Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
VivaZ
Gerçek AdHit Parslan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhabalar, Nexus 5x'imi satıyorum. Almak isteyenler bana mesaj atsın lütfen. Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum. Kılıf ve ekran koruyucu ile çok titiz ... Mesaja git »
MSI GE70 ram tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sanki bu ram daha uygun gibi geldi bana. Bunu taksam sorun yaşarmıyım?... Mesaja git »
Çok teşekkürler fakat benim notebookumdaki 1.35V. Sizin gönderdiğiniz ise 1.5V gözüküyor. Sorun yaşarmıyım?... Mesaja git »
Yardımcı olabilecek kimse yokmu?... Mesaja git »
MSI GE70 ram tavsiyesi konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhabalar, MSI GE70 2pc 087xtr notebookuma ram takviyesi yapmak istiyorum. Hangi ram'i almam konusunda yardımcı olurmusunuz? Notebookun içerisinde bu... Mesaja git »
İlk Oyun Çevirimi Yapmak İstiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Kesinlikle katılıyorum. The Curse of Monkey Island'ı çevirebilecek kişinin yeri herzaman farklı olacaktır. Küçük yaştakiler bu oyunu bilmezler fakat... Mesaja git »
★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhabalar, Yıllardır Nexus 5 kullanıyorum. Telefonu bir anlık kaza sonucu kırdım. Piyasada google telefonları dışında kullanmak istediğim telefon ... Mesaja git »
Ev Alarm Sistemi konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhabalar, Ev güvenliği olarak ne kullanıyorsunuz? Tavsiyeniz nedir? Düşündüğüm sistem şu şekilde fakat tavsiyelerede açığım; Aylık ta... Mesaja git »
Philips 55pus7909 / 49pus7909 4K TV başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
3.499 TL. 4 gözlük hediyeli. Ayrıca 399TL değerindeli philips sinema ses sistemi 99tlye düşüyor tv alınca. http://www.teknosa.com/urunler/110015366... Mesaja git »
Philips 55pus7909 / 49pus7909 4K TV başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Teknosadan bugün 55pus7909 siparişi verdim. Ambilight özelliği benim için çok önemli hem 4k hem ambilightlı hem 55inch hem 3d daha uygun fiyata bir tv... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078