Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
OverD@Se
Gerçek AdFurkan Arslan
Doğum Tarihi27 Eylül ****
MeslekBilgisayar Mühendisi
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 71
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aslında Alım Gücü Değişmedi Rakamlar Değişti Kanıtlı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Nihayet biri bu konuya değinmiş. Arkadaş ben o kadar sene çalışmışım üstüne tecrübe, kıdem, pozisyon kazanmışım neden yaşam standartım aynı kalsın. Ne... Mesaja git »
CEPTETEB YOLO Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kodu aldım ve uygulamadan onaylattım. 27sinde sabah çok erken saate uçuşum var kullanmayı düşünüyorum bakalım.... Mesaja git »
CEPTETEB YOLO Kampanyası başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhabalar şöyle bir kampanya var. Uber gibi Vito araçları varmış 9+1... Mesaja git »
Güzel görünüyor iş çıkışı kozyatağındakine bir uğrayayım.... Mesaja git »
Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
http://junsun-china.com/art/contact-us-2.html Email:junsun0755@foxmail.com Firmanın iletişim bilgileri burada. Hep birlikte bir mail gönderi... Mesaja git »
Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben iOS 10 kullanıyorum şu ana kadar 1 kere bağlanma sıkıntısı yaşadım çince bir uyarı veriyordu doğal olarak nedir anlamadım. Kamerayı kapat aç yapı... Mesaja git »
15'inde sipariş verdiğım kameram dün elime ulaştı ve montajını bugün tamamladım. Aramex ile aldım, sipariş notuna herhangi birşey yazmadım (unuttu... Mesaja git »
Olgu Bey öncelikle desteğiniz ve gayretiniz için teşekkür ederim. Bende bugün Junsun siparişimi verdim ve tavsiye ettiğiniz gibi Middle East Express ... Mesaja git »
N11 Korayspor %30 Indirim başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Haber için teşekkürler. Etnies aldım bir adet. 10TL lik sepet kuponuyla birleştirip üstüne yakın zamanda silinecek bonusları ekledim 95e geldi. ... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
DUZENLEME: BU BAŞLIK İLK BAŞLARDA ALTIN ALIP SATMAYA YÖNELİK KURULMUŞ OLSADA BAŞLIK SAHİBİ (BEN) AL-SAT'TAN VAZGEÇİP AL TUT 'A YÖNELMİŞTİR. ... Mesaja git »
Arkadaşları

frarslan

ChaRisMaTiq1i

biznet

oossmmaan

bobora

LastSymphonya
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [Satıldı]4. Nesil iPod Touch 32gb Tertemiz, Full Kutu İçeriği
Alıcı: manner34
Tarih: 27 Mart 2012; 22:37:07
Yorum
Güvenilir satıcı sorunsuz teslimat
Genel Puan

Ürün: [Satıldı]AeroCool F6XT Led Göstergeli Fan Kontrolcü(İstanbul)
Alıcı: genckaptan
Tarih: 25 Aralık 2011; 14:07:32
Yorum
İlgili, güvenilir, temiz bir arkadaşımız. Teşekkür ederim,Sorunsuz alışveriş yaptık kendisi ile.
Genel Puan

Ürün: [Alındı] "HD6950 2GB" DirectCu veya TwinFrozr (İstanbul)
Alıcı: oossmmaan
Tarih: 10 Kasım 2011; 13:22:33
Yorum
Dürüst ve sorumluluk sahibi bir abi,teşekkür ediyorum.Sorunsuz alışverişe devam:)
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Tablet
The New iPad
Notebook
Apple
Game Center
iamoverdose
Hakkında
manner34 > iPod Touch 4th 32gb Sattım
genckaptan > AeroCool F6XT Sattım
mepoison > Cooler Master Gx-650W PSU Sattım
daywallker > 3 x 3pin to Molex Aldım
jwinR > Thermaltake Frio Aldım
oossmmaan > Asus HD6950 DCU II Aldım
Anvial > iPhone 3GS 16gb Aldım
Killa Uğurcan > Yosion Peel 520 II Sattım
ademirell > iPad2 16gb Sattım
maknc > SGP Steinheil Ultra Oleophobic Aldım
sevindi42 > V-Moda Vide-II Aldım

||İntel İ5 2500k @4.2 ghz||Thermaltake Frio||MSI Z68A-GD55 (G3)||Asus EAHD6950 DirectCU II 2gb||Kingston HyperX (2x4) 8gb 1600mhz||Cooler Master RC-690 II||Seasonic X-760W||Corsair 120gb Force GT||Seagate Barracuda 1TB 7200rpm Sata III||Samsung S23A550H 23"||Asus DRW-24x||Aerocool F6XT||Tt E-sports Challenger Pro Gaming Keyboard||Logitech G300 Gaming Mouse||Logitech S220 2.1||Logitech Driving Force GT||Logitech F-310 ||fd561f5a452418c1cda402f94d7f7f57B.jpgfd561f5a452418c1cda402f94d7f7f57B.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.143