Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FRIENDS
Gerçek AdM. B.
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 24 dk. önce
Son giriş tarihi: 24 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Iphone için bluetooth-taşınabilir klavye ? konusunu başlattı (24 dk. önce)
Merhaba arkadaşlar Telefondan bir şeyler yazarken çok yavaş olmasa da klavyedeki rahatlığı hissedemiyorum. Iphone için taşınabilir bir klavye öneris... Mesaja git »
iTools alternatifi program başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Rica ederim , ne demek Umarım sorun çıkarmaz , iyi günler dilerim ... Mesaja git »
iTools alternatifi program başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İkisini de deneyebilirsiniz. Bir süre sonra i-funbox v4 bende sorun çıkarmıştı , şuan v3 kullanıyorum. Kullanımı daha kolay ve sade bir uygulama.... Mesaja git »
İzmir Deprem ( Yer: Manisa Merkez , Büyüklük: 5.1) konusunu başlattı (3 gün önce)
3 kere sayfayı yeniledim , konuyu açan yoktu diye ben açayım dedim Karşıyaka sallandı baya. Edit: 1 saat önce Manisa'da da 5.3 büyüklüğünde bir ... Mesaja git »
Ben pek beğenmedim... Mesaja git »
Basınçsız akan bir suyu iletmek için basit bir sistem ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Suyun akış yönünü değiştirmem lazım , su akışı sürekli olmalı. Verdiğim örnekteki gibi 3 pet şişeyi boylamasına ortadan kesin uç uca birbirine ... Mesaja git »
Basınçsız akan bir suyu iletmek için basit bir sistem ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
1 günlüğüne kamp alanında kullanacağım. Boru taşıyamam malesef... Mesaja git »
Fotoğrafta görüldüğü gibi yalaktan akan basınçsız bir suyu , borunun ucundan 3-4 metre kadar uzakta bir yere nasıl aktarabilirim Aklınıza bir fiki... Mesaja git »
Olmayan fotoğrafların kapladığı alan ? Yardım lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Taracıyıdan ve icloud masaüstü programından kontrol ettim ama bir şey göremedim... Mesaja git »
Telefonumda sadece 4 tane ekran görüntüsü var ve 800mb alan kapladığı gözüküyor. Zaten cihazın kapasitesi yetersiz , bunu çözmenin bir yolu var mı ... Mesaja git »
Arkadaşları

ilkerinanç

MalcolM-X-

addidas_85

Olur Öyle Şeyler

Mr.Lucky

Rensey

aybakh21

teyzen nevfik

Megalo Zone

WISDOM

konuşantahta

y u do dis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Vikings
Talk to the Trees

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156