Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spartacus55
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi24 Mart ****
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam bu xe90 mı ayakları tam belli olmuyor ama xe90 nın ayaklarına benzemiyor bir de simsiyah ekranda youtubeda test var orda simsiyah olması lazım e... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam usb den ve kodi üzerinden 1080p film izlediğim zaman daha çok karanlık sahnelerde ağız hareketleri ve görüntü anlık yavaşlayıp buğulanma yapıyo... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu işlemi hızlı yapmalısınız hocam.Tuşlara ardarda hızlıca basınca oldu bende hatta ilk başta yapamamıştım sonradan yaptım 8 saat gözükmüştü bende onu... Mesaja git »
Uncharted serisi ve Last of Us Satılık konusunu başlattı (5 gün önce)
Uncharted-The Nathan Drake Collection-60 TL ,Uncharted 4-60 TL,Last Of Us-50 TL.Oyunlar sıfır ayarındadır.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıkt... Mesaja git »
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Last of Us Remastered-50 TL , Uncharted-Nathan Drake Collection-60 TL Oyunlar sıfır ayarındadır.Beylikdüzü elden teslim yapabilirim.... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yukarıdaki videodaki gibi izlerken pembelik sezen var mi ne alakaysa?Bir de ben anlamıyorum bu tv ye 6000 üstü para veren bir çok kişi vardı.Şu an lg... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam siyah bir ekranda ekranın herhangi bir yerinde rakam,yazı çıktığında o taraf aydınlanıyor. Local dimming testi yaparsanız youtube dan daha iyi a... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam çıkınca alınacak birşey değil.1. Si ps5 de hdmi 2.1 desteği olması lazım.2.si tv nin hdmi 2.1 uyumlu soketi olması lazım.Bu ikisinden 1 si olmaz... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam hdmi 2.1 daha çıkmadı 2018 yılından itibaren kademeli olarak yaygınlaşmaya başlar ama onun öncesinde satılan tv ler bir hdmi uğruna çöp olacak h... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Sağolun hocam cevap için. Ben ilk aldığımda güncelleyip sıfırlamamıştım ama bir sıkıntısını gormedim motion konusunda ama gene de sıfırlama yaptım bug... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Uncharted serisi ve Last of Us Satılık
Alıcı: MISHIMA
Tarih: 18 Ekim 2017; 20:51:16
Yorum
sorunsuz ve hızlı alışveriş teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.059