Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
furkan2942
Gerçek AdYılmaz Furkan KUYUMCU
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu ilanları bilerek mi veriyorlar 😡 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam bu kişi büyük ihtimalle al-sat işi yapanlardan. Diğer ilanlarına bakarsanız başka araçlar da var. Büyük ihtimalle satılan bir aracın ilanını düz... Mesaja git »
Dükkan alıp garaj olarak kullanmak başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Benim de istediğim birşey. Hem aracımla istediğim gibi ilgilenirim hem parçalarını eşyalarımı yerleştiririm hem de arabam güvende olmuş olur.... Mesaja git »
Arabadan yüksek hızda gelen ilginc ses başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Defransiyel olabilir hocam. Manuel araç olsaydı boşa atar kontrol ederdiniz. Ses kesiliyorsa kesin defransiyel ama otomatikte nasıl olur bilmiyorum. A... Mesaja git »
Aracım çekildikten sonra gelen ceza bildirimi hk. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam o ödediğiniz 105 TL çekici ve otopark ücreti. Şimdi elinize geçen makbuz ise yanlış park cezasının makbuzu. ... Mesaja git »
Vosvos Almayi Planliyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam verdiğiniz bilgiler arasında sadece tabanda çürük olma ihtimali doğru. Vosların zaten hepsi tek kapılıdır birde bombe olanlar değil pre diye ta... Mesaja git »
E-5 te en sağ şeritte aheste aheste giderken?? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam diğer mesajınızda neyi anlatmak istediğiniz daha iyi anlaşılıyor. O konu da haklısınız. E5 in işleyişi gerçekten bambaşka herkes heryerden hızl... Mesaja git »
E-5 te en sağ şeritte aheste aheste giderken?? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam 60 km/h hıza düşük mü diyorsunuz? Çarpışma testleri bile 64km/h hızla yapılıyor ve arabaların ne hale geldiği ortada. ... Mesaja git »
Araçlarımızın güncel fotoları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fotoğraf koyanlara şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. ... Mesaja git »
arabanın aküsü bitti kapılar açılmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam başka çilingire de sorun bence. Telle kapı kolunu açanlar falan var. Kaskonuz varsa cam hakkınız varsa(tabi ki yan camları da kapsıyor mu bilmiy... Mesaja git »
Plaka Bastırma Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam cezası az buz değil. Plaka farklı durucak diye her polis gördüğümüzde 412 lira yer miyiz acaba diye düşünüp soğuk terler akıtmaya gerek yok hoca... Mesaja git »
Arkadaşları

Bradley Cooper
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.297