Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
efesliefe
Gerçek Adata tat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 229
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
OBP KALDIRILSIN KAMPANYASİ DESTEK OLUN başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
3 sene yatmış 4 sene calismiş mesele değil ,mesele okullarda yazılı sorularinda standart olmaması uçurum olması,1 milyon liseli aynı yazılıya mi giri... Mesaja git »
Şanlıurfa Türkmenlerinin feryadı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 sa. önce)
ŞANLIURFADA TÜRKMENLERİN DURUMU Biz horasandan Karacahöyüke buradanda 1635 lerde ıv.Murat ın Bağdat seferinden 3yıl önce Şanlıurfanın Cülap bölgesine... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar. geçmiş olsun, sınavı atlattınız. bu şekilde klasik bi giriş yaptım. bundan sonra başlığa uygun olarak içinizi karartmayı düşünüyor... Mesaja git »
Kılavuz yayımlandı! [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Hayırlı olsun.... Mesaja git »
2018 YGS EŞİT AĞIRLIKLARA ALTIN TAVSİYELERİM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Gençler merhaba, bu yıl 2. yılım.Hedefim odtü iktisattı ancak gelmiyor, hukuk fakültesi yazacağım. Sizlere 2 yıllık tecrübemden yola çıkarak önemli şe... Mesaja git »
Tm ler gelsin sıralama tahmini yapıyorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
SIRALAMA UZMANI {LEGEND IS BACK} 3 YILLIK TECRUBE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
BİR SIRALAMA TAHMİNİ DÖNEMİ DAHA ARANIZDAYIM ARKADAŞLAR! BENİ BİLEN BİLİR 3 YILDIR BU İŞLERİN İÇİNDEYİM VE BİRÇOK SIRALAMA MOTORUNDAN DAHA İYİ HİZME... Mesaja git »
Sıralama tahmini, kafayı yedik. Tm-3 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ygs 167k Tr 28.75 Sos 17.5 Mat 19.5 Lys Edeb 38.75 Coğ 15.25 Obp60 Matı kontrol etmedim Tm3 te 78k için k... Mesaja git »
2017 SIRALAMALARI NASIL GELECEK >>> başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
>Öylesi böylesi yok gençler.Orta bi fen gelecektir muhtemelen her sene olduğu gibi. >2014 2015 arası ama 2014 e yakın bi sıralama oluşacak.Bu mesele d... Mesaja git »
Yök atlası inceleyim dedim.. Başarı sırasının gerisinden üniye girenler olmuş 20k lık yere 24 k ile girebilirsiniz mesela Örnek 1 Okul birincilerinin... Mesaja git »
Arkadaşları

n_medya

ChaRisMaTiq1i

seleci1905

ollicanolli

replaa

Dr.Ünal

KKopru
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109