Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bluraydisk
Gerçek AdM. Aygün
Doğum Tarihi10 Haziran 1985
KonumGiresun,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 73
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Marmarada deprem olunca gorucez toplanan deprem vergisini harcanip harcanmadigini.. TRT simdilik gercekleri susturup yayini kesebilir saglam bi deprem... Mesaja git »
**Günlük Doğalgaz Tüketiminiz Kaç Metreküp** başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bence soyle yapin kullandiginiz odalar acik kalsin kullanilmayan odalari kollektorlerden kapatin.mutfak oturdugunuz oda ve yatak odasi kalsin.normal k... Mesaja git »
**Günlük Doğalgaz Tüketiminiz Kaç Metreküp** başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ot kullanmiyorum..iyi bir isinma icin önce ev yalitimi önemli ev sicagi muhafaza edemiyorsa ne yaparsak yapalim bir yandan isinir diger yandan sogur. ... Mesaja git »
Tarih verildi ya leş yiyici akbabalar üzerinde uçmaya başlar.... Mesaja git »
ASELSAN, 1 milyar Euro'yu ülkede tutacak başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kiyidan köşeden kaçan çalinan 45 50 milyon eurolari 15 20 milyon dolarlari kim içerde tutacak. Milletin agzina bal çalip dursunlar bakalim... Mesaja git »
**Günlük Doğalgaz Tüketiminiz Kaç Metreküp** başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Benim ev 120 m2 isitilan net alan 108 m2 ve yerden ısıtma Kombim warmhaus enerwaplus 24 Merkezi kaloriferden dogalgaza yeni gectik İlk acilista ev ... Mesaja git »
Esenboğa’da ‘İYİ uçuşlar’ krizi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Allahtan baska kimseden korkum yok deyip hukumetten oyle korkuyorlar işte.Delikanliyim diye gezerler.... Mesaja git »
Diyanet: Erkek karısını WhatsApp üzerinden boşayabilir. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bunlarin zihniyetine göre internete telefona sms e gerek yokki.3 defa boş ol deseler yetiyor. Zaten kadin bunlar icin eş bile degil neslini gelecege ... Mesaja git »
A Haber: Kılıçdaroğlu Bizi Ölümle Tehdit Etti başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Biri de cikip demiyor ki A Haber sen 16 nisan referandumunda milletin yarisini terorist ilan ettin. Dinsiz ilan ettin kafir ilan ettin. Simdi magdur... Mesaja git »
Dolar Vergi Reformundaki Gelişmeler İzlenirken 3,85’e İndi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bu haberin haber degeri bile yok. 10 kurus artmis 5 kurus dusmus filan komple içi boş haber. 2.5 liraya dusmeden haber yapilmasi ahmakliğin daniskasi... Mesaja git »
Arkadaşları

faruk789456123

brkdmrl17
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK İPHONE 5S KUTUSU VE ORJİNAL AKSESUARLARI
Alıcı: hiickimse
Tarih: 1 Haziran 2017; 10:11:41
Yorum
teşekkürler. sorunsuz ürünler. sorunsuz alışveriş.
Genel Puan

Ürün: 3 ADET SATILIK YASAL PASAPORT KAYIT HAKKI
Alıcı: tccb44
Tarih: 15 Ekim 2016; 12:03:25
Yorum
Arkadaş çok yardımcı oldu sağolsun güvenilir
Genel Puan

Alıcı: ÇAĞ
Tarih: 12 Eylül 2016; 13:55:18
Yorum
Kaydımı oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Güvenilir üyelerden biridir. Kendisine teşekkür ederim.
Genel Puan

Alıcı: cagrimir
Tarih: 12 Eylül 2016; 12:54:32
Yorum
Güvenilir. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: SATILIK TEKNOSA 603 TL HEDİYE ÇEKİ
Alıcı: akademici
Tarih: 7 Haziran 2016; 15:08:32
Yorum
tşk ederim.güvenilir bir forumdaş.
Genel Puan

Ürün: SATILIK EBAY 10 € İNDİRİM KUPONU 7.5 TL
Alıcı: eryaz28
Tarih: 21 Eylül 2015; 22:03:22
Yorum
Daha öncede alışverişimiz oldu. Çok sağlam ve güvenilir bir arkadaş...
Genel Puan

Ürün: SATILIK EBAY 10 € İNDİRİM KUPONU 7.5 TL
Alıcı: Section8
Tarih: 21 Eylül 2015; 22:01:40
Yorum
Çok ilgili bir arkadaş teşekkür ederim :).
Genel Puan

Ürün: SATILIK GALAXY S5 G900F İMEİ SORUNLU 3 AYLIK
Alıcı: miralay__
Tarih: 27 Kasım 2014; 22:22:18
Yorum
dediği gibi telefon sıfır gibiydi yapmaya calısıyoruz. sorunsuz alışveriş için tesekkurler kardeş
Genel Puan

Ürün: SİLİNEBİLİR
Alıcı: fear2004
Tarih: 18 Ekim 2012; 1:40:49
Yorum
Çok memnun kaldım. Kargolama , ilgilenme ve kalite 10 numara !!! Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: SATILIK KİNGSTON 2 GB DDR2 800 MHZ RAM 40 TL
Alıcı: turber
Tarih: 7 Mayıs 2012; 8:51:28
Yorum
hızlı ve dürüst bir arkadaş
Genel Puan

Alıcı: cevatti
Tarih: 4 Mayıs 2012; 13:45:31
Yorum
Alışveriş sorunsuz gerçekleşti.çok dürüst ve saygılı bir satıcı.alışverişlerimiz devam edecektir.
Genel Puan

Ürün: 2 ADET VERBATİM BD-RE BOŞ BLU-RAY 30 TL
Alıcı: okanakintr
Tarih: 19 Nisan 2012; 20:56:25
Yorum
Sözünün eri bir arkadaş. Rahatsızlığından dolayı 1 gün geç verebildi kargoya ama beklediğime değdi doğrusu. 2x Verbatim BD-RE aldım.Plastik kutuda ve etrafı balonlu koruma ile kargolamış.Gayet sağlam bir şekilde elime ulaştı. İlerde fiyatlar biraz daha düştüğünde 50 lik BD-R alacam kendisinden.
Genel Puan

Ürün: SİLİNEBİLİR...
Alıcı: blnter
Tarih: 11 Mart 2012; 23:23:16
Yorum
blurayler gerçekten kaliteli gerçekten samimi bir arkadas..sorunsuz alışveriş için teşekkürler..
Genel Puan

Alıcı: akancaym
Tarih: 5 Mart 2012; 13:04:33
Yorum
Kesinlikle gönül rahatlığıyle ürünlerini satın alabilirsiniz. Ben çok memnun kaldım. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: -SATILDI- 10 ADET SONY BD-R DL 50 GB BLU-RAY (printable yüzey) 150 TL
Alıcı: miralay__
Tarih: 18 Aralık 2011; 13:22:00
Yorum
güvenilir bir kişidir, satışta herhangi bir sorun olmadı.Özenli paket için teşekkür edrim.
Genel Puan

Ürün: SİLİNEBİLİR...
Alıcı: evrenkaan
Tarih: 15 Temmuz 2011; 10:29:43
Yorum
çok teşekkürler ürünleri aynı bahsettiğin gibi ve seffaf kutularında gönderdin.Sorduğum soruları sa
İmza
FAHİŞE GÖNÜLLERİN KAHPELİKLERİ KOYMAZ BİZE ; BİZ ÖLÜM VURUŞU YAPTIK HAYALLERİMİZE...!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078