Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FRIENDS
Gerçek AdM. B.
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Whatsapp jailbreak başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hangi güncellemeden bahsediyorsunuz ? "Favoriler"in gidip kamera ve durum paylaşılan güncelleme mi ?... Mesaja git »
İphone 5 ios 9.3.1 den 8.4 e donus yapma. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Rica ederim 10 gün sonra telefonunuz kapanırsa jailbreak yapmak için bilgisayara ihtiyacınız olacak ( jailbreak yapan uygulamayı telefonunuzda açm... Mesaja git »
İphone 5 ios 9.3.1 den 8.4 e donus yapma. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
http://wall.supplies Download ipa ( RC3) yazan yerden ipa dosyasını bilgisayarınıza indirin. http://www.cydiaimpactor.com ... Mesaja git »
Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bana da mail gelmiş ... Mesaja git »
İphone 5 ios 9.3.1 den 8.4 e donus yapma. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hayır işte , benim cihazım iphone 5 32 bit cihazlar için Ios 9.1-9.3.4 arası jb mevcut Eve gidince editlerim... Mesaja git »
Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
İptal Nasıl şikayet edebiliriz ?... Mesaja git »
İphone 5 ios 9.3.1 den 8.4 e donus yapma. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
9.3.1 sürümünde zaten jailbreak mevcut Ben 9.3.4 sürümündeyim ve jbli kullanıyorum.... Mesaja git »
Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ben 14:57'de verdim ama hala siparişiniz hazırlanıyor yazıyor. Edit: Sizinkini kargoya verildi sandım , aynı durumdayız ... Mesaja git »
Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İhtiyacım var gibi , araştırmadan aldım. Teşekkürler ... Mesaja git »
Apple Türkiye Yurtdısından Alınan Cihazlara Bakmıyor mu? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Keske biraz okusaydin. Uc aylik mesele bu. Binlerce mesaj atildi bu konuda. Yurtdisi cihazlarin garantisi (A17XX-GSM oldugu surece) aynen devam ediyor... Mesaja git »
Arkadaşları

ilkerinanç

MalcolM-X-

addidas_85

Olur Öyle Şeyler

Mr.Lucky

Rensey

aybakh21

teyzen nevfik

Megalo Zone

konuşantahta

y u do dis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Vikings
Talk to the Trees

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.109