Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Obsidian One
Gerçek Adno nick no nick
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Trailer güzel olmuş beğendim fakat daha ciddi bir şekilde görmek isterim thor u zaten bu durum için deadpool var başka birine daha gerek yok. Bu ar... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda [ANA KONU] #Çıkış: Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Off topic fakat genede yazıyım; Scenein belli bir amacı ve kuralları var bunların dışına çıkmazlar ve bunlara uymayanlar gruplarında bir yer edinemezl... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda [ANA KONU] #Çıkış: Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Bende bir şeye dayanarak söylüyorsun sandım,o zaman bende yorumumu söyleyim yanlış bir çıkarım çünkü cpy p2p grubu değil scene,p2p gurubu olsa hadi b... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda [ANA KONU] #Çıkış: Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Peki bunu neye dayanarak söylüyorsun ?... Mesaja git »
Black Sails (4. Sezon başladı!) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Diziyi güzel bağladılar fakat bence olmadı.Olması gereken son bu değildi,benim isteğimi karşılamadı.... Mesaja git »
Spider-Man: Homecoming (28.07.2017) - Tom Holland başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Berbat duruyor,trailerdan konun ne olduğu,nasıl işleyecekleri bile ortada.Trailer izlerseniz filmi izlemeye gerek yok.... Mesaja git »
Dark Souls III DLC ‘The Ringed City’ Çıkış Fragmanı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yooook izlemicemmm,çıkışına kadar kendimi tutacağım...... Mesaja git »
Gangland Undercover (2015) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu diziden haberim çok geç oldu fakat iyi ki de oldu keşke daha önceden olsaydı fakat geç olsun güç olmasın çok beğendim.İlk sezonu bugün bitirdim mu... Mesaja git »
Legion (2017) | 1.Sezon Başladı | FX & Marvel başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Artık bağlasalar diyorum oldukça can sıkıcı,saçma bir hal almaya başladı...... Mesaja git »
Taboo (2016) | Tom Hardy başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
http://www.radiotimes.com/news/2017-03-08/taboo-series-2-confirmed-tom-hardy-to-return-to-bbc1-as-the-devil-delaney... Mesaja git »
Arkadaşları

Sp4rtacus

NomedTR

SonictheHedgehog-MZ

SONKAGE

xX.3B.Xx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.149