Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sabri a.k.a Hayalet
Gerçek AdMert Gürtunca
Doğum Tarihi12 Temmuz 1999
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıOyun,Donanım,Overclock
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 96
Son mesaj tarihi: 36 dk. önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları21
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GRAN TURISMO SPORT [PS4 - PS4 PRO] başlıklı konuya yorum yazdı (36 dk. önce)
Ghost sistemi gelse bu sefer yarislarin bi anlami kalmaz time trial den farksiz olur. Ceza ve rank sisteminin tamamen elden gecmesi lazim .bi kac ay s... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 22 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (42 dk. önce)
Kadikoy rihtimdaki yazicioglu ishaninin yan sokaginda kahraman konsol.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 22 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Hocam eger istanbul kadikoye yakin oturuyosan indirim beklemene gerek yok. Kadikoyde kahraman konsol da dizili 2.el kutulu turkce ratchet and clank va... Mesaja git »
GRAN TURISMO SPORT [PS4 - PS4 PRO] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Uben gitti gidiyor dan syd bilgisayar tarafindan almistim.Eger yakindaysan kadikoyde subeside var.... Mesaja git »
GRAN TURISMO SPORT [PS4 - PS4 PRO] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Us psn de indirime girmemis . Sanmiyorum giricegini :/... Mesaja git »
BATTLEFIELD: HARDLINE (PS4 ANA KONU) 21 Ekim 2014 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
umarım hala oynayan vardır online . İndirimden aldım indirim sayesinde artar popülasyonu belki...... Mesaja git »
PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dün gece 20 kez falan denedim fakat malum hatayı verdi.Bu sabah bi umut yeni hesap açtım pc den adres bilgisi sordu girdim sonra ps4 e geçtim sepete e... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 22 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aynen oyle. Umarim sizde sorun cikmaz . Mevzu kartla alakali degil 2 gun once otomatik plus yeniledigi karti su an denedigimde bilgiler yanlis diyo... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 22 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Seviniyoruz indirimler icin ama malum sorun yuzunden forumun yarisi oyun alamicak store dan . Su an bf hardline yi alamiyorum ...... Mesaja git »
Persona 5 SteelBook Launch Edition (SATILDI) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Urun satildi. ilginiz icin tesekkurler.... Mesaja git »
Arkadaşları

nucLear

cmake

slhsm

GoldPunch

fatihanilerdivanli

mertvontrier

brtw

Zig Zag

I-C-O

Armin van Buuren*

rfssfr

35bk35

Art is a Bang

karatepe

multiTYRT

eros2999

Mr. Management

krepss45

zabazingo0

konuşantahta

Obencan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Ölü Pikselli onun dışında tertemiz çok ucuz İpod touch 4g
Alıcı: hiickimse
Tarih: 28 Haziran 2013; 11:18:39
Yorum
Düzgün, iyi, ilgili bir kardeşim, sorunsuz alışveriş gerçekleştirdik. Teşekkürler.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
Xbox, PC
Xbox Live GamerTag
ApmomoTR12

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.219