Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fast556.
Gerçek Adyekta hüsünbeyi
Doğum Tarihi14 Mayıs ****
KonumDenizli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 20 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Arkadaşlar 60 bine kadar otomatik az yakan bir araç bakıyorum en mantıklı ibiza gibi duruyor siz ne dersiniz tekliflerde genelde 61 bine veriyorlar 1.... Mesaja git »
DIJITSU VN 10 KULE TIPI VANTILATOR başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ürün nasıldır arkadaşlar uzaktan kumandalı sessiz gece kullanılabilecek bir vantilatör ihtiyacı var... Mesaja git »
Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam teşekkür ederim ancak bana satılmadığı söylendi atasun optikte sadece gözlükle veriliyor dendi. Ayrıca bir satış yokmuş.... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar ben telefonu yoğun kullanan biriyim. Bazı arkadaşlarda görüyorum ki 3 saat ekran süresi alamayanlar olmuş. Ben yoğun kullanmama rağmen büyü... Mesaja git »
Arkadaşlar kreatin ve bcaa için tadı gerçekten güzel olmak şartıyla bir kampanya var mı :)... Mesaja git »
Hocam migroslarda da var bu sütler şu anda... Mesaja git »
SSD Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hepsiburada da kdv indirimi var arkadaşlar bir bakın bazı ssdler piyasaya göre uygun... Mesaja git »
SSD Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Klasik sata ssd alacaksınız. Harddiski çıkarıp yerine onu koyarsınız.... Mesaja git »
Lenovo Ideapad Y580 Kulübü[GTX 660M][Yenilendi][83 Üye] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadaşlar elinde y580 in üst kasası yani touchpadin olduğu yerin olduğu kasa olan var mı. Benim touchpadin kablosunu takarken bozdumda kablosu ile bi... Mesaja git »
Lenovo y580 klavye ve touchpad kablosu konusunu başlattı (20 gün önce)
Arkadaşlar lenovo y580 için orjinal klavye ve touchpad kablosu arıyorum elinde olan varsa pm den iletişime geçsin lütfen... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: YEMEKSEPETI 20/10 referansı
Alıcı: DARBE
Tarih: 30 Mayıs 2017; 15:40:38
Yorum
Arkadaştan yemek sepeti kodu aldım, çok ilgili ve yardımsever bir arkadaş. Benim yüzümden biraz uğraştı da sağ olsun.
İmza
2007 laguna privilage 1.6 atiker tüplü gri // lg optimus black // lenovo y580 // lg g3 // lenovo g510 // lg g5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.250