Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
french press
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 33
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU|OYUN ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ilk oyun 23 tl ye düşmüş. ilk çıktığındaki gibi grafikslel hataları giderildiyse updatele falan almayı düşünüyoum... Mesaja git »
THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU|OYUN ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ama mantıken saçma yani ng+ demek zaten arttırılmış zorluk olması lazım ama adamlar trophy düşmanı. upgradeler ilk oynaıyışta tamamlanmıyor diye bir d... Mesaja git »
Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
oyunu almak ben de trolluk yapmak istiyorum... Mesaja git »
THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU|OYUN ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
NG+ ne için peki. hani bir ust zorluk secemiyorsak .. trophy toplamak iççin mi gerekli... Mesaja git »
ben de bilmiyorum. orada soru eki koymayı unutmuşum. öyle mi acaba diye sordum aslında :D... Mesaja git »
baştan aşağı oyunla ilgili yorum var zaten. bu neyin kafası... Mesaja git »
platin için nightmarede bitirip üstüne bir de classic de bitirmek gerekiyor... Mesaja git »
THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU|OYUN ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
aynı olay resident evil 7 de vardı. bu oyunu oynamadım ama resident evil 7 de o meşhur mansion dışına çıkıp madenlere girdiğimizden itibaren sürükley... Mesaja git »
THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU|OYUN ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
ezik karakteri koymuşlar olaya.. övdüğünüz oyundan soğudunuz tabi sonuçta.. herşeyin suçlusu benim diye dolanır mı bir adam hayat boyu pes yani .... Mesaja git »
Kodamanlar Ps4 Fifa 18 Turnuvaları ilk turnuvamız başladı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
everton bu akşam online alkinder bir tek sizinle maçım kaldı... Mesaja git »
Arkadaşları

hellas

ezequiel1

Forget Me

mehmet4428
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
1.766