Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
selowan
Gerçek Adselman sahin
Doğum Tarihi30 Ekim ****
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 37
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
EN BÜYÜK TERÖRİST AMERİKADIR başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
south park 100. bölümünde (7.sezon 1.bölüm) bunun nedeni açiklaniyor , izleyin... Mesaja git »
bu aralar amerika turist vizesi alan var mi? konusunu başlattı (6 gün önce)
Evet , 2017 yili itibari ile amerika turist vizesi alan var mi? Ya da daha önceki tercüblerinizle öğrenciyim, ortalamam kötü 1,68 ( ortalamaya Bakiyo... Mesaja git »
AMAZON İKİNCİ EL ALIM SATIM, YARDIMLAŞMA KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
oyun klavye ve mouse alinir.g403 kampanyasini kaçirdiktan sonra alasim kalmadi özellikle istedğim model o idi.Özellikle o model varsa çok sevinirim.... Mesaja git »
BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
hocam yiyecek ürünlerinde genelleme yapmişsin ama keşke üreticilerini de söyleseydin.Çünkü Ankara da aydinlikevlerde bile farkli 2 şubede tatli üretic... Mesaja git »
hocam en basitinden restorant ya da fast food mağazalarini düşünüyorum basitce. Fiyatlar yurt dişiyla hemen hemen ayni. Satiş miktari desen de burdaki... Mesaja git »
50 eurodan fazla vermek istemiyorum fiyati fazla geldi.... Mesaja git »
60 euro ya kadar oyuncu klavye ya da mouse var mi ? Kaç tane baktiysam Tr gönderimi kapanmiş. 10 euro indirimi bitmeden bişey alaydim diyorum. Anasay... Mesaja git »
yeni gtx 1060 bios da donuyor ve windows da görüntü gidiyor. başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
DH bitmiş.... Mesaja git »
yeni gtx 1060 bios da donuyor ve windows da görüntü gidiyor. başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
benim onboardda hiç çalişmiyor(görüntü hiç gelmiyor) fakat 8600gt yi takiyorum sorunsuz çalişiyor.Herşeyi yeni aldiğimdan sorun neyde oldugunuda bilmi... Mesaja git »
ekran kartim msı gtx 1060 oc 3gb (armor ya da gaming degil düz versiyon). Hard disk hariç yeni sistem topladim. bilgisayar normal açilirken ilk başta ... Mesaja git »
Arkadaşları

carantinas

osmandpl

Sfa96

MüdavimBey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATILIK](FİYAT GÜNCELLENDİ) Ghost Recon Wildlands Season Pass Uplay Key 50Tl
Alıcı: evrenos05
Tarih: 25 Mayıs 2017; 12:49:35
Yorum
Sıkıntısız alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: satildi - Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands season pass
Alıcı: EcZaNeT
Tarih: 3 Mayıs 2017; 20:50:38
Yorum
teşekkur ederim
Genel Puan

Ürün: satildi ghost recon veya for honor 60tl
Alıcı: Zobaa16
Tarih: 26 Nisan 2017; 21:46:05
Yorum
10 numara durust, ilgili arkadas. Guvenle alisveris yapabilirsiniz.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
2.578