Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gsserhat
Gerçek Adserhat serhat
Doğum Tarihi26 Temmuz ****
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Orda benim nickim yaziyor şahıs nedir? Faili meçhul müyüm ben? @dallas ; Başka insanlar yardımcı olmaya çalışırken bu arkadasin emir kipiyle konusmas... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ya kardesim yuru git isine once su uslubunu degistir. Babanin oglu yok karsinda. Hayatinda gormedigin yasini basini bilmedigin insanlarla konusuyorsun... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Puhahah Ya kardes sen rica ediyosun bisey soruyosun yardim etmek isteyenede giderli giderli ahada git bak site.orda.kendin bul falan diye akil veriy... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Geçen sordum. kimse cevap vermedi benim denedigim software uygulamalarda calismayinca logitech k400 aldim. Neyse aksam yine denicem. Tesekkurler... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Merhaba; Program linkini koyabilir misiniz? Samsung Smart View var ama bende calismadi. Saygilar.... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arada en az 1000 tl fark var hocam. Bende 3500 verdim 49mu7400e. Memleketin bir kismi 1 ay calisiyor o aradaki fark icin. Az para degil.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sorun yok hocam uyandirmadan ver siparisi :)... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
49mu7400 de sesli kontrol sadece bazi komutlar var, onlarda ingilizce. Mesela ben klavyeyle ugrasmak istemiyorum youtube arama satirina turkce sesli k... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Sanirim teknosadaki urunden bahsediyorsunuz.Baktim herhangi bir gosterge yok teshir olduguna dair. Teknosada sistem farkli demek ki.... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Fiyattan. Sonu 7 ile bitiyorsa teşhir 8 ile bitiyorsa seri sonu oluyor. En azindan mediamarkt ta durum bu şekilde.... Mesaja git »
Arkadaşları

lerenturk

SolidWorks Eğitmeni

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Meizu MX4 32GB

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078