Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
StoryBro
Gerçek AdYasin Gümüş
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yurtiçi Kargo Aferin oğlum çok iyisiniz başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Leş firma. Eve kadar gelip kapıya not bırakırlar evde yoksunuz diye insanları şubeye mecbur bırakırlar... Mesaja git »
İncirli Mesleki ve teknik anadolu lisesini kazandım başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kesinlikle doğru ama Meslek liselerinin şuan Türkiyede hiçbir övünülcek tarafı yok işim mezun olduğunda hazır diyor hazırsa zaten diplomaya gerek yok ... Mesaja git »
İncirli Mesleki ve teknik anadolu lisesini kazandım başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Meslek liseleri bitti artık... Mesaja git »
Üniversite ve Meslek Lisesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Lise mezunu olduğun bölüm Üniversitede çok etkilemiyor sen yiyecek içecek okuyabilirsin ama LYS'de çalışırsan Tıp bile kazanabilirsin yani senin bilgi... Mesaja git »
STAJ YAPMAMAK başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yapmak istemiyorsan hocalarla anlaş bi yer bul naylon staj yap evde ders çalış... Mesaja git »
12. SINIFTA TAKDİR ALMAK başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Staj yaparsan %90 taktir alırsın sebebi işletmenin notları 95-100 olarak vermesi tabi kuruma göre değişir.... Mesaja git »
Hayırlı olsun Allah zihin açıklığı versin 4 sene sonra alıntıla " Abi niye uyarmadın beni forumda pişmanım " mesajını görmek istemem inşallah... Mesaja git »
meslek lisesi mezunuyum hukuk istiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ağustos biticek geç kalma hemen çalışmaya başla bence Mart dediğin hemen gelip geçicek bi bakmıssın LYS Başvuru yapıyorsun Edebiyat'ta önemli ama mate... Mesaja git »
GÜNÜN FOTOSU.. İYİKİ VARSINIZ. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
3 sene önce Berkin öldüğünde KATİL DEVLET diyenler şimdi oo siyaset çocuk falan diyor ? yeri geldiğinde çocuklar üzerinden siyaseti kim yapar sen daha... Mesaja git »
Cafeler çok pahalı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
White choclate mocha tarzı kahvelerin neden bu kadar pahalı olduğunu anlamıyorum zaten gelen kahve nescafe gibi 3 içişte bitiyor.Bunlarında ederi 5 li... Mesaja git »
Arkadaşları

Sudden_Death

DamianBongMarley

1907sefa1907

metallica35

Genesys

Virtue97

pgdnBREAK

Zalimin kızı

mobiluzman26

Desmond

Kucka

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında

Bir gün dönersin diye her gün bekliyoruz be hocam :(

Ayrılık göz yaşları, bir gün sevinç göz yaşlarına dönüşecek..O gün bizim günümüz olacak. Bekliyoruz Hocam, bekliyoruz

Hayat neden olmasın ?

Bir gün dönersin diye her gün bekliyoruz be hocam :(

Ayrılık göz yaşları, bir gün sevinç göz yaşlarına dönüşecek..O gün bizim günümüz olacak. Bekliyoruz Hocam, bekliyoruz

Hayat neden olmasın ?

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.264