Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tuncaypo
Gerçek Adtuncay polat
Doğum Tarihi9 Haziran 1976
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xperia Z1 donma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Facebook Lite kur sorun biter. Ya da netten facebook eski apk sürümlerinden bul. Sonra da hiçbir şekilde güncelleme yada başka çözüm ara.... Mesaja git »
GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aylardır ilk defa bir şey denk geldi o da lazım değil şimdilik. Bugün son gün. 1399 TL % 6 indirim ile 1315 TL ye geliyor İşbank karta 70 + 30 = 100 ... Mesaja git »
Indeks - CTRL+F ile aratırsanız ilgili kısıma daha kolay gidersiniz.. Gönüllü olarak yardım alabileceğiniz kişiler; (XDA:sceryavuz), (git:frknegeoztrk... Mesaja git »
Dostum 1.nci linkde cihaz ve kablo 2.nci linkde sadece cihaz var sana önerim hepsiburada.com harici satıcıdan alma ben 2 kere aldım ve ikisi de çakma... Mesaja git »
Sony Xperia Xa Ultra başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çay şekerli ise sorun olur muhtemelen. Şekersiz ise düzelebilir tahminimce. Ama çay dökülmesini tecrübe edinen biri cevaplarsa daha iyi olur :)... Mesaja git »
Selam, Hattınız Vodafone ise kesinlikle yükleyeceğiniz tüm programları yükleyin ve otobüste internet performansını test edin. Yeterli görüyorsanız sı... Mesaja git »
Uyumdan kasıt Quick Charge 3.0 desteğidir. XA Ultra da olup olmadığını tam bilemiyorum ama emin ol kesinlikle daha hızlı şarj edecektir.... Mesaja git »
Xperia Z1 donma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Slm, Facebook yüklüyorsan o yapıyor. 1-2 ay önce facebooka gelen Z1 lerdeki güncelleme ile cihaz sapıtmaya başlıyor. Ya kaldır yada facebook lite kur... Mesaja git »
Dostum, şarj başlığı derken şarj cihazından bahsediyorsun sanıyorum. O zaman Sony UCH-12 şarj cihazı almalısın ucuz değildir. Şu ana kadar gördüğüm 2 ... Mesaja git »
Selam, Sadece biraz büyük. Ama çantada taşıdığım için sıkıntı yok. Cihazın tek kötü yanı hattınız Vodafone ise sinyalizasyon sıkıntısı olduğu için ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sony xperia Ultra Dual + xperia M5 Dual + xperia Z2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125