Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aeffes
Gerçek AdCaner Yiğitbaş
Doğum Tarihi23 Eylül ****
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 73
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
4 gozluk aldim 2 sini iade etmistim iadeler tamamlandi sikinti yok... Mesaja git »
En cok da eskisehir espark magazasinin kapanisina uzulurum. İsittik bakalim hayirlisi :)... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Neye dayanarak cakma dedi?... Mesaja git »
İlk 1000 Kişiye Elidor Hediye Paketi Koşuuunnn :) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Aciklandi onceki sayfalarda var... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaslar butun sayfalara neredeyse goz gezdirdim soyle bir sonuc cikiyor ne dersiniz? Osse,mustang markali gozluklerde sikintilar yok modeller d... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Seviyene uygun kimse yok dostum gülmedik de gidebilirsin.... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam resminiz acilmadi da ben fotograflarini atayim tam aynali denemez ama yine de yansiyor [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/1098096/7a... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ben de polarize mustang kullaniyorum gozum cok rahat ediyor acik gunesli havalarda gayet kaliteli marka... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Beyler urun almayip konuyu trolleyenlere prim vermeyin ha fotografi atar kanit gosterir cakme oldugunu kanitlar o zaman yoksa sikayet edin mesajlari,... Mesaja git »
Dun verdigim 3 gozluk siparisi bugun kargoya verilmis urunler orjinal gozukuyor... Mesaja git »
Arkadaşları

gun

serji

Fleetwood Mac

Lotus Expeditor

mehmet0805

by.optimist

Sydro

berke_17
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SIFIR Değişim cihazı iPhone 6 Uzay Grisi 64 GB Her Şeyi TAM YURTİÇİ
Alıcı: Sydro
Tarih: 5 Kasım 2016; 0:33:23
Yorum
Arkadaşı yakından tanıyorum, temiz, güvenilir, güleryüzlü bir insan. Güvenebilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: iPhone 6 Beyaz-16GB [Değişimden SIFIR-Yurtiçi Garantili]
Alıcı: SoldaTr
Tarih: 2 Aralık 2015; 19:27:22
Yorum
sorunsuz bir alışveriş oldu
Genel Puan

Ürün: Htc ONE M7 Red 32 GB [SATILDI]
Alıcı: By_MuRaT
Tarih: 30 Kasım 2015; 23:07:25
Yorum
Genel Puan

Ürün: SONY Foto Makinesi [Temiz,Sorunsuz]
Alıcı: C Vitamine
Tarih: 28 Kasım 2015; 3:12:48
Yorum
ürün bahsedildiği gibiydi, güvenilir bir arkadaş.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109