Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
redand
Gerçek AdIlgaz Rafi
Doğum Tarihi25 Mart ****
İlgi AlanlarıiPad, İphone, Maketler,Jailbreak, Costum FW
KonumErzurum, Yakutiye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 36
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Burger salonu isim önerisi [200 TL ödüllü] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beriger Burger... Mesaja git »
MOTO 360 ****ANA KONU****(10.01.2015) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Aerlink ile iOS birlikteliği yaptım. Beraber kullanıyorum ancak saatin ekranı kapalıyken bildirimler gelmiyor, saate baktığım zaman geliyorlar bunu na... Mesaja git »
MOTO 360 ****ANA KONU****(10.01.2015) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Elinde v1 için kordon yada şu kordon aparatı olan varsa alabilirim.... Mesaja git »
***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
E90 3.20d 2007 model hakkındaki düşüncelerinize ihtiyacım var başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Evet hocam eminim hem ruhsata baktım hemde vın kodu ile baktım 04/2007 üretim tarihine sahip araba, motoru 177 lik değil yani, nende 177lik olanlardan... Mesaja git »
E90 3.20d 2007 model hakkındaki düşüncelerinize ihtiyacım var başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Öncelikle ilginiz için gerçekten size tekrardan teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Makyajlı kasa benimde çok hoşuma gidiyor ancak kmsi düşük b... Mesaja git »
Cevabınız için teşekkür ederim hocam, o zincir olayını ben sadeve 177 hplik motorlarda var zannediyordum. Benim baktığım 163 beygirlik, 3.18d ler h... Mesaja git »
Evladiyelik bir araba olur mu bize bu araç? Bir diğer korkum da bu bir kaç galerici tanıdığımıza danıştık ve aldığımız fikirler kafamızı karıştırdı. B... Mesaja git »
Hocam araç ortalaması şehir içi 7.7 gösteriyor ve bana yeterli geldi.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi / Peugeot 2008 Active e-HDi / Lenovo Y510p
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS3 Slim 320GB
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.217