Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SAYKOOO14
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi24 Eylül ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
/ / FOOTBALL MANAGER 2019 / / ANA KONU / / 2 KASIM 2018 (BETA ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Oyunu fm 13 den buyana hep orijinal aldım. 3 senedir ortak alıyordum. Ortak aldığım kişi almaktan vazgeçti. Acaba diyorum 105 lira vermeye değer mi bu... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Sonuçlara edevlet üzerinden Bedelli Sınıflandırma Sonuç bölümünden sorgulayabilirsiniz. Sevk Belgesi Bedelli Askerlik 1’inci Celp Döneminde sını... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende bugün işlemi yaptığımda bana verilen belge de de o yazıyordu. E devlette o bilgi yazıyor benım.... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bugün işlemleri bende hallettim benim daha önce yoklamam vs vardı tekrar yapmaya gerek Yok herhalde şubede de gerek Yok dedi. Bu yeşil ışık kırmızı ış... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhabalar Benım daha önce yoklamam ve muayenem oldu. E devlet için daha önce başvuru yapmıştım ama para yatırmadım eylül ayı içerisinde parayı yatı... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhabalar mevcutta turkcell faturalı hat müşterisiyim Tarifemdeki taahhüt doluyor. Acaba uygun faturalı yada faturasız geçebileceğim paket var mı 25 ... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
i8 plusı yeni aldım. Sürüm olarak 11.2.2 var. ios 11.3.1 yüklemeli miyim yoksa devam mı etmeliyim. Engelleyebiliyor muyum yuklemeyı.... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Önemli Not: Apple iPhone 8,İphone 8 plus ve İphone X hakkında ürünü almamış olup durup dururken kötüleyenler, trollük yapanlar, konu harici; reklam, ... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
merhabalar iphone almayı düşünüyorum. Daha önce android kullanıyordum ios platformuna geçmeye karar verdim. Sizce iphone 7 plus mu alınmalı yoksa 8 ... Mesaja git »
Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
İlk defa iPhone almayı düşünüyorum. 7plus mi yoksa 8 plus mi alınmalı. O kadar fark vermeye değer mi bilmiyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

ege_

HULKBABA

MARCO

soulmedusa

Evojeur
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125