Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spartacus55
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi24 Mart ****
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam merhaba,amacım direkt size yönelik değildi.O 3 tv kıyaslama videosundaki gerçek dışı duruma paylaştığım videoyla aksini ispatlamaktı hem de loc... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
https://youtu.be/a4-lOzmmNbs Arkadaşlar yukarıda gene xe93 muhabbeti başlamış. Yukarıda paylaştığım videoda dakika 5.50 ye sarın lütfen.Orada sony xe... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hocam tv yi dün alıp götürdüler ama benimki başka bir sorundan dolayıydı.Ps4 olayından bahsetmedim pek sorun olarak gözükmüyordu zaten olsaydı bile no... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Tamamdır hocam sevindim düzeldiğine...... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Hocam sizin fotoğrafta çok kötü gözüküyor bende mm genişliğinde çok az bir boydan boya sizin resimdekine benzer durum var ama tv nin dibine girmek la... Mesaja git »
Arkadaşlar ps4 pro sahipleri lütfen yardımcı olur musunuz?Ps4 ana ekranında eğer tema maviyse tv nin dibine girip sağ tarafına baktığında 1 cm bile ge... Mesaja git »
Hocam benim başka bir problemden dolayı yarın servis gelecek ama gelmişken başka bir problem var mı diye kontrol ederken benim de böyle birşey gözüme ... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Arkadaşlar god of war 3 ün sonrasındakileri dark horse çizgi romanında anlatılacaksa benim gibi kutulu veya dijital sürüm ön sipariş verenler var onun... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Kırmızı led in yanması bir sorun olduğuna işaret ama yazılımsal mi donanımsal mı acaba?Bende birden görüntü gitti ve kırmızı led yandı.Benim ki kendin... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Sizde de başka bir hata gözüküyor hocam benim durum bu.Resme tıklayınca büyümüyor hocam yapamadım bir türlü ama 4K PQ error kısmında sıkıntı gözüküyor... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Oyunlar satılmıştır!!
Alıcı: 21y
Tarih: 18 Ekim 2017; 20:51:16
Yorum
sorunsuz ve hızlı alışveriş teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172