Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spartacus55
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi24 Mart ****
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Merhaba arkadaşlar.Telefonlara yüzde 20 zam gelecekmiş.Bende galaxy s6 kullanıyorum.Note 9 falan bekliyordum ama bu zamla beraber 6 bin tl den aşağıya... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba... Oyun Adı: God of war 2018 pre-order(ön sipariş) Pri-Sec: Çift hak Alındığı Ülke: Türkiye Fiyat: 185 TL İletişim: PM, eposta veya whatsa... Mesaja git »
( SATILDI) God of war 2018 (çift hak) konusunu başlattı (bir ay önce)
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba hocam.Ayarlardan netlik kısmından rastgele ve dijital gürültü azaltmayı kapatıp denermisiniz şayet açıksa.Ben tv yi ilk aldığımda görüntüde,öz... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam öğle saatlerinde benim de gitti star hd ve ntv hd.Tamamen sallıyorum ama bölgesel bir sıkıntı olabilir,bundan bin beter hava şartlarında hiç bi... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet arkadaşlar şuan 1.21 güncellemesi gelmiş yükledim.Herkesin merakla beklediği metin boyutu artışı ve fotoğraf modu gelmiş. Şimdi yeniden oyunu yan... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
Battlefield 1 Devrim konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba... Oyun Adı: Battlefield 1 Devrim (Revolution) Pri-Sec: Çift hak Alındığı Ülke: Türkiye Fiyat: ?45 İletişim: PM, eposta veya whatsapp. Ödeme:... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba... Oyun Adı: Battlefield 1 Devrim (Revolution) Pri-Sec: Çift hak Alındığı Ülke: Türkiye Fiyat: ₺45 İletişim: PM, eposta veya whatsapp. ... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba,televizyonum servise gittiğini haftalar önce söylemiştim.10 gün sonra t-con board değiştirildi deyip gönderdiler.Sorunsuz kullanıyorum servisl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ( SATILDI) God of war 2018 (çift hak)
Alıcı: bugyboy
Tarih: 21 Mayıs 2018; 12:33:20
Yorum
sorunsuz hızlı bir alışveriş oldu ilgili bir arkadaş
Genel Puan

Ürün: Battlefield 1 Devrim
Alıcı: Chosen312
Tarih: 7 Mayıs 2018; 19:57:35
Yorum
Sorunsuz alışveriş.Güvenilir satıcı.Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Oyunlar satılmıştır!!
Alıcı: 21y
Tarih: 18 Ekim 2017; 20:51:16
Yorum
sorunsuz ve hızlı alışveriş teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.161