Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
safsansar
Gerçek Adzeki dogan
Doğum Tarihi22 Nisan 1974
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 30 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
İletişim bilgisi alablirmiyim Ehad bey...... Mesaja git »
CNBC-E VE e2 yi özleyenler buradami ?? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Married with children Efsane Al Bundy,ve Seinfield sonraki bölümlerini beklemek bile heyecanliydi hatta mail bile atmıştım kanala al Bundy tekrar seyr... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fikir vermek açısından söylüyorum başıma geldi,benim sorun laptopun W tusundanmis servis klavyeyi değiştirdi sorun çözüldü sunu dene istersen boş note... Mesaja git »
Dunkirk| Christopher Nolan| Temmuz 21,2017 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
IMAX te izledim bugün verdiğim paranın hakkını verdimi,bence evet,sanki filmin müzikleri filimi taşımış götürmüş hissi uyandırdı bende, saf gerilimi h... Mesaja git »
Banım kalktı şükür başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Banım da Kalktı...... Mesaja git »
(En ucuz) BF1 Standard Edition | Korea Origin | 67TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Eyvallah teşekkürler...... Mesaja git »
(En ucuz) BF1 Standard Edition | Korea Origin | 67TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Key premium pass mı yoksa standart surum oyun keyimi ben premium pass uygun bulursam alicam bekliyoruz bakalim...... Mesaja git »
Blick: Erdoğan'ın diktatörlüğüne Hayır oyu kullanın. başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Helal olsun arkadaş guzel anlatmış kesinlikle katiliyorum bu sözlere... Mesaja git »
e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca güncel hoşgeldin faizi (%14) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Helal olsun turuncu bastır:D... Mesaja git »
Sağlam gerilim -korku filmleri arayanlar buraya (in cin yok bizde) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Teşekkürler konuyu attım favorilere güzel filmler var izlemediğim...... Mesaja git »
Arkadaşları

maviloks

fastfalcon

1905sss

furkan__911
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Dikkat ROM yüklemek yüksek derecede bağımlılık yapar"

2012 JAZZ FUN CVT FÜME...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.110