Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
drowen
Gerçek AdHüseyin Altıntaş
Konumİstanbul, Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FX503VM "Asus:110 dereceye kadar sıcaklık normal" başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
İşlemci soğutucusunu değiştirirler belki. Valla ben memnunum laptoptan. Fps'yi 40'a sabitliyorum, laptoptan çıt çıkmıyor, oldukça sessiz. Laptop soğut... Mesaja git »
FX503VM "Asus:110 dereceye kadar sıcaklık normal" başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Gelişmeleri yazarsın. İstanbul'daysan laptopu elden de teslim edebilirsin, servisi Üsküdar Ümraniye yolu üzerinde, Masaldan İşmerkezi'nde. Bu arada f... Mesaja git »
FX503VM "Asus:110 dereceye kadar sıcaklık normal" başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Fx503vd-077 benimki. Kutuda tam model numarası yazar...Sende de intel ekran kartı olması lazım. Asus'un sitesinde fx503 modeline ait intel'in hd ekran... Mesaja git »
Dell G7 15 - [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Şurada incelemesini yapmış eleman. İşlemci oyundayken 90C altına inmiyor.... Mesaja git »
FX503VM "Asus:110 dereceye kadar sıcaklık normal" başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Çift ekran kartı var. Oyun harici kullanım için intel hd 630 var.... Mesaja git »
FX503VM "Asus:110 dereceye kadar sıcaklık normal" başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bu laptoplarda fan sesi baya varmış, eskiden masaüstü pcde bu kadar ses yoktu :) Şarja takmadan kullandın mı bilmiyorum, sıcaklıklar baya az oluyor, ... Mesaja git »
FX503VM "Asus:110 dereceye kadar sıcaklık normal" başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Şu sitede Windows'un güç seçeneklerinde CPU'nun min/max güç yüzdesiyle oynamışlar (ekran görüntüsü atmış). Isıyı azaltabilmişler. Sitede bahse... Mesaja git »
FX503VM "Asus:110 dereceye kadar sıcaklık normal" başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Kardeş selam. Konu üzerinden 1 ay geçmiş, ısı konusunda bir gelişme var mı? Ben de 3 hafta önce bu laptopu aldım. GPU ısısından memnunum, en fazla 70C... Mesaja git »
Pillars of Eternity (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bi laptop soğutucusu almam lazım, ekran kartı 60C'de iken, işlemci deli gibi çalışıyor. Yeni aldığım laptopta SSD var, yükleme ekranları daha çabuk aç... Mesaja git »
Pillars of Eternity (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
İlk oyun işlemciden sömürdüğü için benim işlemcinin sıcaklıkları 70C'lerde geziniyor. İkinci oyunda durum nasıldır, oyun sırasında işlemci ve ekra... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayarım

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156