Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
drowen
Gerçek AdHüseyin Altıntaş
Konumİstanbul, Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASUS FX553VD-DM160 vs Abra A5 V11.1 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben Asus'u alırdım. İnternette FX553VD incelemeleri mevcut. Maksimum yükte sıcaklıklar 79 - 80C ve performansa etkisi yok yazılmış. Çift fanlı olsa da... Mesaja git »
İnternette böyle bir çözüm var. Hatadan sonra yüklenme ekranında usb'nin yerini değiştirmişler ve devam ettiklerinde yükleme tamamlanmış. Ok...this ... Mesaja git »
GTX1050 Dell Gaming 2950 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hayırlı olsun. Ben de şu anda alacak olsam bunu alırdım, bu fiyata bu özelliklerde notebook şimdilik yok. Özelliklerine baktınız mı bilmiyorum. M.2 ... Mesaja git »
HP POWER NB 15-CB005NT KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Cevaplarınız için teşekkür ederim.... Mesaja git »
HP POWER NB 15-CB005NT KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
15-Cb005nt'nin nvme desteklediği forumda yazılıyor. Ancak Hp'nin kendi sitesinde, laptop özelliklerinde nvme desteği olup olmadığı yazılmamış. Nvme d... Mesaja git »
HP POWER NB 15-CB005NT KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Satıcı integra bilgisayar sanırım. Müşteri yorumları iyi görünüyor. Çantası nasıl acaba, kaliteli midir?... Mesaja git »
HP POWER NB 15-CB005NT KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Kasanın açılması zor mu? İnternette bir video gördüm HP yeşil renkli, işlemcisi 7700 hq olandan. Laptopun birçok vidası vardı ve içini açmak için ken... Mesaja git »
HP POWER NB 15-CB005NT KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Türkiye'de sanırım ilk ben satın aldım bu modeli,hiç bir incelemeye vs rastlamadım.HP yeni bir kasa modeli ile çıkarmış bu modeli.Power serisi ola... Mesaja git »
Tacem sigorta şirketleri ile anlaşmalı değil sanırım.... Mesaja git »
RS Servis'le görüşenler izlenimlerini paylaşabilir mi? RS Servis'in Autoking'den hizmet kalitesi yönünde daha iyi olduğu yazılıyor.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayarım

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133