Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
efesliefe
Gerçek Adata tat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 229
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DEV TAVSİYE KONUSU oKUMAYAN KALMASIN!!!!!!!!!!!!!!!!11111 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
tavsiye 1: Karekök lys mat ı çözmeden sınava girme (+40 hedefin Varsa)(48 1 yaptım LYS de mat2) tavsiye 2 : denemelerini hiç önemseme. şahsen 47... Mesaja git »
Matematik ve Turkcede hiz kazanmak icin ne yapmak gerekir? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Sayisallar için matematik ve türkçe süresi ideal olarak sizce ne kadardır ? Ayrıca soru hızını artırmak için ne tür teknikler var . Şimdiden teşekkürl... Mesaja git »
Limit - Türev - İntegral çalışmak için neleri bilmek lazım? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Limit - Türev - İntegral çalışmak için neleri bilmek lazım? ##################################### Hangi konuları bilirsem bu konulara başlangıç... Mesaja git »
WP Sohbet Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Linkte sıkıntı var eşleşme olmuyo... Mesaja git »
Kızlara karşı şansım var mı sizce?(ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bilkentte hangi fakultedesin,dolar işareti varsa gözlerinde sende hep aynı tip kızların çevresinde olabilirsin biraz çevre degistir bro.... Mesaja git »
4 senelik Whatsapp grubumuza sohbeti hoş arkadaşlar alıcaz başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
15 yasindayim herşeyin farkındayım kafasinda olan ve agzi çare sarıgül diyen ayni anda eliyle bozkurt yapan veletler gelmesin... Mesaja git »
Satılık BOYNER & YKM & HOTİÇ & NETWORK &MAVİ HEDİYE ÇEKLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Havada buyuk vurgun kokusu var.... Mesaja git »
Kilo Veremeyen ve Çok Çabuk Acıkan Arkadaşlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Arkadaşlar hepinize merhaba ,Konunun baltalanmasını istemiyorum.Hoşunuza gitmesse konudan şu an çıkabilirsiniz.Gerçek bir dh li bunu okumaz diyen arka... Mesaja git »
Bazı insanlar nasıl hedeflerine çok iyi odaklanıp şartlardan etkilenmiyor? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Temelde her konuda başarının oluşması hedefe sadık kalıp çok çalışmakla mümkün olduğu bir gerçek. Sadece aklımı kurcalayan bir şey var. Bazı insanlar ... Mesaja git »
Sürekli Plan Yapıp Hiçbir Şey Yapmayan Var Mı Benim Gibi? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Sürekli plan yapıyorum : spor yapacağım, erken kalkacağım, okulu bitireceğim, asosyal olmayacağım, nofap yapacağım diye ama bir halt yapmıyorum. Sizde... Mesaja git »
Arkadaşları

n_medya

ChaRisMaTiq1i

seleci1905

ollicanolli

replaa

Dr.Ünal

KKopru
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109