Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Obsidian One
Gerçek Adno nick no nick
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fallout 4 (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Evet birini seçmen gerekiyor fakat senin oyununda öyle belirli şartları yerine getirirsen en barışçıl sonuda alabiliyorsun oyunda fakat oyunda bellirl... Mesaja git »
Fallout 4 (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Oyundaki seçimler diğerlerinide etkiliyor kafana en çok yatanı seçmelisin.... Mesaja git »
Divinity: Original Sin II [ANA KONU] ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Oyunun öne çıktığı konu turn base değil,rpg elementleri güzel bir şekilde sunabilmesi ve rpg seven biriyim onun için zorluyorum........ Mesaja git »
Divinity: Original Sin II [ANA KONU] ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ben battlemage ile başladım,2. bölgeye geçtim biraz biraz devam ediyorum oynama ilk oyundan daha iyi gibi,daha çok sar bakalım fena değil şimdilik.Bu ... Mesaja git »
Fallout 4 (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Korsan oyunu güncellerken o sorunlar oluyorsa orda senin hatan vardır,oyunla ilgili değil.Düzgün bir sürümünü filan bul,araştırısan bulursun.Ya tam sü... Mesaja git »
Fallout 4 (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Oyunun son sürümü(en yayınlanan dışında)çıkalı aylar oluyor updatenin soruna yol açma olayı söz konusu bile değil bu durumda.Ne olursa olsun son sürüm... Mesaja git »
Fallout 4 (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Oyunun yeni sürümü varken,en son sürümde oynamak varken neden bazı kişiler eski sürümü kullanmaya devam ediyor anlamak güç...... 1.9 için önce 1.8 ku... Mesaja git »
Fallout 4 (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
unofficial patch kurup oyun içinde 3 gün beklemeyi deneyebilirsin,oyundan atma iiçin. cross içinde onu çoğu kişi sevmiyor zaten tek mod yok baya var ... Mesaja git »
Kimse düzenli giremez ki zaman oldukça giriyoruz bizde,arada girip oynuyoruz.En azından 5 kişi ile iletişim halinde olmak konuşup sohbet etmek,bilgi p... Mesaja git »
Fallout 4 (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Mod kullanıyor musun ?... Mesaja git »
Arkadaşları

Sp4rtacus

NomedTR

SonictheHedgehog-MZ

SONKAGE

xX.3B.Xx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.162