Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SAYKOOO14
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi24 Eylül ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 19 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyun Adı: Fifa 19 Pri-Sec : Sec Hak Alındığı Ülke : TR psn Fiyat : Satıldı Diğer Hak bende Ödeme : Enpara , iş bankası , vakıfbank Uzun süre satılmıya... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Satılık Oyun Adi : Fİfa 19 ve Fifa 18 Pri - sec : Pri Alındığı Ülke : TR psn İletişim: Whatsapp ve pm Ödeme: Enpara veya Vakıfbank Diğ... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynı birlikteyiz ama ben 5 Ocak sevk tarihi. Bi 5 Ocak’ta giden karşılaşmadım.... Mesaja git »
Yok hocam o tarih arasında sevk işlemlerini yapmanız gerekli . E-devlet uzerınden olduğu da açık açık yazıyor. Yada şubeye gidip de yapabilirsiniz... Mesaja git »
Ben varım da hocam benım 9b 5 Ocak 2019 sevk tarihi... Mesaja git »
Hocam o arada sevk işlemlerini yapıyorsunuz. Yukarıda yazıyor. Ya e devletten yada şubeye gidip yapabilirsiniz... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu Sony Tr çok uyanık. Daha doğrusu farklı birşey derim de ceza almak istemiyorum. Kur yukseldi diye fiyatları artırdı. Kur düştü fiyatları düşürmedi.... Mesaja git »
/ / FOOTBALL MANAGER 2019 / / ANA KONU / / başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Oyunu fm 13 den buyana hep orijinal aldım. 3 senedir ortak alıyordum. Ortak aldığım kişi almaktan vazgeçti. Acaba diyorum 105 lira vermeye değer mi bu... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Whatsapp Linkleri BURDUR/MERKEZ - 3. PİYADE EĞİTİM TUGAYI 58. PİYADE EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI TÜM DÖNEMLER GENEL WHATSAPP GRUBU SEVK TARİHLERİNE GÖRE... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bende bugün işlemi yaptığımda bana verilen belge de de o yazıyordu. E devlette o bilgi yazıyor benım.... Mesaja git »
Arkadaşları

ege_

HULKBABA

MARCO

soulmedusa

Evojeur
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141