Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Azstek
Gerçek Ad 
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 42 dk. önce
Son giriş tarihi: 42 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Mega 3gb başlıklı konuya yorum yazdı (42 dk. önce)
Hocam ben şimdi Vodafone'a geçtim. 20 TL'ye 4GB mı olacak?... Mesaja git »
Mega 3gb başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Türk Telekomdaki gibi 25 TL yüklemeye sınırsız Whatsapp gibi şeyler var mı Vodafone'da da?... Mesaja git »
Mega 3gb başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben vodafone'ye geçsem bu tarifeyi 19 TL'ye kullanabilir miyim? Sadece bunu yazıp yollamam yeterli mi?... Mesaja git »
Şoför halk otobüsünü durdurup namaz kıldı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sübhanallah Maşallah helal olsun din kardeşimize çekemeyen din düşmanları anten taksın.... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 28.04.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hediye biletler uygulamanın, Cinemaximum kısmındaki "Biletlerim" bölümünde gözüküyor mu?... Mesaja git »
Bugün de bloklayacak birini buldum sonunda sağolasın.... Mesaja git »
HB Lipton 100'lü demlik poşet çay 19.90 1 ALANA 1 BEDAVA başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bana hala yurtiçi kargo getiriyor. Bölgesel bir anlaşma olabilir.... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 28.04.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Sizin kartlarda da ön alt tarafta müşteri no yazıyor mu? Sinemia'da bir türlü kullanamadım banka kartı olarak görüyor. 13 senedir kullanıyorum nasıl b... Mesaja git »
Metroyu Su basar Ortalığı Yıkarsınız Şimdi Neredesiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Sizin insanlığınız da anca müslümana çalışsın. Neden aynı duyarı hristiyana, budiste, pastafaryana, şintoya, jainiste göstermezsin eyy sana sorarım?... Mesaja git »
Türk Telekom'da nasıl olmuyor yoksa ben başka hattım da haberim mi yok? Size denk gelmemiş.... Mesaja git »
Arkadaşları

Rorschach-db

ballıkk

moswantedfun
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Liverpool FC
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.141