Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
StoryBro
Gerçek AdYasin Gümüş
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Barda mı Kızlarla Tanışmak Daha Kolay Yoksa Cafelerde mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kafe denilen yer kahve çay nargile içilen yer değilmi bu tür yerlerde sosyalleşmek yerine kız düşürme umuduyla gidersen paranın boşa gittiğiyle kalırs... Mesaja git »
Filtre Kahve Makinesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam Merhaba , bende fench press filtre içiyorum acaba Starbucks-tchibo-kahve dünyası gibi yerlerde çekilmiş olarak farklı kahve türleri olurmu filtr... Mesaja git »
Stajda zaman nasıl geçer? Bunalıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hangi il merak ettim ? Şef'ten izin al laptopun falan varsa getir onla takıl... Mesaja git »
Erkekte Östrojen Hormonu Fazlalığı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Vücut görünümüyle östrojen hormonu alakası varmı bence çok saçma Jinekomastiyi tetikler ama kilo alınca kadınsı durman vs vücudunla alakalı problem sp... Mesaja git »
Ne kadar uğraşsam da olmuyor diyenler başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Belki iyi bir oyuncu değilsiniz hocam yoksa o kolu takıp maçı kazanırdınız... Mesaja git »
Bu fotoğraftaki yer hangi şehir? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Şimdi gelip haybeden sallıyacaklar şurası diye ama orası New York'a benziyor hocam... Mesaja git »
Ayla - Türkiye / Güney Kore [Ekim 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ayla_Film instagram hesabını takip edin oyuncular şehirlerdeki AVM'lere geliyorlar 2 gün önce İzmire geldi İsmail Hacıoğlu çok kral adam gibi... Mesaja git »
Hayal mi? Gerçek mi? | Enes Batur başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Özgürlük demokrasi tamam herşey var isteyen istediğini yapar fakat bu tür şeyler ülkeye zarar veriyor birileri para kazanacağım diye 8-14 yaşındaki ço... Mesaja git »
Hocam Merhaba Benim bu wonderkid konusunda sitemim var mesela fm 18 wonderkid yazıyorum googlede yabancı kaynaklarda iyi ama pahalı oyuncuyu yazıyor... Mesaja git »
Ayla - Türkiye / Güney Kore [Ekim 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Filmde de Çetin Tekindor diyor ya " seul ne kadar çok değişmiş " gibi birşey haklısınız .... Mesaja git »
Arkadaşları

Sudden_Death

DamianBongMarley

1907sefa1907

metallica35

Genesys

Virtue97

pgdnBREAK

Zalimin kızı

mobiluzman26

Desmond

Kucka

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında

Bir gün dönersin diye her gün bekliyoruz be hocam :(

Ayrılık göz yaşları, bir gün sevinç göz yaşlarına dönüşecek..O gün bizim günümüz olacak. Bekliyoruz Hocam, bekliyoruz

Hayat neden olmasın ?

Bir gün dönersin diye her gün bekliyoruz be hocam :(

Ayrılık göz yaşları, bir gün sevinç göz yaşlarına dönüşecek..O gün bizim günümüz olacak. Bekliyoruz Hocam, bekliyoruz

Hayat neden olmasın ?

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.250