Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spartacus55
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi24 Mart ****
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam yukarıda verdiğim linkten türkçeleştirip inceleyebilirsiniz.Dolby vision dan verim almak için 12 bit paneller lazım diyor.Öyle bir panel henüz o... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam zamanında birileri bir işlemci farkı yüzünden o para verilmez diyorlardı xe93 e ,xe90 nın peynir ekmek gibi gittigi günlerde.Şimdi 55xe93 fiyat... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam rtings e göre b7 ile xe90 parlaklık konusunda yakınlar oradaki verilerin yalancısıyım.Ama sony nin dynamic range pro,triluminos gibi özellikleri... Mesaja git »
Hocam rtings sitesinde iki tv yi kıyaslayın.Hatta youtube da karşılaştırma videoları var orayada bakılabilir. Xe93 daha parlak bir tv olduğu için hdr ... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bana göre tv lerin hızlı gelişim aşamasında mümkün mertebe f/p ürünlerine yönelmek lazım. Bundan 2-3 yıl sonra şimdiki tv lerde maalesef demode olaca... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Arkadaşlar bir sorum olucaktı sizlere. Tv nin kendi uydu alıcısını kullanıyorum. İzlerken kamera sağa veya sola hareket ettiğinde görüntüde dalgalanma... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Daha önceden yazmıştım ama cevap alamadım. Kodi vasıtasıyla bilgisayar üzerinden paylaşım yoluyla tv de film seyrediyorum. Internet hızım 35 mbit olm... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar laptop üzerinden paylaşım yoluyla 1080p bir film izliyorum kodide ve ara sıra kaynak hızı okuma hatası alıyorum ve film haliyle donuyor.Kod... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar biliyorum daha önce sorulmuştur ama vakitsizlikten okuyamadım önceki sayfaları. Ronaldo edition ile standart sürüm arasında ne gibi farklar... Mesaja git »
Teşekkür ediyorum cevap için hocam.Demek ki uydu alıcınız çözünürlüğü 4k seçince görüntüyü daha iyilestiriyor yoksa bizim ulusal kanalların birçoğu 10... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Uncharted serisi ve Last of Us Satılık
Alıcı: 21y
Tarih: 18 Ekim 2017; 20:51:16
Yorum
sorunsuz ve hızlı alışveriş teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094