Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mltya44
Gerçek AdEmrah Karayel
KonumMalatya, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Yok hocam üyelik sırasında yazdığınız numara ailenizden birinin ya da tanıdığınız başka birinin olabilir. Sipariş verirken normal kullandığınız numara... Mesaja git »
Paraf ile E-Ticaret Harcamalarınıza %10 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Carrefoursalarda, ebebekte, internet alışverişlerinde kullanabiliyorum.... Mesaja git »
Böyle bir mesaj geldi işe yarar mı bilmiyorum. Vodafone'un sinirlari kaldiran 25TL'lik Gani L tarifesine gelin 1500 gani dakikanizla hem konusun hem... Mesaja git »
Seagate Harici 4TB:147 TL/2TB:90 TL/12TB:631 TL FİYAT HATASI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Seagate Harici 4TB:147 TL/2TB:100 TL/12TB:631 TL FİYAT HATASI 4TB 2TB 12TB 8TB Daha önce Vatanbilg. fiyat hatasında THH ile hemen hemen herkes diskler... Mesaja git »
Eksen 2 tb 2.5 inch Seagate 88 tl. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
https://www.eksenbilgisayar.com/harici-sabit-disk?brnd=Seagate Butun seagate lerde indirim var...... Mesaja git »
Gittigidiyor 18-26 Nisan çek kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam ilk çek kampanyalarında 2 Lira vererek çok çek satın aldım. Sonra bu fetöş olaylarından sonra huylandim tanımadığım birine 2 lira 2 lira yollayı... Mesaja git »
Paraf ile E-Ticaret Harcamalarınıza %10 indirim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
E-Ticaret Kampanyası 20 -30 Nisan 2018 tarihleri arasında Paraf sanal işyerlerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde %10 indirim verilecek olu... Mesaja git »
Gittigidiyor 18-26 Nisan çek kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Öyle güzel alıştırdılar ki cepteteb+çek ile yüz liralık alışverişi 64 liraya yapıyoruz. Bunlar bitince insan boşluğa düşecek. N11 uygulamasını açmayal... Mesaja git »
Gittigidiyor 18-26 Nisan çek kampanyası başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Gittidiyor hesabıma 100/20 çek tanımlamış. Bir kontrol edin arkadaşlar.... Mesaja git »
Gittigidiyor 18-26 Nisan çek kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Konuyu göremedim açılmışsa silebilirim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır.
Alıcı: quakka
Tarih: 9 Ağustos 2015; 23:45:17
Yorum
iLGİLİ ARKADAŞ TEŞEKKÜRLER
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.084