Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
savio_4528
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Mart 1990
MeslekMüfettiş Yard.
KonumManisa,Soma
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sigorta şirketi önerisi ? konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar aracımın sigortası 14 temmuz itibari ile bitecek , araç 2001 astra g kasa ilk kez geçen sene almıştım ve gecen sene ziraat bank. sigortada... Mesaja git »
Turkcell 1000 dk+1000 sms +4GB internet : 35 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hangi tarife bilgi verebilir misiniz ?... Mesaja git »
MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Çok teşekkür ederim cevabınız için en kısa zamanda lpg taktırmak icin dükkanınıza uğrayacağım Peki lpg yi taktırdığımız zaman hemen muayene şartı v... Mesaja git »
MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) konusunu başlattı (9 ay önce)
iyi akşamlar aracım opel astra g kasa 2001 model (1.6 motor ve 16 valf ) yakıt tüketimim şehir içi 38-40 krş , ş. arası 28-30 krs civarındadır. Tüp t... Mesaja git »
MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
2001 Opel astra 16v 1.6 motor araca hangi marka tüp en uyumlu, sorunsuzdur Bunun yanısıra fiyat icin de bir şeyler söyleyebilir misiniz ?... Mesaja git »
ASTRA G HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİNİZ... başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Sa arkadaşlar ben 2001 astra g 1.6 16 V hatchback sahibiyim aracımın kapı fitillerini değiştirmek istiyorum ama Ankara'da önerebileceginiz usta var m... Mesaja git »
S.A Arkadaşlar İyi Forumlar, Ben Opel Astra G kasa 2001 model araç sahibiyim , orjinal jant kapağı arıyorum nerelerden bulabilirim yardımcı olursan... Mesaja git »
Astra G Kullanıcıları Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
S.a arkadaşlar ben de 138.000 km de g kasa 2001 model astra aldım kar beyazı. Öncelikle şöyle bir sorum olacak yardımlarınızı bekleyorum; Orjinal ... Mesaja git »
S.A Arkadaşlar İyi Forumlar, Ben Opel Astra G kasa 2001 model araç sahibiyim , orjinal jant kapağı arıyorum nerelerden bulabilirim yardımcı olursan... Mesaja git »
Arkadaşlar temiz bir a3 bulursam 2004-05 ambition bakıyorum( az yakan -lpgli falan )alternatif olarak ford fiesta 2006-07 bakıyorum düşük kilometreli ... Mesaja git »
Arkadaşları

Aybala5

3yuq

Etkisizeleman

By Karabay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125