Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mr.Engineer
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Haziran ****
Konumİstanbul,Eyüp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 68
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
O ayar nerde?... Mesaja git »
Antutu oreo 8.1 125009 Antutu pie 9.0 136030... Mesaja git »
Launcher hiç kullanmam diyordum ama Poco launcher hiç fena değil.... Mesaja git »
Mi A2 ile hangi kombinasyonu öneriyorsunuz? Bluetooth kulaklı mı yoksa type-c çıkışa sahip bir kulaklık mı? Sanıyorum bluetooth kulaklıkla şarj süresi... Mesaja git »
MI A2 wp grubuna girmeyi istiyorsanız bana özelden telefon numaranızı atın. ; MI 6X wp grubuna girmeyi istiyorsanız bana özelden telefon numaranızı ... Mesaja git »
Kamera, hafıza, oyun performansı çok iyi. Pili de bence fena değil, yani fazla oynayamadım ama rahatlıkla 1 gün çıkartır diye düşünüyorum. Arayüze alı... Mesaja git »
Merhaba, iphone 6'dan mi a2'ye geçiş yaptım.vadi istanbul mi store'dan aldım. özellikle pubg, herathstone ve asphalt 9 rahat oynayabilme, hafıza ve ka... Mesaja git »
Ürün İncelemesi: APC Back-UPS RS 1000VA Kesintisiz Güç kaynağı(KGK) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhaba, geç olacak ama modelle alakalı bir kaç bilgi paylaşayım. -Line interaktif topoloji( mili saniyeler mertebesinde enerji kesintisi sonrası akü... Mesaja git »
###DH Satranç Kulübü### başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
03.03.2012 Konuya ait mesajların çok büyük bir kısmı "ekle"den ibaret olduğu için üyelik sistemi kaldırılmıştır. Her türlü paylaşım, soru, istek vs.... Mesaja git »
< STAR WARS > (KOTOR + JEDI KNIGHT ve Diğerleri) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Evet fanatikler tüm SW oyunlarıyla ilgili tüm paylaşımlarımızı (yorumlar oyunlar hakkında bilgiler yenilikler gibi) buraya yapalım. ortamımız burad... Mesaja git »
Arkadaşları

mec

Dj_Gençkan

Nebleux

boatswain

burbank

doğunun hükümdarı

eagle_beagle

bulku
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PSP
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Klima
Mitsubishi Electric
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Packard Bell
Game Center
delambert
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078