Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MeGaDave06
Gerçek AdBurak
Doğum Tarihi27 Haziran 1991
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Audi a3 Sedan Geyik Testi Rezalet!! Egea bile Daha iyi başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Şu porscheden daha iyi yol tutan bi otomobil firması ve modeli asla çıkmayacak. Abi nedir öyle 911 de Panamerada resmen asfalta pençelerini geçirmişl... Mesaja git »
mercedes mi bmw mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Turbo hakkaten sen daha eczanende asgari ücretli eczacı hanım çalıştırmam diyorsun bu arabaların tekerleğini anca alırsın. Sen eczanene disko top... Mesaja git »
Start-Stop ne kadar gerekli..? başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Yine siz yine siz hocam. Gerekli ve sayısal olarak en mantıklı cevabı vermişsiniz. Tek temennim bütün 2. El araç satıcılarının sizin gibi bilgili ve d... Mesaja git »
Arabanın kendisinden yüksek Ötv fiyatı ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Al bendende bi o kadar hocam Resmen sıfır araba alırken 1 değil 2 araba parası veriyoruz yazık... Mesaja git »
Arabanın kendisinden yüksek Ötv fiyatı ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Haklı olmakla beraber tek merak ettiğim şu Akçılar bu resmi görünce acaba nasıl bi savunma yaparlardı merak ediyorum.... Mesaja git »
Arabanın kendisinden yüksek Ötv fiyatı ? konusunu başlattı (4 sa. önce)
Bu istikrar bi harika adamım Araç fiyatı 197 bin alınan ötv ... Mesaja git »
CLA 180 AMG kiraladim. BENCE UZAK DURUN başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hahah laflara bak hangi ilkokul arkadaşlarından öğreniyorsun bu amuda kaldırmak falan ben böyle bi tabir duymadımda anca bunu 10 yaşındaki çocuk uydu... Mesaja git »
Gerekli cevabı senin gibi bmwyle yatıp kalkıp fanboy olmayan normal bir üye benim yerime vermiş. Gidip gitmeyeceğimi sanamı soracam "Velet" ... Mesaja git »
Cla alacak paran varmı sana ciddi soruyorum. Eğer çöp teneke diyorsan bana al bi cla ben bineyim kardeşim ? Yatağının baş... Mesaja git »
Ha ben tecrübe etmedim kullanmadım sanki bunu yorumda belirtmedim dimi siz nerenizle okuyorsunuz mesajları 2 yıldızlı teneke fiat... Mesaja git »
Arkadaşları

NowOrN3wer

Syndrome Of A Down

msansertekin

SEANKingston

Babamintorunu

dilara4
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.297