Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spartacus55
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi24 Mart ****
KonumSamsun,Bafra
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SONY XE9005 Serisi Android TV (ANA KONU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
konusu çok genel olduğu için her markanın ve Sony nin her modelinin tartışılması sebebi ile bu konuyu açma ihtiyacı doğdu. Diğer marka fanları; burada... Mesaja git »
2017 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadaşlar merhaba biraz saçma olabilir sorduğum soru ama alan arkadaşların yardımcı olacağını düşünüyorum.Sonbahara doğru Sony 55xe9005 almayı planlı... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Arkadaşlar ışık sızması için karanlık bir ortamda youtubedaki ışık sızması testini deneyebilirsiniz.İps panellerin doğası gereği ışık sızması kaçınılm... Mesaja git »
25$ ve Üzerine 5$ Hediye! TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaklar, detaylı bilgi sahibi olmayanlar, kafasına soru takılanlar başta DUYURULAR kısmını okuduktan sonra direkt ... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Sıkıntı olmuyor bilgisayara zimmetleniyor gibi düşünebiliriz. SADECE anakart değişiminde geçersiz oluyor ama iş ona varırsa yandık zaten kod önemli de... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Hocam ilk sayfada kurulumlar kısmında anlatıyor. En az 4 gb lık bir usb belleğiniz olucak.Daha sonra windows iso dosyasını indirin.Rufus programını ku... Mesaja git »
Arkadaşlar pc elime ulaştı.Windows kurdum ama ssd yı gördü sadece hard disk ı görmedi. Ilk sayfadaki videosunun aynısını yaptım.Simdi yeniden kuruyor... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
Daha önce ben de dahil olmak üzere bir çok arkadaş, buna benzer konular açmıştı. Ben de ana konu olması için bu konuyu açıyor ve indirimlerin buradan ... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaşlar heavy rain alınır mı?Türkçe alt yazı yok onda ingilizcesi ağır mı?Yoksa sadece beyond two souls yeterli mi?Cevaplayanlara şimdiden teşekk... Mesaja git »
Çok güzel yazmışsınız hocam.Ürünleri kurlar sayesinde fahiş fiyatla alıp satış sonrası düzgün hizmet alamamak işin cabası zaten.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.158