Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Earl Sweatshirt
Gerçek AdNadir
Doğum Tarihi7 Mart 1997
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıKonu disi
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amerikadan Büyük Beden Kıyafet başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Ebaydan bakin hocam bulursunuz 4x illaki ama saglik acisindan cok sikinti yuksek kilo bence once kilolari vermeye calisin... Mesaja git »
DH'lilerin Dövmeleri SS'li başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Haklisin ama alirim bi mor goz 190 sarisin mavi gozlu kasli vucutlarimizla bakisimiz yetiyo aslinda... Mesaja git »
DH'lilerin Dövmeleri SS'li konusunu başlattı (14 sa. önce)
Haydi beyler alalim dövmelerinizi Aciyo mu diye soracak olursa evet aciyor. Bunlar benden... Mesaja git »
Almancilar işte böyle delikanlı olun cigerimi yiyin. başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Trollse komik, troll degilse daha da komik... Mesaja git »
Gençler kaçıyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Gencler dediginiz icin buyuk oldugunuzu dusunuyorum ve 20 yasinda 6 yildir yurt disinda okuyan bir gencim, lisede Besiktas Anadolu'ya gitmistim bir se... Mesaja git »
Basaksehire de helal olsun ilk dakikalarda cok baski yediler 3 dakikada iki gol pozisyonu verdiler de simdi bakiyorum elia tam gorev adami mukemmel ka... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ben Arfa bitti mu Jose sosa cikti mu Eljif lisans oldi mu Emdi Aykut Souza-Topal oynatur... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Köklü degisiklik gelecegi icin bu sene Saraçoglundaki yenilmezlik serilerimizi de resetlemeyi tercih eden vizyonlu yönetim ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sezon sonunu gorur gibiyim, ligde 3-4 arasi ziraat kupasi finali ya da yari finali eleniriz, maddii sikintilarimiz vardi ve takimin koklu degisiklige ... Mesaja git »
Arkadaşım gidin lan başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sebepsiz kiskandim adam birden zirve yasayip bi an aglamaktan bahsediyo vay anasini be... Mesaja git »
Arkadaşları

ignatius

memoseler

sanerdk

PleasantSinger0

Zenci Forvet

Invisible Pink Unicorn

Slender-Man

TayfaFener

The Outsider

Lesilauv

InCroyable

scandaL.

DuckMySick
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

OFGKTA
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.375