Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
3qzotix
Gerçek Adbekir yıldız
Konumİstanbul, Esenyurt
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 42
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PKK'dan ele geçirilen silahlara ne yapılıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sahil Güvenlik Komutanlığında ak-47 kullanılıyor. Bu ak-47'ler teröristlerden ele geçirilen silahlar.Askerlik yaptığım zamanlarda 10 dan fazla farklı ... Mesaja git »
Hayir. 100tl yi iceteaye verip 150 lira benzin alan, ustunede icetea içenlerdeniz.... Mesaja git »
Neden benzin, lpg ve mazota indirim gelmiyor? DOLAR 3.57 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Güncellemeyi geri çekersen işletim sisteminde kalici zararlar oluşabilir bu yüzden indirim yapilmiyor.... Mesaja git »
Ekonomi kötü diyorlar, Alış veriş merkezinde Otopark bulamadım başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Birazdan "Eskiden AVM yoktu, şimdi var" demesinden korkuyorum.... Mesaja git »
CHP'nin yeni vaati: Kanal İstanbul'a izin vermeyeceğiz. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
"Oysa Kanal İstanbul’da akıntı ve diğer doğal riskler yok. " Biri akintinin nasil olmayacağini açiklayabilir mi?... Mesaja git »
CHP'nin yeni vaati: Kanal İstanbul'a izin vermeyeceğiz. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ne yapilacağindan çok nasil yapilacaği önemli. Bu işin maliyeti köprü yapmaktan kat kat fazla olacak gibi geliyor bana. Ayriyetten bağlanti yollari ve... Mesaja git »
SÜLEYMANİYE CAMİ YOLLARINA ASFALT başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ülkeye turist gelmemesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Şaka gibi bir ülkeyiz.... Mesaja git »
Yap İşlet Devretin Kime Faydası Var? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
5 10 yil içinde devlet hastanesi ve okullarinin büyük ölçüde özelleşeceğini dusunuyorum.... Mesaja git »
Hesap satıldı mı ? ( Meraktan soruyorum)... Mesaja git »
HEARTHSTONE SATILIK HESAP ( STANDARD) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşları

Discursive

ANDREI

Kyle Butler

kaisersz

SlimShay

cagrısn

berke_17
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.132