Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gsserhat
Gerçek Adserhat serhat
Doğum Tarihi26 Temmuz ****
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Link verir misiniz mikserin?... Mesaja git »
Bitmeden yakala ve 1499 euroydu. Astarı yüzünden pahalı olurdu gumrukte takılsa. Almanyadakiler hepsini aldı zaten... Yüzde 100 talep vardı.... Mesaja git »
Sevgiliye bi saç düzleştirici aldım. Öyle muntazam geldi ki. Yani sanki fabrika çıkış konveyorunden ben kendi ellerimle almışım. Aferin yurtiçikargo ... Mesaja git »
Sıkıntı yok gelir. Bana da olmuştu böyle sistemsel birşey.... Mesaja git »
Çelik tercih edin. Yada cam. Gizli rezistanslı olanlardan. Plastik tavsiye etmiyorum.... Mesaja git »
Estağfurullah hocam ne kusuru. Flood ihtimalini düşünemedim. Dikine cevap verip kırdıysam afedersiniz.... Mesaja git »
Hocam anlamak istemiyorsunuz. 3-4 Kez yazdınız. Başımıza bin bir türlü çorap ören vestel den değil ev aleti ciklet almam. Buradaki çoğu kişide aynı d... Mesaja git »
Yardımdan mail at. Büyük ihtimal iade mi edelim paranızı tekrar mı yolayalım diye soracaklar.... Mesaja git »
Vaay çok iyi paylaşım. Biraz normalden pahalı ama normalden daha büyük hacmi galiba. Ben proraso traş sabunu almıştım sıkıntısız geldi. Bu da gelir.... Mesaja git »
Amazon.tr açıldığı zaman 17 euroya Skechers 44 liraya Jack Jones mont falan alabileceğimizi mi düşünüyorsunuz? ... Mesaja git »
Arkadaşları

lerenturk

solidworks izmir

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Meizu MX4 32GB

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094