Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dewilswale
Gerçek Adabdullah meriç
Konumİstanbul, Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mükemmel bir işe giriştiniz. Kolay gelsin bütün ekibe.... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Teşekkürler bilgi için. Mobil internet kullanmıyorum. 19 liralık yaparsam vergilerle beraber 20 lirayı geçiyor. En düşük yükleyebileceğin para 20 li... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. Telefonu sadece aramak için kullandığımdan çeyrek altın paketi uygun göründü. Bu paket hala devam etmekte mi acaba? De... Mesaja git »
World of Tanks - Soru & Cevap başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Son zamanlarda gelişen süreç içerisinde, eskisine kıyasla; -Bir çok tanka gelen bufflar sebebi ile premium mermi kullanımın artması, -Oyun içi etkinl... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Diğer forumda takılıyor gördüm ben... Mesaja git »
AiBell Game Localization Firmamızın Açılışı Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Shadow Tactics: Blades of the Shogun oyununa Türkçe desteği gelmiş. Teşekkürler emeği geçenlere... Mesaja git »
2017 Davet Kodları İçeride başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Herhangi bir mesaj ulaşmadı. En iyisi ben yazayım oradan konuşalım.... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Rica ederim, iyi oyunlar :)... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1) 10.1 mb 2) 160.7 mb 3) 322.4 mb (Standart) 4) 349.8 mb (Hd paketi) Toplam 843 mb... Mesaja git »
Grim Dawn (2016) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben öyle bir sorunla karşılaşmamıştım oynarken. Genelde bir yolda gidebileceğim kadar giderim. Yolun uzun olduğunu anlarsam diğer yöne gider kapalı al... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano

Allone06
30 Ağustos 2017; 17:04:53
Sana özel mesaj yolu ile ulaşmaya çalıştım ancak ulaşamadım ? mesaj atıyorum ancak sana gidip gitmediğini bilmiyorum burada gönderildi diyor ama ?
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılı For Honor Uplay Kodu
Alıcı: seymenoz
Tarih: 17 Nisan 2017; 12:08:30
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık For Honor ve Ghost Recon Kodu
Alıcı: Xotlii
Tarih: 10 Nisan 2017; 14:31:55
Yorum
Arkadaş sağolsun çok ilgilendi. 10 dk' da alışverişimizi yaptık ve üstüne hesabıma etkinleştirme de yaptı. İyi alışverişler dilerim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.139