Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FRIENDS
Gerçek AdM. B.
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaşlar Dayımın bir hevesle aldığı ve hiç kullanmadığı Macbook'u satıp yeni bir notebook alacağım. Cihaz sıfırdan farksızdır. Pil devir say... Mesaja git »
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar iphone 8 plus için macro lens tavsiyesi olan var mı ? Amazon , AliExpress ve Banggood da çeşit fazla , karar veremedim. $40 bütçem var. E... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 11.0 - 11.1.2 ELECTRA ÇIKTI !!! (RC 1.2 Eklendi) ... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
APPLE MUSIC'den indirdiğiniz parçaları/albümleri bilgisayara akarma işlemi... - Verilen linkten programı indirip bilgisayarınıza kurun. Patch işl... Mesaja git »
iOS 9.3.3 jailbreakli cihazın yavaşlama problemi başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
iCleaner ile bir temizleyin diyeceğim de yapmışsınızdır büyük ihtimal.... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Merhaba arkadaşlar Özellikle macro fotoğraflar için lens bakıyorum. En popüler marka olloclip ama f/p oranı iyi değil gibi gözüküyor. Moment lensler... Mesaja git »
Mesajım bulunsun , haftalar veya aylar sonra tekrar bakacağım :)... Mesaja git »
Friends (1994-2004) - 21. YIL | Yoksa Yeniden mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bunlar var ama ripsiz mi tam bilmiyorum.... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 11.0 - 11.1.2 ELECTRA ÇIKTI !!! (RC 1.2 Eklendi) ... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben de bugün aranıza katıldım iphone 8 plus ile 11.2.2 cihazımın sürümü , jbsiz kullanmak biraz zor olacak. Hangi sürümde beklememi tavsiye edersiniz ... Mesaja git »
Alınık Iphone 8 Plus 256 GB (Yurtdışı cihazı) konusunu başlattı (bir ay önce)
Haftaya Amerika'dan bir arkadaşım getirecekti fakat dönüş tarihi Ocak ayının sonuna sarkmış. 21 Ocak'ta bir seyehatim var , öncesinden cihazı almak i... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar Iphone 8 plus 256 GB yurt dışı cihazı almak istiyorum. Tavsiye ettiğiniz güvenilir satıcı veya dükkan var mı acaba ?... Mesaja git »
Arkadaşları

ilkerinanç

MalcolM-X-

addidas_85

Olur Öyle Şeyler

Mr.Lucky

Rensey

aybakh21

teyzen nevfik

Megalo Zone

konuşantahta

y u do dis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Vikings
Talk to the Trees

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250