Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mltya44
Gerçek AdEmrah Karayel
KonumMalatya, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bellona mobilyada geçerli çek arıyorum.... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Serhat'a yazık oldu.... Mesaja git »
N11 20/100 10/100 hediye çekleri (zubizu içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Daha önce paylaşılmıştı.... Mesaja git »
TURKCELL Vestel V TAB 8029 YENİDEN 99 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
tekrardan stoklara girmiş bu sefer 25 TL indirim yok malesef yararlanamayan arkadaşlar alabilir.... Mesaja git »
Kaza Tespit Tutanagi nasil doldurulur? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Gecen gun tutanak doldurmaya calisan iki tarafin kazasina denk geldim. Tutanagi doldurma konusunda tartisiyorlardi. Neyse kavga buyumeden polis geldi.... Mesaja git »
Axess ile SHELL'de 4 kez 75 TL'ye 30 TL chip-para başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Axess ile SHELL'de 4 kez 75 TL'ye 30 TL chip-para! Axess’e özel 15 Haziran – 15 Temmuz 2017 tarihleri arasında kampanyaya dahil Axess üye işyeri Sh... Mesaja git »
Araca tablet bağlama yardım ?? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Arabaya tablet bağlamak istiyorum fakat aux girişi yok maalesef böyle bir kit alsam tabletten oynattığım video parçaları araçta dinleyebilirmiyim ? Ve... Mesaja git »
Turkcell Babalar Günü Hediyesi - 4,5G Vestel Tablet 99 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Turkcell'de Babalar gününe özel Vestel V TAB 8029 99TL'den çıktı. Fiyat performans olarak gayet iyi bir fırsat bence. Edit: Tekrar Satışta ... Mesaja git »
Lpgli aracıyla tüm avmlere girebilen var mı? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Cuma günü lpgli yeni civici güvenlik yakıt deposunu açtırarak yakaladı ve kocaeli symbol alışveriş merkezine almadı. Var mı bu tip durumlardan kurtula... Mesaja git »
Lpgli aracıyla tüm avmlere girebilen var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bazı arkadaşlar bagajda mutfak tüpü olduğunu sanıyorlar. Zihniyet 20 senede değişmedi, bizlerin de aileleri var hangimiz bomba yüklü bir arabayla gezm... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır.
Alıcı: quakka
Tarih: 9 Ağustos 2015; 23:45:17
Yorum
iLGİLİ ARKADAŞ TEŞEKKÜRLER
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.115