Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
selowan
Gerçek Adselman sahin
Doğum Tarihi30 Ekim ****
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 48
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
10TL Coca-Cola alışverişine sinema bileti başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
TEŞEŞKKÜRLER.... Mesaja git »
Trafikte akıllı takip dönemi, yakında zorunlu hale gelecek başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
yoğun trafikte eğer takip mesafesi felan biraksa herkes. Trafik 2 - 3 katina çikardi... Mesaja git »
Gün Gün Madde Madde Beklenen III. Dünya Savaşı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bu sefer başliktan konu sahibinin sen oldugunu anlayamadim malesef. Ülke gençliği ve trenden daha önemli şeyler varmiş demekki... Mesaja git »
Neden parali ailelerin çocukları daha başarılı acikliyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
orta halli diyelim zengin demeyelim de. Zengin dersek okumak daha zorlaşir. Şöyle örnek veriyim. zengin çocuk o gün ders çalişmasa m3 ile gezer gece m... Mesaja git »
benim hayat stilim zaten böyle . Krizden etkilenmicem sanirim... Mesaja git »
DeFacto kupon kodu ile sepette 50 TL indirim kazan! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
bana 2.kampanya da geldi tshortler 5lira düşünce harcamayi düşünüyorum... Mesaja git »
Dünyaya bakışınızı değiştirecek haritalar başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
aynen parayla mutluluğu odaklamislar sanki. adamların ayık kafası yokki bi kere... Mesaja git »
PARA HERSEYDİR aksini iddaa eden başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
felçli olup ya da Gorme engelli olup istersen milyarder ok napican... Mesaja git »
LAAN! EURO 5 TL OLDU. REKORA DOĞRU İSTİKRARLA! [1 EURO = 5,17 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
birde onlarin gözünden bak. Adamlarin fakirleri geliyor 4 euroya iskender yiyorlar sonra diyorlar TR çok güzel... Mesaja git »
LAAN! EURO 5 TL OLDU. REKORA DOĞRU İSTİKRARLA! [1 EURO = 5,17 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
ben o ince cizgiyi yakaladim. Daha karişmam... Mesaja git »
Arkadaşları

carantinas

osmandpl

Sfa96

MüdavimBey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATILIK](FİYAT GÜNCELLENDİ) Ghost Recon Wildlands Season Pass Uplay Key 50Tl
Alıcı: evrenos05
Tarih: 25 Mayıs 2017; 12:49:35
Yorum
Sıkıntısız alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: satildi - Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands season pass
Alıcı: EcZaNeT
Tarih: 3 Mayıs 2017; 20:50:38
Yorum
teşekkur ederim
Genel Puan

Ürün: satildi ghost recon veya for honor 60tl
Alıcı: Zobaa16
Tarih: 26 Nisan 2017; 21:46:05
Yorum
10 numara durust, ilgili arkadas. Guvenle alisveris yapabilirsiniz.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156