Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tuncaypo
Gerçek Adtuncay polat
Doğum Tarihi9 Haziran 1976
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yurtdışından getirilen telefonun IMEI kayıt harcı hakkında ACİL başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Önemli olan, arkadaşım sana pasaport kayıt hakkını veriyorsa gerisi sorun değil. Çünkü o imei üzerinden herhangi bir yasal olmayan iş yapıldığı ortaya... Mesaja git »
Sony Xperia Xa Ultra başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Önce sorunu iyi teşhis et. Fiziksel olarak şarj giriş yerinde sorun var mı? kabloyu 4 yönde oynat akım kesiliyor mu vs.. farklı kablolarla test et. Fi... Mesaja git »
Kırık Ekrandan Veri kurtarma Z2 başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadaş, Ekran çalışıyor dokunmatik çalışmıyorsa çözüm; OTG kablo al, bildiğin bir mouse tak + Flash bellek tak altta link var. Sonrası ayarlar + yed... Mesaja git »
Sony Xperia bilgi kurtarma başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Alttaki 2 kablo + mouse + PC ye bağlama işini görür sanıyorum. Başka sitelere de bak sony uyumlu MHL kablo olmasına dikkat et. Olursa da bilgi verme... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dostum bende M5 Dual var 20-30 tane uygulamayı güncelleyince cihaz kapatıp açıyor. Sizce bu sorunun kaynağı ne olabilir. Ve temiz olarak bunu yapabil... Mesaja git »
Sony Xperia bilgi kurtarma başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
otg kablo ile mouse tak, biraz uğraşırsın ama tahmini olarak otg seçeneğini seçebilirsen PC görür ve media dosyalarını alırsın.... Mesaja git »
PC companion ile yedek alamıyormusun ? OTG kablo al, mouse bağlayıp biraz deneme yanılma yöntemi ile kilidi belki açabilirsin. Olmadı LCD ekran alıp... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Genel olarak cihazlarda yüksek amperli adaptör takıp kullandığınızda dokunmatik stabil olmuyor sapıtıyor. Bu benim başıma Z2 de sony den farklı bir a... Mesaja git »
Sony Xperia Xa Ultra başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
selam, pildeki Stamina modunu kullanıyormusunuz, auto olmasın o zaman default %15'e falan ayarlı. sonrasında da pil optimizasyonu yaptınız mı ? Bend... Mesaja git »
Sony Xperia Xa Ultra başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben XA Ultra Dual kullanıyorum. Kavacık'da evimde test ettim. Peşpeşe 2 kere başka telefondan arıyorum Vodafone'a ulaşılamıyor, Turkcell e ula... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sony xperia Ultra Dual + xperia M5 Dual + xperia Z2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.102