Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mr.Demon
Gerçek AdUmur Yallur
Konumİstanbul, Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 56
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
115 euro civari veriyor Bu internetteki kargo siteleri nasildir? Kargogo diye bişey var mesela... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Peki hocam gumrukte sıkıntı cikarmi? Aslind paranoyak değilimde babamda sigortasiz göndermemi istemiyor... Mesaja git »
Birde şimdi laptop u yollarken gumrukte sıkıntı cikarmi? Iade ürünü ama bilmiyorum nasıl işliyor... Mesaja git »
Ya simdi kotu çalışıyorlar, benim konustugum adam değer yazamazsin dedi, gider merak etmeyin dedide garanti veremiyor, kaybolsa adam bana bilgisayar p... Mesaja git »
Bende değerine 0.01 euro yazmaya kalkıştı. Fişi gösterdim yinede böyle yazılıyor dedi. Sigorta almak istediğimde alabilirsiniz ama gecmeyebilir bir de... Mesaja git »
Arkadaşlar iade ürününü yollamak şimdi ptt ile yollamak için gittim ptt ye. Değer koyarak yollamak istiyorum kaybolursa diye ama adam diyorki koyarsak... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Ya hocam şimdi, return yerine tikladigimda up to 7 € yaziyor bende. Fransadan almistim ben, mail attım 7 eurodan fazla tutuyor diye cevap bekliyorum... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Arkadaslar urun iade ederken yolladıgım adres farkedermı? Istanbul'dan gelmıstı ama izmirde yollayacagım urunu . Gonderen adrese İstanbul yazarım . B... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Teşekkürler , şimdi benımkınde ssd var kısısel seylerde oraya yuklenmıstır . Recovery yaptıktan sonra CCleaner le ssd yı o dedıgınız ıslemı yapayımmı?... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Aldığım laptopu iade etmeyi düşünüyorum. Kişisel bilgilerime ulasmasinlar diye formatmi atayım? Kutudan çıktığı hale döndürmek varmidir?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Splatoon Wii U PAL Referans İlanıdır
Alıcı: ScottishJR
Tarih: 5 Aralık 2016; 20:03:01
Yorum
mukemmel bir alisveris oldu.hersey icin cok tesekjurler dostum.
Genel Puan

Ürün: Satılık Diana + Zebani Diana kostümü
Alıcı: CenkBulduk
Tarih: 17 Eylül 2016; 7:33:40
Yorum
Genel Puan

Ürün: Fiyatlarda indirim yapıldı ! SATILIK Splatoon + DK TP ve fazlası
Alıcı: ScottishJR
Tarih: 16 Eylül 2016; 19:13:24
Yorum
harika paketleme.tertemiz oyunlar
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.092