Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Manuel Neuer
Gerçek AdE
MeslekPsikolog
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları17
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Resident Evil : Reboot (????) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Güzel haberler geliyor 2017 senesi içerisinde yeni bir Resident Evil filmi duyurulmuştu. Evet, bizler de bu film serisinin sonlandığını düşünüyorduk ... Mesaja git »
Hayırlısı olsun.... Mesaja git »
KABLONET [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dostlar 150 gb akn.24 mb hız paketiyle kablonete geçiş yapmıştım kampanya şu fatura 107 lira gözüküyor ne alaka anlamadım. kampanya 70 lirayken 107 tl... Mesaja git »
Kulübün yayınladığı videolara burdan ulaşabilirsiniz hepsi çok net. Şimdi bazı arkadaşlar laf etmeyi bırakır umarım... Mesaja git »
Hiçbir kurum ve şahısa imtiyaz tanınmamalıdır! 03 Kasım 2018 Cumartesi Dün oynadığımız derbi maçında hayatını kaybeden taraftarımız Koray Şener’... Mesaja git »
Koeman'a bir süre daha şans verilebilir hoca işini iyi araştırsınlar. Bugün çıkardığı kadro aldığı riskler gayet iyidi gıkımı çıkarmam. Ölen arkadaşı... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Özlenen futbola geri döndüğümüz, Ali Koç’un başkan olduğu, kupaların kaldırıldığı bir sezon olması dileğiyle. Koray kardeşimize yer ayırmak i... Mesaja git »
Penny Dreadful:City of Angels konusunu başlattı (bir ay önce)
Penny Dreadful, Penny Dreadful: City of Angels adıyla geri dönüyor. 1930’lu yıllarda geçecek dizinin kadrosu tamamen farklı olacak Haberler gel... Mesaja git »
Beyaz futboldan önce biliyordum ben bu söylentileri,onlarda tekrar dillendirmiş oldular.... Mesaja git »
Arkadaşları

Blur

Jurgen Klopp

Janti

Process64

Voilet

Jeolog.

akrobat12

mburak65

colemerg1

hbasdereli70

Gripholion

Narrator.

We Will Dominate

kripton94

chtcnky

Elifçe

SHADOW
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ACİL ! Satılık 9800 Torch Pazarlık payı vardır
Alıcı: AzizYıldırım
Tarih: 9 Aralık 2012; 12:29:19
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş yaptım,arkadaş güvenilirdir..
Genel Puan

Ürün: Satılık Blackberry Curve 8520 Garantili
Alıcı: srxburak2
Tarih: 10 Mayıs 2012; 23:06:03
Yorum
Güvenilir.
İmza
Uzun süredir Donanımhaber ve diğer siteler üzerinden 0/2.el ürün alım satımı kesinlikle yapmıyorum.Hesabımı kullanarak alışveriş yapmak isteyen,aradığınız parça bende var,satılık telefon var vs gibi mesajlar yazıp whatsapp numarası bırakan mesajlara itibar etmeyiniz geri dönüş yapıp alışveriş yapmayınız.
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
Steam
http://steamcommunity.com/id/deepscorp/
Tablet
iPad4
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Hakkında
Uzun süredir Donanımhaber ve diğer siteler üzerinden 0/2.el ürün alım satımı kesinlikle yapmıyorum.Hesabımı kullanarak alışveriş yapmak isteyen,aradığınız parça bende var,satılık telefon var vs gibi mesajlar yazıp whatsapp numarası bırakan mesajlara itibar etmeyiniz geri dönüş yapıp alışveriş yapmayınız.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109