Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FRIENDS
Gerçek AdM. B.
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 42
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MacBook Air 13.3 (2014 EARLY Pil Devir Sayısı = 4) konusunu başlattı (7 gün önce)
Merhaba arkadaşlar Dayımın bir hevesle aldığı ve hiç kullanmadığı Macbook'u satıp yeni bir notebook alacağım. Cihaz sıfırdan farksızdır. Pil devir say... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İyi akşamlar arkadaşlar 10-11 Kasım civarı Abu Dhabi'den bir arkadaşım gelecek. Apple Store cihazlarının Türkiye garantisi olmuyor heralde. Ayrıca... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Anladım , teşekkür ederim Resmi Apple Store'un fazladan fiyat söylemesi gibi bir durum olur mu kafam karıştı ?? İmkan olsa en iyisi kendin halle... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tanıtım fiyatı üzerine vergi falan mı ekleniyor ?... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar Amerika'dan bir tanıdık gelecek. Iphone alması için ricada bulunduk fakat fiyatların yüksek olduğunu söyledi. Böyle bir şeyin o... Mesaja git »
Macbook Air 13 2014 piyasa fiyatı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben de makul bir fiyata satacağım zaten. 13 inç ekran benim için çok küçük ve şuan için Macbook'lara pek sıcak bakmıyorum. ( bildiğimden değil , orta... Mesaja git »
Macbook Air 13 2014 piyasa fiyatı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler cevabınız için Forumda 600 küsür döngülü 2013 modelini 2200'den satan bir ilan gördüm. Biraz da şans işi heralde.... Mesaja git »
Macbook Air 13 2014 piyasa fiyatı konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar Biraz araştırma yaptıktan sonra size de danışmak istedim. Dayımın bir heves uğruna alıp köşede bıraktığı Macbook Air'i satıp ye... Mesaja git »
Pegasustan Tekrar %40 Yurt Dışı Bilet İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sonuç şimdiden belli diyorsun evet bunlar hakkında yorumlar okudum İngilizce cevap verebilecek düzeydeyim fakat aksi halde reddedilme ihtimali artıy... Mesaja git »
Pegasustan Tekrar %40 Yurt Dışı Bilet İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet biliyorum ama pasaportumda Mısır ve İran damgası var ve adım Mücahit Belki bunlar sıkıntı çıkarabilir... Mesaja git »
Arkadaşları

ilkerinanç

MalcolM-X-

addidas_85

Olur Öyle Şeyler

Mr.Lucky

Rensey

aybakh21

teyzen nevfik

Megalo Zone

konuşantahta

y u do dis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Vikings
Talk to the Trees

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.391