Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
StoryBro
Gerçek AdYasin Gümüş
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 35 dk. önce
Son giriş tarihi: 11 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) başlıklı konuya yorum yazdı (35 dk. önce)
Hocam bende aradaki bağlantıdan kopmamak için sordum şuan 64.bölüm 4.sezona geçtim 24 eylül 2009'da başlıyor Gladio ise 20 Kasım 2009... Mesaja git »
Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Beyler Pusuda 63.bölüm izledim yeni sezona geçmedim Gladio izliyimmi yoksa 64'den devammı?... Mesaja git »
METİN2 TÜRK ÇARIM SİLİNDİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Sizin karakter değil hesap silinmiş bence Şifremi unuttum yapıp kurtarmayı deneyin , tickette diğer çözüm olabilir .... Mesaja git »
Atatürkün kurduğu mecliste başkanlık yapıp Atatürke küfür eden adama hasta ziyaretine gitmek.... Mesaja git »
Vatan sevgisi neden öldü? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Vatan sevgisi neden öldü? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İmzanızla bu mesajı yazmanız ironi olmuş.... Mesaja git »
Her öğretmen atamasinda en çok din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni ataniyor umarım ' ahlaki ' düzeltmek içindir http://i.idefix.com/pimages... Mesaja git »
Çukur - Aras Bulut İynemli (2017) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Daha önce yorumumu belirtmişim çöp dizi umarım yakın zamanda böyle saçma sapan diziler biter.... Mesaja git »
Evleniyorum. Adım adım harcamalar. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
İstemeye giderken götürülenlerin masrafı 420 TL tutuyor Ben bu işin usulu bi çicek 20,30 TL çikolata 50 tl falan sanardım gondol falan ne abi tamame... Mesaja git »
Beyaz show bitmiş başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kim ne derse desin eskiden iyiydi daha sonra saçma sapan işler yaptı her hafta vine,youtuber fenomeni var programda veya ünlü olmayan adamları vs çağı... Mesaja git »
Arkadaşları

Sudden_Death

DamianBongMarley

1907sefa1907

metallica35

Genesys

Virtue97

pgdnBREAK

Zalimin kızı

mobiluzman26

Desmond

Kucka

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında

Bir gün dönersin diye her gün bekliyoruz be hocam :(

Ayrılık göz yaşları, bir gün sevinç göz yaşlarına dönüşecek..O gün bizim günümüz olacak. Bekliyoruz Hocam, bekliyoruz

Hayat neden olmasın ?

Bir gün dönersin diye her gün bekliyoruz be hocam :(

Ayrılık göz yaşları, bir gün sevinç göz yaşlarına dönüşecek..O gün bizim günümüz olacak. Bekliyoruz Hocam, bekliyoruz

Hayat neden olmasın ?

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203