Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
.M.S.A.
Gerçek AdSait ******
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
***(BANIM KALDIRILDI)***Overwatch Tarafından Haksız Yere Banlandım!** başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sağolun ama söyledim sizlere, bu kadar kesin konuşmayın açık fikirli olun diye..... Mesaja git »
***(BANIM KALDIRILDI)***Overwatch Tarafından Haksız Yere Banlandım!** başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Teşekkür ederim..... Mesaja git »
Hocam bırakın artık şu muhabbeti konu ban ile ilgili, benim banım kaldırılmış burada sizin dert ettiğiniz şeye bakın. Ben novayım ve gamepad ile oynuy... Mesaja git »
***(BANIM KALDIRILDI)***Overwatch Tarafından Haksız Yere Banlandım!** başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Teşekkür ederim..... Mesaja git »
***(BANIM KALDIRILDI)***Overwatch Tarafından Haksız Yere Banlandım!** başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ne yazmamız gerekiyordu ne demek? Bakın konumda ne yazmışım: "Lütfen "hile kullanmışsındır kesin" tarzı mesajlar atmayın, bende bu tip konuları gör... Mesaja git »
Arkadaşlar internette araştırırken bir sürü konu gördüm haksız yere ban yedim tarzında. Hepsinin steam profillerine bakıyorum hiçbirinin banı kaldırıl... Mesaja git »
Teşekkür ederim, 5 gün sürdü kaldırılması..... Mesaja git »
Olduk hocam, ben size ilk mesajımda demiştim zaten suç ortağımsınız diye ama ters tepki verdiniz. Konuyu açmadan önce, bu bölümde çok mesajınızı görd... Mesaja git »
Adam benim son maçıma bakmış ondada 8 kill mi ne almıştım, zaten son 8 maçın sadece 2 tanesini kazanmışım, yukarıda resmi var onlarda da çok kötü oyna... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: **SATILDI**ASUS ROG STRIX GTX 1070 OC**
Alıcı: sonerason
Tarih: 28 Ağustos 2017; 18:41:08
Yorum
Alışverişimiz sorunsuzdu ve buluşmaya zamanında geldi, güvenilir satıcı tavsiye ederim.
Genel Puan

Ürün: ***SATILDI***Steelseries Rival 300***
Alıcı: VII.Sparky
Tarih: 3 Mart 2017; 15:03:03
Yorum
Genel Puan

Ürün: **SATILDI** FX6300+GİGABYTE 970A D3+2X4GB GSKİLL 1600MHZ RAM
Alıcı: razerx
Tarih: 26 Eylül 2016; 23:18:53
Yorum
teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: **SATILDI** EVGA GTX 750 Tİ FTW GARANTİLİ **RESİM EKLENDİ**
Alıcı: MK-TimsaH
Tarih: 12 Eylül 2016; 23:30:24
Yorum
Ürünü aldım sorunsuz güvenilir arkadaş...
Genel Puan

Ürün: **SATILDI**XIGMATEK ASGARD 382 ATX KASA
Alıcı: ruzgar_ressam
Tarih: 3 Aralık 2015; 18:48:17
Yorum
Kaliteli bir satıcı sorunsuz alış-veriş. Çekinmeden ürün alabilirsiniz. İlgisi ve alakası on numara
İmza
I7 6700K/ASUS ROG STRİX GTX1070 OC/ASUS MAXIMUS VIII RANGER/CORSAIR 16GB(8x2) 3200MHZ RAM/SAMSUNG 850 EVO 250GB/SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA/STEELSERİES RİVAL 300/STEELSERİES QCK PLUS/LOGİTECH G303/LOGİTECH G105
01001101 00101110 01010011 00101110 01000001

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078