Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dewilswale
Gerçek Adabdullah meriç
Konumİstanbul, Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Evet isimleri kopyalarken yanlışı kopyalamışım. Düzelttiğin için teşekkürler.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Rica ederim keyifli oyunlar. 1- Chernobyl 2- Clear Sky 3- Shadow of Chernobyl Sıralamayı karıştırmayın sakın... Mesaja git »
Kötü değil beni rahatsız etmedi hiç bir şekilde. Ama günümüzde herkes çok süper grafiklere alıştığından garip gelebilir diye dedim.... Mesaja git »
Post apocalyptic dünyanın hası orada. Atmosfer, insanı çok fena içine çekiyor. O yalnızlığı, dünyayı hissediyorsun. Ben oynarken çok keyif almıştım. B... Mesaja git »
Oyununuz orjinalse sıkıntı yok. Korsansa tunngle gibi platformlar aracılığıyla oynayabilirsiniz.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Evet. Bildirim gelmediyse de kazanmadın demek... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Resmi bir şey söylenmedi ama facebook postunun altında kazandıklarını söyleyen 2 3 kişi var.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Kart bilgisi eklemeden aldım ben. Kart bilgisi gerektiğine emin misin?... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Güncel sohbetler için son sayfaya gidebilirsiniz →  DH Steam Topluluğuna Katılın! _____________ DH Discord Kanalı Açıldı! ... Mesaja git »
ARCHLORD.. KAPANMIŞ OYUNUN LİSANSI ALINIR MI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oyun ilgimi çekmiyor. Ama arzuladığın şeye kavuşman beni mutlu etti. İyi eğlenceler dilerim :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano

Allone06
30 Ağustos 2017; 17:04:53
Sana özel mesaj yolu ile ulaşmaya çalıştım ancak ulaşamadım ? mesaj atıyorum ancak sana gidip gitmediğini bilmiyorum burada gönderildi diyor ama ?
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılı For Honor Uplay Kodu
Alıcı: seymenoz
Tarih: 17 Nisan 2017; 12:08:30
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık For Honor ve Ghost Recon Kodu
Alıcı: Xotlii
Tarih: 10 Nisan 2017; 14:31:55
Yorum
Arkadaş sağolsun çok ilgilendi. 10 dk' da alışverişimizi yaptık ve üstüne hesabıma etkinleştirme de yaptı. İyi alışverişler dilerim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125