Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
OverD@Se
Gerçek AdFurkan Arslan
Doğum Tarihi27 Eylül ****
MeslekBilgisayar Mühendisi
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 71
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
N11 Korayspor %30 Indirim başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Haber için teşekkürler. Etnies aldım bir adet. 10TL lik sepet kuponuyla birleştirip üstüne yakın zamanda silinecek bonusları ekledim 95e geldi. ... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
DUZENLEME: BU BAŞLIK İLK BAŞLARDA ALTIN ALIP SATMAYA YÖNELİK KURULMUŞ OLSADA BAŞLIK SAHİBİ (BEN) AL-SAT'TAN VAZGEÇİP AL TUT 'A YÖNELMİŞTİR. ... Mesaja git »
Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2016 modeller için şubelere ulaşabilen arkadaşlar model ve stok bilgisi paylaşırsa çok faydalı olur. Şubelere ulaşmak büyük mesele.... Mesaja git »
[BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
TX-3'ü bende düşünüyordum ama tipi hoşuma gitmedi. Daha önce herhangi bir yerde denemedim o yüzden rahatlığı konusunda yorum yapamayacağım. Whirlwind... Mesaja git »
[BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Samuray spor bildiğim bir mağaza. 4 adet puma aldım ben dışardaki fiyatlara göre uygun geldi. Örneğin Puma Whirlwind uzun zamandır giydiğim bir model,... Mesaja git »
Borajet - Yurtiçi Ücretsiz Bilet Kodu 35 TL konusunu başlattı (2 ay önce)
Vodafone uygulamasından kazandım. Tarihleri bana uymadığı için satıyorum. Kullanım şartları aşağıdadır. Ödeme olarak Garanti, Enpara, Teb alabilirim.... Mesaja git »
Bana da borajet kodu çıktı. Sonradan tarihlerin uymadığını farkettim. Kullanmak isteyen arkadaşlar için satılıktır. pm... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
sıfır araç alanlar ,sıfır araç teklifi alanlar , aldıkları araçların markasını modelini ARACIN LİSTE FİYATINI ,ARACI NE KADAR ALDIKLARINI varsa adıkl... Mesaja git »
Merhaba, Cihaz sıfır kutusunda jelatini daha açılmamış iPhone 6S Plus 64GB Rose Gold. Kuveyt'den alındı ve yolcu beraberinde getirildi. Pasap... Mesaja git »
[Satıldı]SIFIR KUTUSUNDA ROSE GOLD IPHONE 6S PLUS 64 GB başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Aynı seri cihazdan kendime de aldım kullanıyorum garanti doğrulama ve facetime konusunda herhangi bir sıkıntı yok. İsteyen 2.el cihaz bakabilir ancak ... Mesaja git »
Arkadaşları

frarslan

ChaRisMaTiq1i

biznet

oossmmaan

bobora

LastSymphonya
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [Satıldı]4. Nesil iPod Touch 32gb Tertemiz, Full Kutu İçeriği
Alıcı: manner34
Tarih: 27 Mart 2012; 22:37:07
Yorum
Güvenilir satıcı sorunsuz teslimat
Genel Puan

Ürün: [Satıldı]AeroCool F6XT Led Göstergeli Fan Kontrolcü(İstanbul)
Alıcı: genckaptan
Tarih: 25 Aralık 2011; 14:07:32
Yorum
İlgili, güvenilir, temiz bir arkadaşımız. Teşekkür ederim,Sorunsuz alışveriş yaptık kendisi ile.
Genel Puan

Ürün: [Alındı] "HD6950 2GB" DirectCu veya TwinFrozr (İstanbul)
Alıcı: oossmmaan
Tarih: 10 Kasım 2011; 13:22:33
Yorum
Dürüst ve sorumluluk sahibi bir abi,teşekkür ediyorum.Sorunsuz alışverişe devam:)
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Tablet
The New iPad
Notebook
Apple
Game Center
iamoverdose
Hakkında
manner34 > iPod Touch 4th 32gb Sattım
genckaptan > AeroCool F6XT Sattım
mepoison > Cooler Master Gx-650W PSU Sattım
daywallker > 3 x 3pin to Molex Aldım
jwinR > Thermaltake Frio Aldım
oossmmaan > Asus HD6950 DCU II Aldım
Anvial > iPhone 3GS 16gb Aldım
Killa Uğurcan > Yosion Peel 520 II Sattım
ademirell > iPad2 16gb Sattım
maknc > SGP Steinheil Ultra Oleophobic Aldım
sevindi42 > V-Moda Vide-II Aldım

||İntel İ5 2500k @4.2 ghz||Thermaltake Frio||MSI Z68A-GD55 (G3)||Asus EAHD6950 DirectCU II 2gb||Kingston HyperX (2x4) 8gb 1600mhz||Cooler Master RC-690 II||Seasonic X-760W||Corsair 120gb Force GT||Seagate Barracuda 1TB 7200rpm Sata III||Samsung S23A550H 23"||Asus DRW-24x||Aerocool F6XT||Tt E-sports Challenger Pro Gaming Keyboard||Logitech G300 Gaming Mouse||Logitech S220 2.1||Logitech Driving Force GT||Logitech F-310 ||fd561f5a452418c1cda402f94d7f7f57B.jpgfd561f5a452418c1cda402f94d7f7f57B.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.178