakkında

DH Profesör

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219