Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sabri a.k.a Hayalet
Gerçek AdMert Gürtunca
Doğum Tarihi12 Temmuz 1999
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıOyun,Donanım,Overclock
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 101
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kadıköy profesyonelleri yardımcı olabilirlermi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sadece yemek icin pizza2go var akmarin karsi sokaginda. Bir dilim pizza 4.5 tl ve baya buyuk ayrica cook lezzetli , 3 tl yede sinirsiz mesrubat alabil... Mesaja git »
ÜNi ÖGRENCİSİ İÇİN 50 TL ÇEKİLiŞ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Apple adı altında milleti dolandırıyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Ciddimisiniz ya Xiaomi mi6 var bende ve bu telefonu iphone 6 ile kiyaslamak hakaret olur sd 835 li telefona.... Mesaja git »
bisikletle 100 km hıza ulaşmayı hedefliyorum başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
85 yapmistim yol bisikleti ile . 52 aynakol 9 lu ruble vardi tiagra jantlar cok iyi degildi ama kotu de degildi kadro ve komponentlerin hepsi speciali... Mesaja git »
Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass'e Zam Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Abi sakamisiniz hala surda ps fanboylugu yapiliyor. Baslatmayi fanboylugunuza burda hepimizin bir olup tepki gostermesi gerekiyor !!... Mesaja git »
Trafikte makas atinca iyi sofor oldugunu zannederler ama cogu direksyonun nasil tutulucagini bile bilmez. Gercekten merakliysaniz bu ise istanbul park... Mesaja git »
konu dışında olmazsa olmazları etikeyleyin başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Eskiler nerde aga... Mesaja git »
PUBG X Box One başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
GT : ApmomoTR12 Ekleyin oynayalim... Mesaja git »
BATTLEFİELD V (Xbox One Ana Konu) Open Beta başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ea access in kart bilgilerini girince 1 hafta falan trial gibi birseyi varmi ? Acaba oyle yapip betayi erkenden oynayabilirmiyiz ?... Mesaja git »
Forun yardimin gerek ilk defa boyle birsey istiyorum . konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba arkadaslar ogrenciyim de kym nin yatmasini brkliyorum hala sigaram kalmadi 1 gundur rica etsem garanti veya ziraat ten 10 lira borç aticak var... Mesaja git »
Arkadaşları

nucLear

cmake

slhsm

GoldPunch

fatihanilerdivanli

mertvontrier

Guest-5980C441C

Zig Zag

I-C-O

Armin van Buuren*

rfssfr

35bk35

Art is a Bang

karatepe

multiTYRT

eros2999

Mr. Management

krepss45

zabazingo0

konuşantahta

Obencan

cimbomly

eyuboo1
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Ölü Pikselli onun dışında tertemiz çok ucuz İpod touch 4g
Alıcı: hiickimse
Tarih: 28 Haziran 2013; 11:18:39
Yorum
Düzgün, iyi, ilgili bir kardeşim, sorunsuz alışveriş gerçekleştirdik. Teşekkürler.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
Xbox, PC
Xbox Live GamerTag
ApmomoTR12

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156