Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
13men13
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi18 Şubat ****
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul, Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1- yamuk ekranı 2- en yeni süper mükemmel teknoloji paneli 3-1440p tepkime süresi... Mesaja git »
Hayalinizdeki araba nedir başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Mitsubishi Evo IX ... Mesaja git »
Özel Şirketlerin Çalışanlarına Köle Muamelesi Yapması başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Evet evet ben inanıyorum Sizede merhaba.. Ama ben işçi aleyhine sonuçlanan bir dava duymadım.... Mesaja git »
Özel Şirketlerin Çalışanlarına Köle Muamelesi Yapması başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Öğrenciyim üniversite son sınıf babamda esnaf az çok biliyorum. Ayrıca bu dönem seçmeli iş hukuku dersi aldım. Ben sadece öğrendiklerimi söyledim tav... Mesaja git »
Bütün kanunlar işçilerden yana haklarınızı araştırın ona göre davranın kimse size öyle davranamaz.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Geldi skecherslarım ???? ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ayın 10nunda çıkan sipariş cuma günü türkiyedeydi ama hala gelmedi. Yurtiçinde takip etme şansım yokmu i parcell sadece şehiriçi dağıtıma verildi yazı... Mesaja git »
200₺ ödüllü Marka bulmaca başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Basit ve akılda kalıcı birşey tercih etmek markalaşmak adına iyi diye düşünüyorum ayrıca koyduğunuz isim az çok o işi çağrıştırırsa dahada iyi olucakt... Mesaja git »
Steam kütüpanesi sabırsızlıkla ayın 1'ini bekliyor :D... Mesaja git »
Sosyal Fobisi Olan Var Mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kesinlikle psikiyatri'ye gitmelisin daha fazla ilerlemeden. Aynı sorun bendede var hatta daha ilerisi.. Üniversite okuyorum son sınıfım düzelme olmuyo... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Yolumuz uzun, zamanımız kısa.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Smile
Oyun Platformu
PS4, PC
Takım
Galatasaray
Notebook
Toshiba
PSN ID
Naroglu53
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Sapphire

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172