Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tuncaypo
Gerçek Adtuncay polat
Doğum Tarihi9 Haziran 1976
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PC companion ile yedek alamıyormusun ? OTG kablo al, mouse bağlayıp biraz deneme yanılma yöntemi ile kilidi belki açabilirsin. Olmadı LCD ekran alıp... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Genel olarak cihazlarda yüksek amperli adaptör takıp kullandığınızda dokunmatik stabil olmuyor sapıtıyor. Bu benim başıma Z2 de sony den farklı bir a... Mesaja git »
Sony Xperia™ XA Ultra (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
selam, pildeki Stamina modunu kullanıyormusunuz, auto olmasın o zaman default %15'e falan ayarlı. sonrasında da pil optimizasyonu yaptınız mı ? Bend... Mesaja git »
Sony Xperia™ XA Ultra (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ben XA Ultra Dual kullanıyorum. Kavacık'da evimde test ettim. Peşpeşe 2 kere başka telefondan arıyorum Vodafone'a ulaşılamıyor, Turkcell e ula... Mesaja git »
Sony Xperia™ XA Ultra (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Selam, Ufak tefek arızalı eski Xperia SP ye geçen hafta stock rom atayım root olayına falan bir gireyim dedim. Ama önce sony de bootloader kilidin... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1 amperin bozacağını düşünmüyorum. 1,5 veya 2 amperlik şarzlar bu cihazı aşırı ısındıracağı için sağlıklı olmaz bence. En azından kendi kullandığım... Mesaja git »
★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ya esasında cihazda şöyle de bir sorun olduğunu gözlemliyorum bugün. Şarza taktım ama 15 program update yapıyor dolayısıyla o esnada ısınma fazla o... Mesaja git »
Cihazı 2.el geçen sene Temmuz da almıştım. O zamanlar Lolipop vardı ve cihaz ilk açıldığında baya ısınırdı. Wifi değil de mobilden internete girdiğim... Mesaja git »
xperia M5'i 850 ma 'in üzerinde bir şarj cihazı ile kullanmayın. Ben bu şekilde 1,5 A'lik sony şarj cihazı ile pile zarar verdim. Pilini kendim de... Mesaja git »
Sony Xperia XA1 serisi: Orta seviyede en iyi kamera başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben XA ultra Dual 2600 mah 6 inci full hd ekran ile dünya kadar program yükleyerek 2 günü çıkartabiliyorum. Bu benim için yeterli ve önemli olan da b... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sony xperia Ultra Dual + xperia M5 Dual + xperia Z2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.090