Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
savio_4528
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Mart 1990
MeslekMemur
KonumManisa,Soma
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
İkidir Gülverendeki Totalden alıyorum gazı, daha önce ağırlıklı olarak gülverendeki po dan alırdım fakat baya farkediyor gibi bunu denemek için özelli... Mesaja git »
En Ucuz Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam biz kamu kurumundan 20-30 kişi gittik hepimiz aynı durumdayız herhalde gözden kacırmazlar diyorum ulaşmıyorum ki üniversite bir yandan da... Mesaja git »
En Ucuz Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben de. 19/12/2017 de başvurdum Kastamonu’ya fakat 31/12/2017 de tecilim bittigünden, su an bakaya görünüyor sistemde bunlar niye böyle geç yapt... Mesaja git »
Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Gülverendeki totalde, depomda en son po ‘dan alınmış ve 3-4 litre kalmışken depoyu tamamen doldurdum gaz ile ve ortalama 23 kuruş yaktı ( 96 tl... Mesaja git »
Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Hangi Totalden alıyorsunuz hocam benim araç 1,6 benim şehir içi km de 0,31 tl yakıyor sizinki hesaba göre 0,27 tl falan çok iyi valla o motora göre... Mesaja git »
Çiçeksepeti- Bir Tatlı Sevda Kek Buketi- 19.99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Ben de kaptım bakalım inşallah tazedir ve göründüğü gibidir kekler , bir süpriz yapalım yarına ??... Mesaja git »
1 kilo da ben alırım... Mesaja git »
Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Ben de o fiyattan aldmn bugün bu kez de deneyip bp ve total ile karşılaştıracağım bakalım... Mesaja git »
Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
En kaliteli ve en fazla götüren gazı nereden alacağız arkadaşlar kafam karıştı valla ben Gülveren po dan alıyorum 2,81 civarıydı en son, tecrübelerini... Mesaja git »
MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Daha önce lpg taktırdıgım Mocan a bir sıkıntım icin gitmiştim söz konusu sıkıntı icin lpg yi taktıktırdıktan sonra da gösterilen özen ve saygılarından... Mesaja git »
Arkadaşları

Aybala5

3yuq

Etkisizeleman

By Karabay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109