Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dewilswale
Gerçek Adabdullah meriç
Konumİstanbul, Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Grim Dawn (2016) [ANA KONU] - Ashes of Malmouth(DLC) Çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
http://the-maphack.com/index.php?page=2&lang=en#1 Bu harita üzenden, soldaki arama butonu vasıtasıyla bakabiliyorsunuz.... Mesaja git »
titan quest anniversary edition başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
C:\Users\kullaniciadi\Documents\My Games\Titan Quest - Immortal Throne Orjinal oyunda save dosyasının bu yolda tutuluyor olması lazım. Crackli oyunun... Mesaja git »
Kingdom Come: Deliverance (Çıktı!) [PC ANA KONU] #Resmi Türkçe! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Buna sen karar vereceksin. İçeriğinde neler olduğuna steam üzerinden bakabilirsin. Bu tarz şeyleri koleksiyon yapmak, ilgi duymak gibi nedenlerle ya d... Mesaja git »
Kingdom Come: Deliverance (Çıktı!) [PC ANA KONU] #Resmi Türkçe! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Onlar genişleme paketleri değil. Biri artbook, diğeri de oyunun soundtrackleri.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynen bu dostum. Çok teşekkür ederim.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Onu biliyorum zaten. Ama bu duruma özel bir site vardı, onu soruyorum. Steam'ın sunduğu filtrelemeden daha iyiydi.... Mesaja git »
Arkadaşlarımla oynamak için oyun arıyorum. Hangi oyunların çok oyunculu olduğunu, arkadaşlarla oynamalık oyunları filtreleyebildiğin bir site vardı. B... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Amx 13 57 ile rest çekiyorum... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
T-10 tankına sahipsen, onun yerine gelecek tanka da sahip olacaksın.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kış indirimleri hangi tarihte bitiyor arkadaşlar? Edit: 4 ocak tarihinde biteceği ana sayfada yazıyormuş, görmedim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano

Allone06
30 Ağustos 2017; 17:04:53
Sana özel mesaj yolu ile ulaşmaya çalıştım ancak ulaşamadım ? mesaj atıyorum ancak sana gidip gitmediğini bilmiyorum burada gönderildi diyor ama ?
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılı For Honor Uplay Kodu
Alıcı: seymenoz
Tarih: 17 Nisan 2017; 12:08:30
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık For Honor ve Ghost Recon Kodu
Alıcı: Xotlii
Tarih: 10 Nisan 2017; 14:31:55
Yorum
Arkadaş sağolsun çok ilgilendi. 10 dk' da alışverişimizi yaptık ve üstüne hesabıma etkinleştirme de yaptı. İyi alışverişler dilerim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141