Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FRIENDS
Gerçek AdM. B.
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Windows 10 USB ile format atma , YARDIM konusunu başlattı (dün)
Cihazım HP Pavilion dv5 Diğer laptopum bozulduğu için şuan bunu kullanıyorum. Geçen sene Windows 7'ydi , bir ara lazım olduğu için usb aracılığıyl... Mesaja git »
DotA 1 Server Arıyorum ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Wepla serverları kapanmış... Mesaja git »
Pasaport Kayıtlı iPhone X Almak başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Ben Ocak ayında pasaport kayıtlı 8 plus aldım. Satıcıyla yüz yüze görüştüm ama herhangi bir sözleşme yapmadım. Umarım sıkıntı çıkmaz... Mesaja git »
iOS 11.3.1 İçin Jailbreak Gelebilir başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Uzun süredir 11.2.2 sürümünde bekliyordum. Normalde bu tarz haberlere temkinli yaklaşıp güncellemem ama bu sefer geliyor gibi.... Mesaja git »
Ratchet And Clank Almak İstiyorum Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Rica ederim , iyi oyunlar dilerim Quest for Booty pek hoşuma gitmemişti ama A Crack in Time güzel oyundur. Favorim Ps2 için Ratchet & Clank : Going... Mesaja git »
Ratchet And Clank Almak İstiyorum Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Buyrun , işaretlediklerim ps3 için çıkmış olanlar.... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
" ... güzel gözüküyordu. " Bizzat deneyimlemediğim için ayrıntılara giremedim. Farkettiyseniz eleştirdiğim noktalar için oyunu oynamaya gerek kalmı... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyunu oynamadım fakat 3 gündür , yaklaşık 20 saat süren gameplay videolarını izleyerek az önce bitirmiş bulunuyorum. Daha önce serinin diğer oyunları... Mesaja git »
EN İYİ KAMERA UYGULAMALARI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ProCamera. by Cocologics Benim hoşuma gidiyor. Satın almadan önce denemek isterseniz korsan yollardan cihazınıza yükleyin derim.... Mesaja git »
Arkadaşları

ilkerinanç

MalcolM-X-

addidas_85

Olur Öyle Şeyler

Mr.Lucky

Rensey

aybakh21

teyzen nevfik

Megalo Zone

konuşantahta

y u do dis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Vikings
Talk to the Trees

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094