Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
furkan2942
Gerçek AdYılmaz Furkan KUYUMCU
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam ben avrupa yakasında oturuyorum tam olarak bilmiyorum o tarafları ama gittiğim şekilde anlatayım. Havalimanının kapısından girmeden dümdüz iler... Mesaja git »
Ben de bu konu sayesinde böyle bir otoparkın varlığından haberdar oldum ve bugün kullandım havaparkı. Gayet memnun kaldım. Uçağı kaçırmak üzere olduğu... Mesaja git »
İki Araçtan Bir Araç Çıkaran Sanayi Ustalarımız (Görsel Mevcut) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Bir araba parasına iki araba. Daha ne olsun.... Mesaja git »
İZMİT TEM YOLU HEP BÖYLE Mİ ? SSLİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam ben arkalarındaydım tam 15 dakika o şekilde gittiler. Bir de orası biraz yokuş yukarı fotoğraftan azda olsa belli oluyor.... Mesaja git »
Konvoyda otoyol kapatma. "Züppe" içerir başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben evimin önünde arabadan birşey indirirken bile arkadan bir araba geldiğinde bir tur atıp geri gelip indirmeye devam ediyorum. İnsanlarda ki bu raha... Mesaja git »
İZMİT TEM YOLU HEP BÖYLE Mİ ? SSLİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu fotoğrafı kendim çekmiştim. Genelde böyle otoyollar. Ortadaki kamyon sağındakini sollamaya çıktı. Otobüste sollamaya çıkan kamyonu sollamaya ... Mesaja git »
Otoban hız limiti ve yol verme sorunsalı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kendinizi haklı çıkarmaya çalışmışsınız ama olmamış. Sizi geçen o kişi hız limitlerinin üstüne çıkıp ceza alınca birim başına sizden daha fazla para ö... Mesaja git »
215/50/13 cms 40 ile muayeneden geçilir mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tüvtürk müşteri hizmetlerini arayıp yönetmelikle ilgili bilgi alabiliyorsunuz. Ama ben daha önce sorduğum kadarıyla araba fren testindeki rampaya alın... Mesaja git »
Aracınızın ruhsatı nerede? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Her daim sol arka cebimde. Arabayla olsam da olmasam da.... Mesaja git »
Öğrenciyim, BMW alsam masraflarını kaldırabilir miyim? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam motorla arabayı ayrı tutuyorlar. Motorla kazalarınız olsa da araba aldığınızda ilk alan gibi 4. Basamaktan başlıyorsunuz. Daha önce kazanız vey... Mesaja git »
Arkadaşları

Bradley Cooper
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.190