Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
selowan
Gerçek Adselman sahin
Doğum Tarihi30 Ekim ****
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 48
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Finlandiya Haberlerinde Bugün başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
trollemişlerdir bence.... Mesaja git »
Beyler Kaç Level Oldunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
benim tanidik 75lvl de birakti. Ahiret isimli pvp servera başladi. Orada başlangiçta envertirini fulleyip 70 tane de manita char hediye veriyorlarmiş.... Mesaja git »
BU SÜBYANCILIK DEĞİLSE NEDİR?? [SS'li] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
14 yaşindayken yaşitim sevgilim vardi. meğer sübyanciymişim kusura bakmayin... Mesaja git »
2019'da mobil internet paylaşımı ücretli olacak! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ukrayna da 25mbit sınırsız + hat 65 grivna . 13 TL civarı. Paket ücreti 10 tl... Mesaja git »
Konu dışında takılmanızdaki amaç ney başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aslında kafanı kaldırıp at gozluklerini cikarirsan herşeyin dine ve siyasete nasıl bir düzen icinde bağlı olduğunu gorebilirsin. Ve böylelikle daha ço... Mesaja git »
Konu dışında takılmanızdaki amaç ney başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Buraki yıkıklari görüp kendi hayatimdan zevk almaya başliyorum . İslamda da hep kendinden aşağiya bakmayi tavsiye ediyor ayrica... Mesaja git »
Posetin parali olmasini savunanlar bu sorularima cevap bekliyorum! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Anladim hocam fakat anlatamadim. cimri halk olarak degil de , olmasi gereken şekilde düşününce markete gidersin ayni poşetleri alip tek fark bu sefer... Mesaja git »
Posetin parali olmasini savunanlar bu sorularima cevap bekliyorum! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yani benim de anlamadiğim poşete para verince doğaya zararsiz mi oluyor? ya da verdiğimiz 25kuruş nereye gidecek . Para marketten çikaçağina bizden ç... Mesaja git »
Custom PC Desk Case Projem başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İnşallah güzel olur . Bekliyoruz devamını... Mesaja git »
23 gram kavrulmuş paket fındık 1tl(migros) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
neden gizli zam olsun gramaj değerini saklamiyorlar ki ? Ben yillardir ne alirsam gramina bakar kilo fiyatini hesaplar öyle alirdim. ama çikolataya 1.... Mesaja git »
Arkadaşları

carantinas

osmandpl

Sfa96

MüdavimBey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATILIK](FİYAT GÜNCELLENDİ) Ghost Recon Wildlands Season Pass Uplay Key 50Tl
Alıcı: evrenos05
Tarih: 25 Mayıs 2017; 12:49:35
Yorum
Sıkıntısız alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: satildi - Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands season pass
Alıcı: EcZaNeT
Tarih: 3 Mayıs 2017; 20:50:38
Yorum
teşekkur ederim
Genel Puan

Ürün: satildi ghost recon veya for honor 60tl
Alıcı: Zobaa16
Tarih: 26 Nisan 2017; 21:46:05
Yorum
10 numara durust, ilgili arkadas. Guvenle alisveris yapabilirsiniz.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156