Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gsserhat
Gerçek Adserhat serhat
Doğum Tarihi26 Temmuz ****
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Mu7400 sanırım cihaz. Aynı durum bendede 3 farklı noktada var. Göz alışıyor ama teknik bir problemse değiştirelim.... Mesaja git »
DXRacer DX-OH-SJ00-NW-1 Profesyonel Çalışma ve Pc Oyun Koltuğu 4 aylık ürün. İş arkadaşımın fakat zamanı olmadığı için ilanını ben açtım. Saygılar. Fi... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bu konuda en sevdiğim yazı şu ; "Bu kişi blok listenizde olduğundan mesajı göremiyorsunuz. " :D... Mesaja git »
[Ana Konu] Asus ROG GL502VE (1050Ti, 7300HQ, 256 gb) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Makinaya harddisk takicam. Ekstra bir kit falan bisey lazim mi. ilk defa laptopa harddisk takicam bilmedigimden soruyorum :). sshd... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Merhaba; 49mu7400 kullanıcısıyım. 6 aylık makina. Alt çerçevesinin arkasından ışık sızması var 3 noktada. Parlak sahnelerde ve reklamlarda özellikle ... Mesaja git »
[Ana Konu] Asus ROG GL502VE (1050Ti, 7300HQ, 256 gb) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bende sah***nden sitesinden buldum temiz 8gb 2400mhz. Açtım arka kapağı taktım. Sökülecek herhangi bir bant falan yoktu. O yüzden garanti dışı kalacağ... Mesaja git »
ALINIK 1 TB 2.5 NOTEBOOK HARDDISK konusunu başlattı (16 gün önce)
Laptopuma 1 tb harddisk ariyorum. Sah***ndende hep toplu satis var tekli bulamadim. Temiz sifir ayarinda istiyorum. Butce 140 tl. Yer istanbul pendik.... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Üstüne para vermeden veriyorsanız verin deyin. Kaça almıştınız Samsung'u?... Mesaja git »
[Ana Konu] Asus ROG GL502VE (1050Ti, 7300HQ, 256 gb) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dert ettiginden daha sikintisiz cozeceksin hocam bence isini... Mesaja git »
[Ana Konu] Asus ROG GL502VE (1050Ti, 7300HQ, 256 gb) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dostum kargoyla servise gönder. Baksinlar kullanici hatasi var mi bence garanti kapsamindadir. Ha degilse sana bi fatura cikaracaklardir. Diyelim 100 ... Mesaja git »
Arkadaşları

lerenturk

SolidWorks Eğitmeni

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Meizu MX4 32GB

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078