Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cyknr
Gerçek AdOrhan Çay
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İsterseniz 1 000 000 üyeye koşun sandıktan çıkacak sonuç belli. ... Mesaja git »
--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Beyin kilitli Audi a5 ( Mehmet Gazihan & Megachips ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Arkadaşlar cumartesi günü otomobilimle yaşadığım problemle ilgili yardımlarınıza ihtiyacım var. 2014 model a5 sportback 2.0tdi 177 ps arac... Mesaja git »
Tren ile avrupa yolculuğum INTERRAIL yeni edit: Vatikan müzesi 04.06 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Gün içinde şarj etmedim telefonu. Şarjdan yanada pek sıkıntı yaşadığım söylenmez. Sadece güç tüketiminde %80ler gösteriyor ancak gerçek tüketime yansı... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Telefonu geçen bikaç gün önce aldım. Aldığım gibide 6.0 a yükselttim. Şöyle bir sorunum var telefona radyo yüklemedim uyg... Mesaja git »
Takipsiz kargo banggood başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
payment@banggood.com adresine ödeme yapmıştım ben daha sonra işlem id istediler gönderdim halloldu. Paypal üzerinden yapmıştım ödemesini... Mesaja git »
Takipsiz kargo banggood başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Banada benzer birşey olmuştu paypal dan ödemiştim muhtemelen iletişime geçince sizede aynını söylerler.... Mesaja git »
[fırsat bitti] eachine h8 quadcopter 1.99 dolar !!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Benim geçen hafta geldi hocam bi ihtimal gelebilir daha.... Mesaja git »
Kombi değişmeli deyip gazı kestiler başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Geçmiş olsun hocam. 750 tl nedir ya şofben kaç paraki projesi o kadar. Yazık günah... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090