Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dewilswale
Gerçek Adabdullah meriç
Konumİstanbul, Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık For Honor ve Ghost Recon Kodu konusunu başlattı (dün)
Kod, satın aldığım Msi Anakartı vasıtası ile geldi. Ücret 120 liradır. Havale yapılacak banka ise Ziraat bankasıdır.... Mesaja git »
Yama için emeği geçen herkesin eline sağlık. Çok kaliteli bir yama olmuş. Yalnız oyunun başlangıcında çıkan uyarı dikkatimi çekti. Bu kısımda bir şey... Mesaja git »
Amazon.de 1400-1500€ Sistem Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Sistemi an itibari ile kurmuş bulunmaktayım. Satın aldığım tarihte çoğu ürün amazon.de de kapalı olduğu ve bazılarının da Türkiye'de aynı fiyatta ... Mesaja git »
Grim Dawn (2016) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bilgilendirme için teşekküler, kaptım 1 adet.... Mesaja git »
Oemler anakarta gömülüymüş. Tekrar başka cihaza girme şansın yok. Bilgisayarımın son parçasını bekliyorum. O da gelsin alıp yorum bırakırım buraya.... Mesaja git »
Keyifler fiyatı neden bu kadar ucuz, bir bilgin var mı acaba? Normal köylerden bir farkı var sanırım.... Mesaja git »
{Faturasız} Mega 3 GB Tarifesi - 19 ₺'ya 3 GB internet / Doldur Uyumlu başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bana da aynı kapsam ile bedava 1gb geldi. Bir kaç saat sonrasında ise Mega 19 tl paket teklifi yapıldı. Böyle avantajlı bir paketi, üye alımına kapalı... Mesaja git »
Satılık For Honor Oyun Kodu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
O fiyata bulduğunuz takdirde diğer satıcılardan alabilirsiniz. Ben o fiyata satmayı düşünmüyorum.... Mesaja git »
Amazon.de den aldığım ve hala Polonya da gözüken ürün bu akşam geldi. Galiba takip sisteminde bir sorun var.... Mesaja git »
Sıcak İndirimler İlk Sayfada! TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ 3.YILINDA! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
http://store.donanimhaber.com/00/2e/82/002e82f1d94f624f910378298e1eb029.png 10 Ocak gününden itibaren 30 euro sınırı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.125