Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mephisto83
Gerçek Adne sa
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2XL BEDEN GÖMLEK GİYENLER KAÇIRMASIN 19.99 TL ÜCRETSİZ KARGO başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
gömlekleri görünce 80 ler dizisindeki ergun plak aklıma geldi... Mesaja git »
Ucuz Et Satışı İçin, A101 ve BİM Marketleriyle Anlaşma İmzalandI başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
et balık kurumu gibi olacaksa kötü 3 sefer gitsem ikisinde kıyna ya da kıymalık et olmuyordu planlama sıfır devlet mantığı ile zor yürür gibi ama inşa... Mesaja git »
Iyi lastik, kötü lastik yok, hepsi aldatmaca.... başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
merhaba, arabadan çok anlamam lastikten ise hiç anlamam ilk arabamı 3 yıl önce aldım 96 opel vectra var. bunun lastikleri bitmiş değiştir artık dedile... Mesaja git »
Gittigidiyor 250 ve üzeri 80 TL'ye varan indirim başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
ben iki gün önce iki alışveriş yaptım bonus pay ile ikisinde de puan kullandım direk puan kutucuğu çıktı onu işaretledim daha sonra peşin deyip kalan ... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar uygulamadan sipraiş geçeceğim ama ödeme tipi diyorum şimdi online ve kapıda ödeme çıkıyor bkm express ile nasıl ödüyoruz bu 30 lira düşmesi... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
uygulamada çek + bkm + hopi oluyor mu? deneyen ya da bu şekilde alışveriş yapan oldu mu?... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bana geçen ay 1350 harcamaya 45 bonus bir hafta sonra da 450 harcamaya 25 bonus kampanyası geldi iki üç aydır gelmiyordu bu sefer iki tane birden yol... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bilgisayardan kullanılıyor ben kullanmıştım daha önce ama uygulamada göremedim... Mesaja git »
Bonus elektronik 1500/20 bonus şaka degil başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bonus bana çok bonkör davrandı bu ay sağolsun önce 1350 harcamaya 45 bonus kampanyası çıktı flash da sonra da 450 harcamaya 25 bonus çıktı... Mesaja git »
TEB KİŞİYE ÖZEL 150 TL ÜZERİ TAKSİTLİ İŞLEME 25 TL BONUS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
sırf puan için alışveriş yapmanı tavsiye etmem daha önce bana da talebiniz alınmıştır diye mesaj geldi ama puan yatmadı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.102