Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muratpotur
Gerçek AdMURAT POTUR
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: 19 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kuzey Irak Telefon Fiyatları GÜNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Kuzey Irak Telefon Fiyatları GÜNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cumhurbaşkanlığı'nın konu ile ilgili kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, yolcu beraberinde getirilen telefon kullanım izin harcı maktu tu... Mesaja git »
Kuzey Irak Telefon Fiyatları GÜNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Apple fiyatları yok mu hocam.I phone 6 dan başlayarak fiyatlar lazım... Mesaja git »
Kuzey Irak Telefon Fiyatları GÜNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam hangi mağaza bu nerde... Mesaja git »
HYUNDAİ i20 KULÜBÜ 433 ÜYE ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Şimdi bulabildim 3 ayrı kazada toplam 3000 tl hasar var.Yan sürücü tarafı kapı orjinaliyle değişti.Arka tampon orjinaliyle değişti.Ön tampon ve çamu... Mesaja git »
Bir de bir sorum olucak 40 000 de dizel 2011 team aracımı kaça satabilirim( Arka tampon orjinaliyle ve yolcu ön kapı orjinaliyle değişti,ön tampon ve ... Mesaja git »
Arkadaşlar selam.2011 crdi aracım 40.700 de.Bugün 45 000 bakımımı da yapmış oldum.Yalnız fatura biraz kabarık geldi. Atık filtre bedeli 2 adet: 2.50... Mesaja git »
Yolculuğumuzun ilk etabı bitti.İstanbul Bangkok 29 temmuz da 13 saat rötar yapan o aptal Thy seferinde ben ve eşim de vardı:((Şimdi yolumuz bugün itib... Mesaja git »
Arkadaşlar iki sorum olcak.Birincisi Ağustos 2 si gibi phuket de olucam,hava durumu nasıl olur sizce,dalgalı rüzgarlı olur mu deniz,ada turlarına gitm... Mesaja git »
Phuket de 5 gün kalıcas.Deniz tatili için gidices.2 günümüzü de adaları gezmeye ayırdık.Artık denizin dalgalı olması şansımza,sürekli yağmur yağmasın ... Mesaja git »
Arkadaşları

SAMET/
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
HYUNDAİ İ20 1.4 CRDİ

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141