Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mr.Demon
Gerçek AdUmur Yallur
Konumİstanbul, Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 56
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 44 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evet hocam 194 ten itibaren böyle olmaya başladı. Bir anda uygulama kapanmasi birtek facebookta oluyor ve çok sık oluyor. Hard reset atamam şuan çünkü... Mesaja git »
Arkadaşlar bu uygulamadan atmanın çözümü yokmu? Facebook izlerken kapandı. Bu mesaji yazarken bile google chrome uygulamasi çöktü sanki telefon restar... Mesaja git »
Satılık Asus Sabertooth X79 konusunu başlattı (4 gün önce)
Soket 2011 cpu lar ile uyumludur . Elimde i7-3930k var onuda satıyorum , diğer ilanlarımdan görebilirsiniz . Ürünün garantisi ve kutusu bulunmamaktadı... Mesaja git »
Satılık i7 3930k konusunu başlattı (4 gün önce)
Laptopa geçeceğim için masaüstümü satmaya karar verdim . Ürüne hiç overclock yapmadım hep 3.2 GHz olarak çalıştı . Garantisi ve kutusu yoktur.Soğutm... Mesaja git »
NURİYE KALKMAZIN GERÇEK SONUÇ BELGESİ EKLENDİ (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Herkes demiş yok kiz öğeyi denetlemeyi bile bilmiyor, yok hiza özürlüsü, yok mf4 yazmış. Yahu kız herkesi kandirdi mi? Kandirdi, burdaki suçu kıza değ... Mesaja git »
Kışı seviyor musunuz gerçekten? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kışı seviyorum çünkü sivri yok. Yazı sevmiyorum çünkü sivri var.... Mesaja git »
Maliye Bakanı N. Ağbal: "Dışarıda herkes Türkiye'yi kıskanıyor." başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tabi tatil derdindeyiz. Son 4-5 senedir bu zamlar yüzünden tatile çıkamaz olduk , ama ordan bakında tatil derdindeyiz tabi... Mesaja git »
Sonunda overheat cozucu update i. Aylardir telefonum baya fazla is iniyordu cidden. Suan yapıyorum güncellemeyi, umarim düzelir... Mesaja git »
Cep telefonlarına yeni zam: TRT bandrolü artıyor! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yahu daha geçen gün CHP trt payini sıfırlattik artik alinmayacak denmişti, CHP yi kötülemiyorum burda, sadece noldu o olaya örtüldümü üstü?... Mesaja git »
Yurtdışındakiler Oy Kullanmamalı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Getirmezler. Yahu neden getirsinlerki ooh mis gibi oy. Oylar tam tersi olsaydi gelirdi kisitlama... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Splatoon Wii U PAL Referans İlanıdır
Alıcı: ScottishJR
Tarih: 5 Aralık 2016; 20:03:01
Yorum
mukemmel bir alisveris oldu.hersey icin cok tesekjurler dostum.
Genel Puan

Ürün: Satılık Diana + Zebani Diana kostümü
Alıcı: CenkBulduk
Tarih: 17 Eylül 2016; 7:33:40
Yorum
Genel Puan

Ürün: Fiyatlarda indirim yapıldı ! SATILIK Splatoon + DK TP ve fazlası
Alıcı: ScottishJR
Tarih: 16 Eylül 2016; 19:13:24
Yorum
harika paketleme.tertemiz oyunlar
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094