Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_A_L_İ_
Gerçek AdAli Küçük
Doğum Tarihi20 Mart 1989
KonumBolu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 49 dk. önce
Son giriş tarihi: 36 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türk Genci Tembeldir, Kırgız Genci Çalışkandır (Kanıtlı-Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (49 dk. önce)
Adamın nickinin yanında yeni üye yazıyor bide kalkmış diyorki tembellikle ilgili açtığın konular çok ilgimi çekti forumda hiç öyle birine denk gelmed... Mesaja git »
BenQ RL2240HE Gaming Monitör Oyuncu Monitörü 1ms başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Garantisi bitmiş durumda temiz monitör. Faturası var.Ölü piksel nasıl oluyor bilmiyorum. Sadece HDMI ile kullanıldı 2 adet daha girişi var o giriş kab... Mesaja git »
Türk Gençlerinin Tembelliği Canlı Yayında İspatlanıyor başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Canlı yayın. (Not: 01:23 itibari ile Program sona erdi, 3.5 Saat sürdü ve bittiğine üzüldük, her dakikası muhteşemdi.) Programın içinden bir... Mesaja git »
BenQ RL2240HE Gaming Monitör Oyuncu Monitörü 1ms başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Özel mesaj cevaplandı.... Mesaja git »
DH PS4 WHATSAPP TOPLULUĞU//PS4 ELITE GAMERS\\ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hayırlı olsun son ps4 güncellemesinden sonra böyle bi oluşuma gitmek şart olmuştu artık.... Mesaja git »
BenQ RL2240HE Gaming Monitör Oyuncu Monitörü 1ms konusunu başlattı (6 gün önce)
Pazarlıksız son fiyattır kutusu yok malesef. Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Hayatım ciddi Tehlikede! (Ss'li) Her an öldürülebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bence konuyu açan arkadaş sosyal deney yapıyor. Ben foruma vaktiyle bu kadar konu açtım kiminin hoşuna gitti kiminin gitmedi acaba bu gitmeyen tayfanı... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam ''birincisi'' ile ilgili yazdığınız kısımda sorumu anlamadığınızı düşünüyorum. Ben model mi değişti diyorum siz başka bir cevap vermişsiniz. Ben... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Merhaba daha çok ps4 için sony marka bir led tv arıyorum Şimdi merak ettiğim konu örneğin sony kdl43w805b serisi bir tv niye üretimden kalktı... Mesaja git »
MGS5 PP kutulu 50 tl başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
die4never2 nickli arkadaşa satılmıştır.... Mesaja git »
Arkadaşları

AC Kiriklar

Retro1903

darkyamaha

ayd_kar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: MGS5 PP kutulu 50 tl
Alıcı: die4never2
Tarih: 8 Mart 2017; 22:22:47
Yorum
çok temiz alışveriş oldu
Genel Puan

Ürün: Homefront sec hak
Alıcı: Toni-1903
Tarih: 13 Şubat 2017; 12:56:35
Yorum
Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Dijital Hesap 3 Oyunlu Sec Hak
Alıcı: FreeMaNMeliH
Tarih: 10 Şubat 2017; 22:39:06
Yorum
Çok ilgili ve iyi birisi, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Oyun Satın Alma referans ilanı
Alıcı: ayd_kar
Tarih: 9 Şubat 2017; 19:19:34
Yorum
Kendisiyle bir çok alışverişimiz oldu. Güvelilir ve iyi niyetli bir forum üyesidir.
Genel Puan

Ürün: mafi3 pri hak rederans ilanı
Alıcı: cgultekin51
Tarih: 5 Şubat 2017; 15:38:57
Yorum
güvenle alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: Ref İlanı Project Cars
Alıcı: emretasman30
Tarih: 3 Şubat 2017; 18:23:06
Yorum
Genel Puan

Ürün: Alınık kutulu farcry primal
Alıcı: barlas1086
Tarih: 2 Şubat 2017; 3:31:25
Yorum
Temiz bir alışveriş oldu.
İmza
Dünyadaki açlık ve sefaletin nedeni yoksulları doyuramadığımızdan değil zenginleri doyuramadığımızdandır.

[URL=https://imageshack.com/i/poR54Mqaj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/100x75q90/924/R54Mqa.jpg[/IMG][/URL]
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.079