Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
drowen
Gerçek AdHüseyin Altıntaş
Konumİstanbul, Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2016 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Xd eski seri, xe serisi 2017 model. Ben olsam xe alırdım.... Mesaja git »
2016 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
2015-2016 modelleri için Android 6 Marshmallow güncellemesi yayınlanmış. Yani bizim için Android 7.0 Nougat seneye kalmış görünüyor. Yapılan iyileşt... Mesaja git »
3000tl'ye notebook onerisi başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Şu gayet iyi. Hem oyunlarda üzmez hem de 256gb ssd ile performanslı çalışır. Daha sonradan hdd ile ram de ekleyebilirsiniz.... Mesaja git »
Ben de Astra J aracımı Opel Global'e götürmeyi düşünüyorum. Siz hangi bayiide dolu onarımı yaptırdınız? Boyasız düzeltebildiler mi? Kaskodan mı yaptır... Mesaja git »
2016 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sonbaharda yayınlanacak diye yazmışlardı. 30 Kasım'a kadar yolu var, beklemedeyiz.... Mesaja git »
Eski güzel oyunlar SS'li başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Blade of Darkness Arcanum Oni Star Wars jedi knight II Silent Hill 2 Diablo 2... Mesaja git »
ASUS FX553VD-DM160 1050 Ekran kartlı yeni modeli başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Youtube veya Google'a Asus freedos Windows kurulumu yazın, mutlaka bir kurulum anlatımı bulursunuz.... Mesaja git »
Yarın alacağım uzman DH üyeleri içeriye bakar mısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Renkli şöyle olması gerek Bir de ASUS logosu yerine republic of gamers yazar. Sanırım bu GL değil. Ama nedense sistem özelliklerinde böyle yazılı... Mesaja git »
Yarın alacağım uzman DH üyeleri içeriye bakar mısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İnternette ufak bir inceleme yaptım, GL553VD Asus ROG diye adlandırılyor. Klavyesinde rengarenk led ışıklandırma var, FX553VD'de böyle bir özellik... Mesaja git »
Az bilinen , hikayesi güzel RPG oyunu önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arcanum of steamworks and magick obscura... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayarım

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.188